ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д /img/frontend/nomap.png"

ФРЕШ МАРКЕТ 2008 00Д

Аз съм клиент на магазини Фреш маркет. По точно посищавам магазина в с. Мрамор. Всичко е на високо ниво: магазина е зареден с всички необходими стоки и то качествени; персонала обслужва клиентите точно както трябва-усмихнати, вежливи и подходящо облечени. Прави ми впечатлиние, че артикулите са по евтини в сравнение с други магазини. Всяко нещо е на мястото си и лесно можеш да намериш това, което търсиш. Явно управителите на магазини Фреш маркет, за които пишете, че са брат и сестра и негодувате срещу тях, си разбират от бизнеса и подсигуряват работа на много хора. Ако искате да бъдете харесани и ценени вършете си работата съвестно, качествено.

Моето мнение като клиент,е че в техните магазини работят изключително неграмотни хора.И нека управителите обърнат внимание на външния вид на персонала,защото не е нормално в магазин за хранителни стоки да се обслужват клиенти по потници и къси панталони.Нека видят как е в чуждите вериги и да вземат пример от тях!

хора вече живеем в демократична държава и всеки има право да избира как ще живее каде ще работи и т.н.начетох се на доста неща и искам да искажа мнение за тях.аз в момента работя във фирмата работила съм веднъж напуснах и пак се върнах и ще ви кажа защо.оплаквате се от отдържане на пари за липси и цигари във фсяка една фирма кадето отидето го има това нещо но там не отдържат един път на 3 или 4 месеца по някакви 20 или 30 лева а секи месец по 100 150 лева.заплащането което е обещано в размер на 525 лева се взима секи месец и то редовно.всяка една извънредна смяна която вземете също се заплаща.я работете от 15 до 31 декември включително без почивка и вземете на 31 вечерта 200 лева да ви попитам как ще се чувстфате защото на мен и това ми се е случвало във магазини Европа...а сега относно шефове:аз лично не съм се сблъсквала с гнева на Елза чувала съм много но не съм виждала.стояла е 10 дни в магазина в който работя аз когато правехме разместването и нищо лошо не съм видяла от нея.управителките ни са страшно готини и коректни към персонала си и винаги ще ти влезнат в положение ако ти се налага.относно Ефи имала съм удоволствието да работя с нея няколко пъти и за мен е сфястно момиче което просто държи на работата си и има изисквания.относно работното време то е ясно казано а който неможе да издържа просто да си седи вкъщи а не да се оплаква само.2 дни сте в магазина по 14 часа но после сте си 2 дни вкъщи.замислете също така защо жени на по 40 години издържат на този толкова както казвате тежък труд а бсички дрисли на по 20,22 години идват седят 2 дни и си отиват ще ви кажа защо защото сте мързеливи готованци.аз също съм на 24 години но съм научена че няма нищо лесно в този живот и трябва да си искарвам хляба с пот на челото.относно мъкненето на чували с картофи кашони с домати и т.н. е въпрос на колегиалност можете да си го направите да не ви е толкова тежко също така на което и от момчета които карат зеленчука ако любезно и отчиво поискате помощ за по тежките работи няма да ви бъде отказана.на кратко казано ходете почнете работа вършете я съвестно и коректно пък да видим тогава дали ще имате оплакванияяяя.а за всички мързели просто стойте си вкъщи и се развивайте в дебелогъзие.съжалявам ако с последното написано някой е распознал себеси и се е почувствал обиден.

Здравеи те. аз няма да се крия от никои затова си заставам зад името казвам се Боби 0899 560-260 това ми е телефона не се крия от никои.
и сега да си доидем на думата за въпросната фирма фреш-маркет...доста изчетох за нея не вярвах на написаното докато не се сблъсках с деиствителноста.преди 15 дена назначиха жена ми на работа в магазина кв.Обеля  - незнам точно как се води длъжноста но приема стоката от дистрибуторите и я вкарва в компиутара.чудех се само как ше и слагат глоби като тя няма допир с салона но ето че са измислили начин и за нея.направиха някаква ревизия с някаква машинка и казват че 2 чувала захар не излизат...всъщност таз захар женами не я е приемала поискахме видео записите да се види кои я е приел но такива бяха отказани.има 2 шефки в магазина които само викат по персонала които работи над 15 часа...и те също са глобявани за щяло и нещяло.ИСКЪМ ДА ПОСЪВЕТВАМ ВСИЧКИ ДА НЕ ЗАПОЧВАТ РАБОТА В ТАЗ ФИРМА..ТОВА НЕ СА ХОРА.А женами в понеделник като си вземе аванса я махам - нервите са ни по ценни от всичко.пак

Относно коментара на Глория работила съм много е трудно, не съм мързелива винаги съм си вършела работата в магазина, изклучително тежко е каси с бири човали със зеленчуци и плодове и сама си ги носиш. Отношението на шефовете  с мен беше ужасно особенно Елза вика и креши като изтеричка изглежда мила и добра всъщност не е. Не знам на къде са тръгнали с тази тяхна фирма първо трябва да знаят как да се държат с хората, второ  да имат добро отношение с персонала си, и все пак тези хора им изкарават пари не са отишли  там помилост.

Хайде вече престанете с измислиците за магазина аз съм клиент и познавам много хора ,които работят там ,но те не са мързеливи и си вършат работата съвестно.Никога не са се оплаквали от заплащането единствениете им оплаквания са от такива мързеливи крадли ,които през целият работен ден се 4удят как да НЕ работят и какво да откраднат.Айде гледайте си мизерният животец и не говорете глупости за хора ,които са искали да Ви научат на труд!!!!

Ужасно място за работа,некоректни работодатели.Не се лъжете да започвате работа там,това,което е посочено в обявата не отговаря на истината.Пожелавам им да ги скъсат от проверки всички възможни институции.Има за какво.

И аз съм работила във фреш много е тегаво почти без почивка ако се намери време от някакви 10мин  иначе от към държание с мен, колежките горе долу добре се държаха, но само видя  ли ужасната шефка Елза леле изтръпвах цялата започвах да треперя сериозно. Случи се един ден да дойде към 9 часа седя там почти целия ден не бях яла нищо  и дори по едно време щях да припадна добре че реагирах на време иначе нз как щеше да се държи с мен.  Иначе за колежките няма какво да кажа освен че си останхме приятелки много се радвам за което.

Здравейте Аз съм редовен клиент на Фреш Маркета в кв.Бенковски доволен съм от обслужването и мога да кажа ,че персонала е много готин , лъчезарни и любезни момичета .Не знам обаче как издържат на студа когато отида да пазарувам винаги е студено забелязах че има климатици но не са пуснати сигурно пестят ток а момичетата са облечени с дебели якета .Нормално ли е така да се работи та нали са там 15 часа . Аз като клиент пазарувам на бързо и си тръгвам , но не ми е хич приятно да треперя докато съм там .......

Относно коментара на ,,NQMA ZNA4ENIE" или ЕЛЕНА СТЕФАНОВА, всичко написано е пълна лъжа и няма нищо общо с истината. Това лице беше хванато в кражба на пари и цигари, и на консумкация на хранителни продукти без да са заплатени. За тези злоупотреби с фирмата има както видеозапис, така и гласов запис на самопризнанията и. Следователно беше уволнена. Много е грозно защото наистина е млад човек, но със изключително лошо възпитание! Жалко за всички такива хора като нея и за родителите й.Още по-грозното е че се опитва да обвини колегите си   за нейните действия, крадеца вика дражте крадеца...Магазините на Фреш Маркет предлагат едни от най-добрите условия за работа, всеки един от служителите се уважава като личност, зачитат се правата и желанията на всеки един работещ.Заплащанията са винаги точни и на датата когато трябва да са.Извънредни смени се дават само по желание и съответно се заплащат по регламент на фирмата, никой труд не остава неоценен! Относно разтоваване на ,,бусове стока", тази стока се разтоварава от съответните доставчици, а не от персонала.Единственото изискване е да се работи съвестно и отговорно, всеки който се старае получава бонуси, а не като Елена Стефанова,  която си мислеше че хем ще си седи без да се налага да работи нищо, хем ще си краде, ще си папка на аванта , касата и  вечно ще е на минус, защото джобните не и стигат и за награда в края на месеца ще си вземе заплатата.Аз до момента не сам чула да има такива работни места, все пак това е РАБОТНО място, а не почивна станциия, всеки който има желание да си изкарва парите честно и с труд, а не по подмолен начин , има тази възможност! Предценете си сами дали имате нужда от стабилна работа или ви мързи и си търсите платена почивка....