ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

Хайде вече престанете с измислиците за магазина аз съм клиент и познавам много хора ,които работят там ,но те не са мързеливи и си вършат работата съвестно.Никога не са се оплаквали от заплащането единствениете им оплаквания са от такива мързеливи крадли ,които през целият работен ден се 4удят как да НЕ работят и какво да откраднат.Айде гледайте си мизерният животец и не говорете глупости за хора ,които са искали да Ви научат на труд!!!!

Ужасно място за работа,некоректни работодатели.Не се лъжете да започвате работа там,това,което е посочено в обявата не отговаря на истината.Пожелавам им да ги скъсат от проверки всички възможни институции.Има за какво.

И аз съм работила във фреш много е тегаво почти без почивка ако се намери време от някакви 10мин  иначе от към държание с мен, колежките горе долу добре се държаха, но само видя  ли ужасната шефка Елза леле изтръпвах цялата започвах да треперя сериозно. Случи се един ден да дойде към 9 часа седя там почти целия ден не бях яла нищо  и дори по едно време щях да припадна добре че реагирах на време иначе нз как щеше да се държи с мен.  Иначе за колежките няма какво да кажа освен че си останхме приятелки много се радвам за което.

Здравейте Аз съм редовен клиент на Фреш Маркета в кв.Бенковски доволен съм от обслужването и мога да кажа ,че персонала е много готин , лъчезарни и любезни момичета .Не знам обаче как издържат на студа когато отида да пазарувам винаги е студено забелязах че има климатици но не са пуснати сигурно пестят ток а момичетата са облечени с дебели якета .Нормално ли е така да се работи та нали са там 15 часа . Аз като клиент пазарувам на бързо и си тръгвам , но не ми е хич приятно да треперя докато съм там .......

Относно коментара на ,,NQMA ZNA4ENIE" или ЕЛЕНА СТЕФАНОВА, всичко написано е пълна лъжа и няма нищо общо с истината. Това лице беше хванато в кражба на пари и цигари, и на консумкация на хранителни продукти без да са заплатени. За тези злоупотреби с фирмата има както видеозапис, така и гласов запис на самопризнанията и. Следователно беше уволнена. Много е грозно защото наистина е млад човек, но със изключително лошо възпитание! Жалко за всички такива хора като нея и за родителите й.Още по-грозното е че се опитва да обвини колегите си   за нейните действия, крадеца вика дражте крадеца...Магазините на Фреш Маркет предлагат едни от най-добрите условия за работа, всеки един от служителите се уважава като личност, зачитат се правата и желанията на всеки един работещ.Заплащанията са винаги точни и на датата когато трябва да са.Извънредни смени се дават само по желание и съответно се заплащат по регламент на фирмата, никой труд не остава неоценен! Относно разтоваване на ,,бусове стока", тази стока се разтоварава от съответните доставчици, а не от персонала.Единственото изискване е да се работи съвестно и отговорно, всеки който се старае получава бонуси, а не като Елена Стефанова,  която си мислеше че хем ще си седи без да се налага да работи нищо, хем ще си краде, ще си папка на аванта , касата и  вечно ще е на минус, защото джобните не и стигат и за награда в края на месеца ще си вземе заплатата.Аз до момента не сам чула да има такива работни места, все пак това е РАБОТНО място, а не почивна станциия, всеки който има желание да си изкарва парите честно и с труд, а не по подмолен начин , има тази възможност! Предценете си сами дали имате нужда от стабилна работа или ви мързи и си търсите платена почивка....

Привет момичета,Вие направо ме отчаяхте.Възнамерявах да напусна сегашната работа и да кандидатствам във фреш-Божурище.Четох различни форуми и стигнах до заключението,че навсякъде батака е еднакъв.Или е тровене на нерви или яко влачене.За работника няма плюсове.

Не се подлъгвайте в никакъв случай!Първите 3 дни се работи без заплащане уж било обучение !обучение друг път!Аз лично кандидатствах за касиер и познаите обучаваха ме да съм хамалин!С 1 дума мъкнеш 3 дни без пари!А работното време нямам думи -сутрин от 6и 45 вечер до 21 и 45 на следващия ден пак и на по-следващия и който оживее!По трудовото законодателство на РБ трябва да има минимум 12ч почивка-тука са 8!!!Освен това работиш дефакто 2 смени-15 часа а получаваш 1 надница-35 лв краино недостатъчно за обема от работа!Лично аз се отказах пиша това с надеждата ,че ще има хора който ще си спестят 3 дни хамалуване за без пари!!!

Единственото, което ще спечелите от цялата работа са болки в кръста и кръвоизливи от разтоварените стотици килограми стока. И не само това - ще сте обект на подигравки за това че не сте достатъчно силни да влачите като животно...

Тъкмо бях скоро на интервю в този Фреш.Ужас!Първите 3 дни обучение не се заплащат-така тази фирма може да спечели от 5-10 човека 200-300 лв във форма на работа,като на 3-тия ден не "хареса" кандидата и му каже да си върви.Вземаш аванс и заплата чак на следващия месец.Каква ми е гаранцията,че ще взема нещо?Вече масово се плаща на 2 седмици-аванс,и после заплата.Да не говорим,че има и доста места в търговията и заведенията,където се плаща на седмица или дори на ден.До края на другия месец въздух ли да ям?Не е 2/2 работно време,както пише-можело и 3 на 1,3 на 2...Да бе да.Значи 3 дена по почти 15 часа на ден.Ние да не сме от желязо?!
При такива експлоататори не отивам на работа.

Единствения ми съвет към всички е да не се хващат на робота при тези селянчета в никакъв случай. Продават стока с изтекъл срок на годност, лъжат в сметките постоянно /просто забравят да изчистят сметката на предния клиент, а когато пазаруваш за 60 - 70 лв + 5 - 6 лв отгоре няма да ти направят впечатление/. Мешат червива кайма с по - нова, бракуваните плодове и зеленчуци се заплащат от служителите под формата на удръжки и накрая се вземат по 200 - 250 лв чиста заплата. Отношението към работещите в техните обекти е под всякакава критика. Изобщо ако зависеше от мен тези никога повече няма да могат да упражняват търговска дейност. Пожелавам им до 1 - 2 години да фалират!