ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

Здравейте искам да изкажа и моето мнение за собствениците на - ФРЕШ МАРКЕТ - Чета написаното от анонимни мишоци и се чудя какъв човек трябва да си да плюваш по Тони и Елза при положение че това са хора подсигурили толкова работни места и винаги са се грижили за работния персонал . Да знам че много от вас няма да са съгласни с моето мнение , но защо никой от вас не споменава как повечето от персонала предпочита да пуши по време на работа и да се скатават и да цъкат по телефоните а когато им се направи забележка почват да си измислят хиляди причини за да скъсат нервите на работодателите си . И накрая искам да кажа че тези работници които си вършат съвестно работата винаги ще имат условия за пълноценно професионално развитие , а на останалите ще кажа следното : Всички хора по света търсят щастие а само Българина кусури

И на мен не са ми изплатили заплатите. Каде подаде жалба. Мисля да ходя в инспекцията по труда

Здравейте мили хора , нека ви разкажа моята история . Започнах работа в Фреш Маркет 1 Март и напуснах 12 Април.2016 1 месец след това ми се изплати изработеното а вчера 27.06.2016г. ми дойде писмо да отида да си взема Изработеното за месец Април днес отидох до там и също така си поисках здравната книжка която незнайно как е изчезнала няма я нито в магазина нито в офиса нито в счетоводството и както и да е стоях 1 час да ми намерят фиша за Април месец за да се подпиша да си взема парите и най - шокиращото което е понеже пуснах жалба срещу фирмата една от служителките ми даде телефона да говоря с шеф ли е какъв е този който се казва ТОНИ и от там ме започна "Абе дрисло какви са тея жалби , оплакваш се като някоя КУРВИЧКА , имаш късмет че не съм там щеше да видиш какво ще ти се случи , ти знаеш ли че мога да направя така че да не можеш да започнеш никъде работа " бях просто адски шокирана , не мога да повярвам какви хора има ! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА СЕ ЗАХВАЩАТЕ С ТАЗИ ФИРМА !

ФИРМА МЕНТЕ! ОБЕЩАВАТ ТИ ВИСОКА ЗАПЛАТА, НО АКО Я РАЗДЕЛИШ НА ИЗРАБОТЕНИТЕ ЧАСОВЕ ОСТАВАТ ЖЪЛТИ СТОТИНКИ. АКО СИ ИМ НЕУДОБЕН ИЛИ ИЗКАШ ДА НАПУСНЕШ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ КАКВО ЛИ НЕ ЗА ДА НЕ ТИ ДАДЪТ ПАРИТЕ. ШЕФОВЕТЕ СА ИНТРИГАНТИ И СЕЛЯНДУРИ

Аз работел там един месец и честно казано е фирма менте. Идваш в 7 без 15 и си тръгваш в 21 и 30 в най добрия случай... Когато влязох в болница заради мъкненето и висенето по 14 часа права. Доктора каза да внимавам и да не вдигам тежко и ги помолих да напусна те ме заплашиха че няма да ми дадат заплата. Затова не се лъжете да започвате там. Нито фреш маркет 2013 нито в фреш маркет 2008, 2009, 2010... Нито в който и да е фреш маркет...

АКО ИСКАТЕ РАБОТА КОЯТО ДА РАБОТИТЕ КАТО ХАМАЛИ ТОВА Е РАБОТАТА ЗА ВАЗ, АКО ИСКАТЕ ДА СТАВАТЕ ВЪВ 5 ЧАСА ДА ТОВАЕ РАБОТАТА И АКО ВИ ХАРЕСВА ЗА 14 ЧАСА ДА ПОЧИВАТЕ САМО 30МИН. ОК ТОВА Е РАБОТАТА ПО ЦЯЛ ДЕН ДА РБОТИТ ЗДРАВО ДА МЪКНЕТЕ РАЗНИ КЪСЕТКИ СЪС ЗЕЛЕНЧУК И РАЗНИ ТАКИВА НАМЕРИЛИ СТЕ ПЕРФЕКНАТА РАБОТА И НАКРАЯ АКО ИСКАТЕ ДА НАПУСНЕТС И ДА СИ ВЗЕМЕТЕ ЗАПЛАТАТА ДА ДОБРЕ СЛЕД 2 МЕСЕЦА МОЖЕ ДА ВИ В ЧЕСТИТО

Не се лъжете да ходите на интервю в обеля при тяхната шефка .няма да получите отговор за работа

Наскоро отвориха в Горна баня, фрешмаркет и започнах само от там да пазарувам.
Забравих за другите околни супери след като го посетих и напазарувах,обсужването е добро и продуктите им са пресни , най вече месото , не съм случвал на лоши и развалени продукти, също така и зеленчуците им са пресни и вкусни. Едно голямо БРАВО, ще прдължавам да пазаруван от Фрешмаркета СУПЕР СТЕ И НАИСТИНА СТЕ ФРЕШ

работих в тази фирма до днес.няма
да се впускам в подробности,защото са изложени много правилно от всички,които са писали негативно за тази фирма.Аз просто попитах,защо на интервюто ми казаха,че надника е 40 лв,а ми плащат 35лв.и бях уволнена.Ако имате възможност не почвайте работа в тази фирма!!!!!!!!!!!!!

По принцип много харесвам Фреш Маркет и съм ваш редовен клиент но много се из дразних от отношението на новата управителка в кв. Кумарица с обръщение то към мен АБЕ госпожо.Напомнете на тази ваша служителка че, клиентът винаги е в правото си да избира какво да закупи.Мисля че управителката се казва Теодора но фамилията нея зная защото дори не си беше направила трудът да си сложи задължителния бач.Ако зависеше от мен бих я отстранила от тази длъжност докато не фалирал отдела Ви с това нейно отношение.Ако не бъдат Предприети някакви мерки ще се обърна към закрила на потребителя.