ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

Най отврарителната фирма . Собствениците са психично болни !

ВНИМАНИЕ!!!Хора не се подлъгвайте с паричните възнаграждения на верига-ФРЕШ МАРКЕТ 2013!!!! Тя е една месомелачка. Всички, които са започнали работа в нея от начало(а те са малко) са се впили като КЪРЛЕЖИ в шефовете си. Всеки който почне там - КАДЪРЕН и схваща бързо бива ОТСТРАНЕН по най-бързия начин, защото ги е страх от него. Пише Ви един изпатил работник от ФРЕШ-СУХОДОЛ. Условията за работа там са УЖАСНИ. Място за хранене-НЯМА, гардеробче или място за лични вещи-НЯМА и да не говорим за други неща...... Лъжите и обещанията са много.

Абе хора аз също работех в маркет но там работех 15-18часа и такова плюване не съм виждала вярно че шефа също крещеше но все пак ние отстъпвах ме и някък човешки изяснявахме проблема  а относно стоката апсолютно си зависи от персонала и при нас беше така само че него оповестявах ме публично ами измисляхме как да оправим станалото и относно това мисля че все пак никои никого не е накаран насила да работи и мисля че все пак има фирмени тайни който немогат да се издават.

Това е най-ужастното място за работа което съществува, бях техен служител ,работех като оператор , тези хора вобще незнаят какво означава тази длъжнот, освен прием на стока трябва да мъкнеш чували със зеленчуци да подреждаш стока и да оправяш всички документи в компютъра което попринцип трябваше само това да правя.Подбора на персонал се прави на принципа , обаждаш се да питаш за какво става  на въпрос казват ти да отидеш в офиса за среща и няма начин да не ви одобрят докато си подписвах документите дойде едно момиче да пита за касиер, питаха я две неща и вече беше наета.Целия персонал на тези магазини са ужасно неграмотни хора,говорят на (ЧЕ,ОНО, и тн.)Много се радвам че се отървах от тези неграмотни хора.

Управителката на Фреш маркет е супер неграмотен и  ограничен човек сам се убедих в това.На всичкото отгоре се подиграва и с клиентите.Не фирмата Ви е лоша "управителката"незнае как да подходи към дадени ситуация,затова доста хора се отказаха за съжаление да пазаруват при Вас и друго на което може да наблегнете е да се отстраняват вмирисалите се меса изложени на витрината.

Аз съм клиент на магазини Фреш маркет. По точно посищавам магазина в с. Мрамор. Всичко е на високо ниво: магазина е зареден с всички необходими стоки и то качествени; персонала обслужва клиентите точно както трябва-усмихнати, вежливи и подходящо облечени. Прави ми впечатлиние, че артикулите са по евтини в сравнение с други магазини. Всяко нещо е на мястото си и лесно можеш да намериш това, което търсиш. Явно управителите на магазини Фреш маркет, за които пишете, че са брат и сестра и негодувате срещу тях, си разбират от бизнеса и подсигуряват работа на много хора. Ако искате да бъдете харесани и ценени вършете си работата съвестно, качествено.

Моето мнение като клиент,е че в техните магазини работят изключително неграмотни хора.И нека управителите обърнат внимание на външния вид на персонала,защото не е нормално в магазин за хранителни стоки да се обслужват клиенти по потници и къси панталони.Нека видят как е в чуждите вериги и да вземат пример от тях!

хора вече живеем в демократична държава и всеки има право да избира как ще живее каде ще работи и т.н.начетох се на доста неща и искам да искажа мнение за тях.аз в момента работя във фирмата работила съм веднъж напуснах и пак се върнах и ще ви кажа защо.оплаквате се от отдържане на пари за липси и цигари във фсяка една фирма кадето отидето го има това нещо но там не отдържат един път на 3 или 4 месеца по някакви 20 или 30 лева а секи месец по 100 150 лева.заплащането което е обещано в размер на 525 лева се взима секи месец и то редовно.всяка една извънредна смяна която вземете също се заплаща.я работете от 15 до 31 декември включително без почивка и вземете на 31 вечерта 200 лева да ви попитам как ще се чувстфате защото на мен и това ми се е случвало във магазини Европа...а сега относно шефове:аз лично не съм се сблъсквала с гнева на Елза чувала съм много но не съм виждала.стояла е 10 дни в магазина в който работя аз когато правехме разместването и нищо лошо не съм видяла от нея.управителките ни са страшно готини и коректни към персонала си и винаги ще ти влезнат в положение ако ти се налага.относно Ефи имала съм удоволствието да работя с нея няколко пъти и за мен е сфястно момиче което просто държи на работата си и има изисквания.относно работното време то е ясно казано а който неможе да издържа просто да си седи вкъщи а не да се оплаква само.2 дни сте в магазина по 14 часа но после сте си 2 дни вкъщи.замислете също така защо жени на по 40 години издържат на този толкова както казвате тежък труд а бсички дрисли на по 20,22 години идват седят 2 дни и си отиват ще ви кажа защо защото сте мързеливи готованци.аз също съм на 24 години но съм научена че няма нищо лесно в този живот и трябва да си искарвам хляба с пот на челото.относно мъкненето на чували с картофи кашони с домати и т.н. е въпрос на колегиалност можете да си го направите да не ви е толкова тежко също така на което и от момчета които карат зеленчука ако любезно и отчиво поискате помощ за по тежките работи няма да ви бъде отказана.на кратко казано ходете почнете работа вършете я съвестно и коректно пък да видим тогава дали ще имате оплакванияяяя.а за всички мързели просто стойте си вкъщи и се развивайте в дебелогъзие.съжалявам ако с последното написано някой е распознал себеси и се е почувствал обиден.

Здравеи те. аз няма да се крия от никои затова си заставам зад името казвам се Боби 0899 560-260 това ми е телефона не се крия от никои.
и сега да си доидем на думата за въпросната фирма фреш-маркет...доста изчетох за нея не вярвах на написаното докато не се сблъсках с деиствителноста.преди 15 дена назначиха жена ми на работа в магазина кв.Обеля  - незнам точно как се води длъжноста но приема стоката от дистрибуторите и я вкарва в компиутара.чудех се само как ше и слагат глоби като тя няма допир с салона но ето че са измислили начин и за нея.направиха някаква ревизия с някаква машинка и казват че 2 чувала захар не излизат...всъщност таз захар женами не я е приемала поискахме видео записите да се види кои я е приел но такива бяха отказани.има 2 шефки в магазина които само викат по персонала които работи над 15 часа...и те също са глобявани за щяло и нещяло.ИСКЪМ ДА ПОСЪВЕТВАМ ВСИЧКИ ДА НЕ ЗАПОЧВАТ РАБОТА В ТАЗ ФИРМА..ТОВА НЕ СА ХОРА.А женами в понеделник като си вземе аванса я махам - нервите са ни по ценни от всичко.пак

Относно коментара на Глория работила съм много е трудно, не съм мързелива винаги съм си вършела работата в магазина, изклучително тежко е каси с бири човали със зеленчуци и плодове и сама си ги носиш. Отношението на шефовете  с мен беше ужасно особенно Елза вика и креши като изтеричка изглежда мила и добра всъщност не е. Не знам на къде са тръгнали с тази тяхна фирма първо трябва да знаят как да се държат с хората, второ  да имат добро отношение с персонала си, и все пак тези хора им изкарават пари не са отишли  там помилост.