ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

АКО ИСКАТЕ РАБОТА КОЯТО ДА РАБОТИТЕ КАТО ХАМАЛИ ТОВА Е РАБОТАТА ЗА ВАЗ, АКО ИСКАТЕ ДА СТАВАТЕ ВЪВ 5 ЧАСА ДА ТОВАЕ РАБОТАТА И АКО ВИ ХАРЕСВА ЗА 14 ЧАСА ДА ПОЧИВАТЕ САМО 30МИН. ОК ТОВА Е РАБОТАТА ПО ЦЯЛ ДЕН ДА РБОТИТ ЗДРАВО ДА МЪКНЕТЕ РАЗНИ КЪСЕТКИ СЪС ЗЕЛЕНЧУК И РАЗНИ ТАКИВА НАМЕРИЛИ СТЕ ПЕРФЕКНАТА РАБОТА И НАКРАЯ АКО ИСКАТЕ ДА НАПУСНЕТС И ДА СИ ВЗЕМЕТЕ ЗАПЛАТАТА ДА ДОБРЕ СЛЕД 2 МЕСЕЦА МОЖЕ ДА ВИ В ЧЕСТИТО

Не се лъжете да ходите на интервю в обеля при тяхната шефка .няма да получите отговор за работа

Наскоро отвориха в Горна баня, фрешмаркет и започнах само от там да пазарувам.
Забравих за другите околни супери след като го посетих и напазарувах,обсужването е добро и продуктите им са пресни , най вече месото , не съм случвал на лоши и развалени продукти, също така и зеленчуците им са пресни и вкусни. Едно голямо БРАВО, ще прдължавам да пазаруван от Фрешмаркета СУПЕР СТЕ И НАИСТИНА СТЕ ФРЕШ

работих в тази фирма до днес.няма
да се впускам в подробности,защото са изложени много правилно от всички,които са писали негативно за тази фирма.Аз просто попитах,защо на интервюто ми казаха,че надника е 40 лв,а ми плащат 35лв.и бях уволнена.Ако имате възможност не почвайте работа в тази фирма!!!!!!!!!!!!!

По принцип много харесвам Фреш Маркет и съм ваш редовен клиент но много се из дразних от отношението на новата управителка в кв. Кумарица с обръщение то към мен АБЕ госпожо.Напомнете на тази ваша служителка че, клиентът винаги е в правото си да избира какво да закупи.Мисля че управителката се казва Теодора но фамилията нея зная защото дори не си беше направила трудът да си сложи задължителния бач.Ако зависеше от мен бих я отстранила от тази длъжност докато не фалирал отдела Ви с това нейно отношение.Ако не бъдат Предприети някакви мерки ще се обърна към закрила на потребителя.

И моето мнение е като останалите,изобщо не съм доволна,от така наречената им фирма.Това за хляба е напълно вярно случвало се е и на 2 дена да го предлагаме.Кренвиршите и другите колбаси ги преглеждахме всяка вечер дори и да им беше минал срока за годност се оставяха ако изглежда добре.Казаха ми 1 в началото а направиха друго,бяха закъсали доста за персонал в Захарна Фабрика пуснаха ме още на първия ден сама от 08:00 до 22:00,но първите 5 дена стояхме до 23:00 часа почти,всички знаят колко е приятно човек да се прибира по това време и колко време трябва да чака транспорта си.Работих при тях 2 седмици без почивка пуснали са ме сама за да се обучавам по бързо,после решиха на 8 ден да ме пратят в Надежда там имали нужда от персонал без моето съгласие уведомение и тн без нищо,управителката вече не и помня и името не знам дали беше Галина или се бъркам беше много надута,заяждаше се за щяло и нещяло,никаква подредба не на артикулите ами на задълженията за всичките 15 часа ли са колко са там в Надежда изобщо не са ми дали почивка,само в Захарната за 15 мин на фона на 15 часа работа ти е достатъчно по 1 минута на час общо взето,пробното щяло да се заплати,нищо такова не се случи.Шефът пък без коментар за него,такъв непукист и егоист не бях виждала дотогава и толкова арогантен,имаше още 2 момичета с мен едната беше от 5-6 месеца там другата на 3 дена ден преди мен беше отишла там и ''шефът'' беше решил да се поинтересува не само от парите си ами и от персонала,подхвана новото момиче и започна да и крещи(ДААА,МНОГО ДОБРО ПЪРВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ) защо не знаела как се пускат отчети макар че нея са я пускали все в 8 да си ходи а магазина е до 22:00 и очевидно не му беше достатъчно че тя се разстрои и разплака,защото продължи''МНОГО СИ ТЪПА,КАК МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОВА СМОТАНА,ВИЖ СЕ КАКВА СИ?!!!'' и още подобни другото момиче ''старшата''само стоеше и нищо не казваше и когато аз се намесих и му казах да намали тона може и нормално отговора му беше ''Тя по друг начин,няма да се научи''.Повече аз там не стъпих след като научих същия ден че 15 дене без почивка не се заплащат и за него това е нормален разговор със служителите си,още по лошото беше че след време се видях с разплаканото момиче и тя все още беше там и търпеше това.Нищо хубаво не мога да кажа за тях,отвратителни,злобни и бездушни хорица!

здравейте, аз работих в магазина преди две години сигурно. Винаги хляба, който доставяха на деня го нареждахме най-отдолу и затова хората изкупуваха първо вчерашния хляб. Много е кофти,аз затова вече си гледам деня на производство в магазините от където пазарувам. Много внимавайте с месото, с киселото мляко и хляба. Но това се отнася за всички магазини. Просто четете :) Заплащането е ужасно даже и за хранителен магазин, почивките - когато няма клиенти, няма длъжност-всеки прави всичко.

Здравейте и от мен!Първо искам да кажа за Елза и Тони те наистина са прекрасни хора адски много разбрани никога не съм имал проблеми с тях да не говорим за повишаване на тон или скандали!Истината обаче е съвсем друга те не знаят много неща прекалено се доверяват на подчинените си...т.е. управителите в магазините им!Работа си е работа ходих в няколко техни магазини работих останах много разочарован от техния магазин на Розова долина нивото на управителката е под всякаква критика позволява си дори и да обижда пресонала си...работих с една жена която ми сподели че това което са й обещали на интервюто не отговаря с изискванията на управителката как първата им почивка била в 09 00 после в 16 00 как нямало колектив работела с 2 от ромски произход и само правели интриги как постоянно се сменяавал персонала а най интересното е че самите клиенти постоянно питаха пак ли имате нов кадър!Шефовете могат да се позаинтересуват дори могат да попитат доставчиците за отнш на управителката (имаше един който постоянно и викаше пак ли си пила фреш от лимони) и това е само част от разказа ми!Смея да твърдя че не във всичките им магазини е така...просто вземете мерки и разберете истината !

Здравейте аз съм майката на Еми. Работя вече 3 години в тази фирма. Никога несам виждала Тони и Елза да крещят по някой в нашият магазин. Сега ще ви разкажа моето мнение за тях.  Ноември 2014 откриха мозъчен тумор на моето малко момиче. Повече неможех да работя а оттам и започна моят страх за работата ми защото много си я харесвах. Нямах причина и моите страхове останаха неоснователни. Получих пълна подкрепа и човешко разбиране от тези прекрасни хора. Дадоха на моето слънце една много голяма сума с което и подсигури ха цялото лечение и всичко от което имахме нужда. За мен Тони и Елза са нашите ангели те помогнаха на едно 5 годишно детенце да живее. Нямам думи с който да им се от Благодаря един цял живот няма да ми стигне. На моето детенце и на мен ни престои една дълга и изтощителна борба. Но ние имаме подкрепата на нашите ангели и всички приятели които ни обичат.
Майката на Еми.

ВНИМАНИЕ!!!Хора не се подлъгвайте с паричните възнаграждения на верига-ФРЕШ МАРКЕТ 2009!!!! Тя е една месомелачка. Всички, които са започнали работа в нея от начало(а те са малко) са се впили като КЪРЛЕЖИ в шефовете си. Всеки който почне там - КАДЪРЕН и схваща бързо бива ОТСТРАНЕН по най-бързия начин, защото ги е страх от него. Пише Ви един изпатил работник от ФРЕШ-..... Условията за работа там са УЖАСНИ. Място за хранене-НЯМА, гардеробче или място за лични вещи-НЯМА и да не говорим за други неща...... Лъжите и обещанията са много.