Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

Отвращението от тази компания, а и част от хората, които работят там, е много голямо. Не знам дали става въпрос за хейтване или завист. Дали човек може да завижда на пропуснатата възможност да бъде измъчван и тормозен с работа за без пари, заобиколен от идиоти мениджъри? Това е оксиморон.

еау кви жалки опити на някви измислени клесове, които искат да напишат в колко яка фирма работят. ми работете! нали има кой да ви върши работата, докато се правите на шефчета гъзолизци смотани. и оная грозната пача, дето се прави на много интересна, и на нея също. колко убита мърша трябва да си, че да се подиграваш на хората които работят там, докато лапаш по три бона заплата?

лошо място за работа. друго нямам какво да добавя

Всичко написано по-долу е вярно, като изключим опитите на някои хора, които са се намърдали на хубави позиции. Мястото е скапано и не си заслужава.

Бате Гого или който и да се крие за този псевдоним,

Незнам човека по долу дали е прав или не или поне си имам мое мнение за това, но със сигурност изглежда доста по интелогентен от теб.

Извини ме много но речникът който имаш ти отговаря на по долното описание за злобен комплексар. Аз на твое място би се замислил.
Ако аз бях работодате, ти си последният човек когото бих наел.

Съжалявам ако паднах на твоето ниво, то наистина е много ниско.

По-долното мнение представлява мнение от човек, от който може да очаквате възможно най-лошите интриги в тази компания. Това са хора, които никога не са виждали по-добро място от дупката Интеруут. Тези хора или идват от някакви малки фирми или са работили доскоро за 400-500лв. Знаете на какво са способни такива хора - интриги, двуличие и простотия. В съчетание с противната работна среда, ниската заплата, лошото отношение на мениджърския състав, това място се превръща в най-неприятното в цяла България. Като човек, който е работил на много места, спокойно мога да напиша, че Интеруут е най-отвратителното от всички и аз с цялото си същество съжалявам за загубеното време там. Радвам се, че напуснах за да видя отново бял ден! Ако вие сте отчаяни от живота, може да пробвате работата там. Изживяването би било уникално, особено да гледате грозните мутри на определени некомуникативни и двулични хора, и бандата на Шаро.

- Ако сте свикнали на интриги,
- Ако търпите двуличници за колеги,
- Ако не ви пречи да работите много за малко пари,
- Ако сте непукисти и сте свикнали да ви късат нервите всеки ден,
- Ако имате стабилна психика и нервна система,
- Ако не сте виждали нищо по-добро или това е първа работа за вас,
- Ако нямате стаж и нямате знания (няма друга алтернатива),
Интерут е вашето място!

Питате ли се защо всички избягаха от Интеруут? Знаете ли кои са компаниите, които постоянно пускат нови обяви за работа? Онези, които не могат да си задържат специалистите, защото не са способни да предложат добри условия. Tам има текучество. А кой иска такава компания и кой иска да работи в такава? Защо не могат да си намерят хора знаете ли? Питайте приятели, които са работили там и ги питайте защо са напуснали. Те ще ви кажат.

А за грозните мутри там, няма смисъл да се пише, то е написано достатъчно по-долу.

На онези, които все още работят там, съжалявам ви. Вие сте там, не защото ви харесва, а защото нямате алтернатива или защото мислите, че работа в долнопробна английска компания с индийски HR е върха на сладоледа, който е и върха във вашия живот. Щом ви харесва да сте роби и да лижете задниците на някакви български мениджърчета с по 3000лв заплати, докато вие сте на 700лв и работите за 10 човека, успех.

Здравейте уважаеми Хейтари,

От всичко прочетено тук единствено разбрах, че в БГ, все още преобладават простите, завистливи и злобни хора. Моля ви, опитайте се да бъдете малко по позитивни и задължително ама задължително малко по самокритични. Ако ми позволите, искам да споделя и моето мнение за компанията в която все още работя. Да, няма идеална работа, предполагам и Интеруут не е перфектното място за работа, но все пак според мен има къде по-лоши места от тук.
Според мен отношението към служителите тук е много по-добро от много други фирми в бранша. Също така заплащането е съобразено с позицията и възможностите на даденият специалист. Аз лично смених позицията си вече веднъж и искам да ви уверя, че заплатата също беше коригирана адекватно. Мениджмънта в компанията специално там където съм аз е доста по добър във всяко едно отношение в сравнение с компанията от която дойдох, затова лошо мнение не мога да кажа за тях. Що се отнася за придобивките, да не са много но все пак ги има.
Поздрави на всички колеги :)
Успех на всички бивши колеги:)
А на тези от вас които биха искали да се присъединят към нас бих искал да им кажа, не се влияйте от чуждото мнение, разчитайте по скоро на собствената си интуиция. Не допускайте шепа злобни и комплексирани хора да решават вместо Вас. Всичко е във вашите ръце!

В тази фирмичка има съчетани английска простотия, българска простотия и индийски HR! Както са написали по-долу, няма никакъв смисъл човек да си губи времето в тая дупка, освен ако не е мазохист. Отношението към хората, докато не бъдат приети в групата на Шаро, отнасят всички говна и от колегите, и по прицип. След това е ок, не прави впечатление. Парите са смешни. Нивото на знания не е толкова важно, важното е да работиш. Помощ от колеги не очаквай.

Любчо, от коминтерна те викат на среща в Москва. Бягай, че и без това си пред пенсия. Стига си се подпичкосвал с колежките.

Позицията рецепционист - седиш на вратата зад едно бюро и приемаш пратките, организираш събития в разни стаи за срещи, вдигаш телефона като кол център и това всичкото за 600 лв. Гнусна работа за без пари.