60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Проект Ибей

Фирмена сигурност : нулева.

Бях освободен в края на изпитателния срок без причина. До живот ще кълна някой хора и техните деца на рак и смърт заради това.

Защото докато аз работех имаше и все още има които играеха игрички браузваха фейсбук, или трейдваха в амазон.

Други близки до мениджърите по цял ден спамеха в общ чат. Йбей си има спам чат, ако отидете няма да ви е скучно.

Някой по рани беше написал. Корпоративна детска градина. И е така след 60к останалите кол центрове ще ви вземат малко по насериозно.

Ето едно малко обобщение за настоящите служители. Всички наблюдения са от офиса в София!

Заплата- 800лв основна (бруто), 420лв бонус (бруто) за добро поведение, общо взето ако сте много послушни 900лв чисто в края на месеца, различните проекти имат различни бонуси и може да го докараш до 1100лв чисто, ако си късметлия.

Не разчитайте на пари от нощен труд, надбавката е 0.25лв на час!!!!!

Дават някакви купони за 60лв, в кафенето неможеш да ядеш за под 6лв, ако искаш да хапнеш нещо различно от кроасани или пици със съмнително качество.

Колеги- Както навсякъде, на каквито попаднеш, аз попаднах на страшно стабилни хора и не мога да се оплача от това.

Шефове- Повечето от мъжете са supervisor-и и team leader-и с право, наистина си разбират от работата (не знам защо си губят времето в тази фирма), а жените, жените все едно са ги избирали на кастинг за филм за възрастни или стриптийз клуб, не блестят с нищо друго освен външен вид.

Местоположение на офис сградата- Ужасно, няма никаква връзка с градски транспорт, дори и с кола се стига трудно, няма никакви заведения, освен ресторанта в офиса и “Мазното” и двете са скъпи с не особено вкусна храна. Има някакви бусчета от Студентски град и паметника Левски на един час, на отиване и връщане се тъпчат на макс, има огромен отпор против такситата, постепенно се опитват да ги премахнат.

Ако нямате особено големи амбиции за живота си, знаете приличен английски, искате да взимате 900лв, да знаете, че ако вие не напуснете, няма кой да ви уволни, това е правилното място за вас.
Но ако сте човек с малко повече потенциал, не се примирявате с унизително ниско заплащане и не искате да паразитирате на своята “сигурна” работа за смешни пари, тогава дори и не си помисляйте за “Сиксти Кей ЕАД”!!!

Чета мненията и се чудя как изобщо тази фирма все още съществува?

Заплата от 1000 лв (със зор) за хора, владеещи чужд език перфектно е повече от обидно!

В момента работя вече 4та година в проект на Съдърланд и взимам над 2000 лв чисто за 6-7 обаждания на ден!

Дооълнително здравно, ваучери, мултиспорт карта, масажни столове и плейстейшън има и в Съдърланд. Това, което ги отличава от 60К освен в пъти по-доброто заплащане е уважението и възможността за развитие! Да не говорим за офиса, който е в централен мол!

В 60К конкретно sky се взимаха по 30-40 обаждания на ден,а заплатата се дели на две, за да плаща Джонката по-малки осигуровки! Както казах и в началото - обидно е да си късаш задника за 900 лв на месец и ваучери, тука някви ми говорят за масажни столове и салони за красота. Вие сериозно ли смятате, че с това ще си задържите служителите?

60К трябва да се засрамят, а хората трябва да престанат да търпят унижения!

В Съдърланд търсим хора само с английски, има и нова фирма - техекспъртс който също предлагат страхотни условия. Замислете се сериозно дали си заслужава да продавате труда си за няма и 1000 лв и масажен стол? В Лидл дават по-високи заплати на касиерите си за Бога!

В Съдърланд не съм имала проблем с преминаването към постоянен трудов договор, ама никакъв от рода на това, което чета за 60К. Аз реално изтърпях само 3 месеца там и те бяха най-ужасните в живота ми!

Така че замислете се защо постоянно има обяви от тази фирма, прочетете мненията тук и в крайна сметка има страшно много други кол центрове само с английски, които предлагат страхотни условия и достойно заплащане.

Не си губете времето в тази дупка, защото просто не си струва!

До кандидат за работа:

Смените на Ebay София и Пловдив в момента са както следва:
08:00 – 16:30
16:30 – 01:00
22:00 – 08:00

Успех!

Здравейте, може ли някой да ми даде информация за смените за проекта Ebay? Как се въртят смените, горе-долу поравно ли се дават и 3те смени или не? Ако може направо някой пример да даде как са обикновенно ще е супер. Интересувам се за Пловдив, но казвайте дори да сте от София.

Като работник от 3 месеца там и прочел всичките коментари преди да започна, ето я истината според мен. За болничните вярно е, на второто интервю от оперативния мениджър всеки получава информацията, че ако си взима често болничен няма да получи постоянен договор и бонус заплатата ще му бъде отрязана.

Заплатата не е 750 лева при наличието на два езика, само с английски се докарват 1000. Ако си хващаш и бонусите които са напълно достижими ако се правиш на учтив към клиентите 1400/1500 се взимат.

Привилегиите са доста, е стига да имаш постоянен договор. Но дори и преди това може да се възползваш от безплатен фитнес, танци, футбол, плейстейшън, джаги, билярд и тенис на маса. Да не споменавам че при евенти а и всяка вечер за късните смени има безплатна храна.

Натоварването, емии зависи има си дни пълни с идиоти и други с които си лафите все едно сте си първи приятели и му вършиш услуга. Доста е изнервящо понякога, но в предишните коментари се казва че толкова пари взимат и магазинерките, е аз не бих предпочел да зареждам по цял ден щанда с кисело мляко но това е друга тема.

Местоположението е това вече си е доста шибано, но пък за това фирмата подсигурява служебни автобуси и вечер такси на късните смени.Не е кой знае какво, но поне се опитват.

Колегите са уникални пичове, поне със всички които съм се запознал до сега и от различни проекти да са, някой лаф с тях преди работа винаги ти вдига настроението.

Очертава се още малко и да се махна защото ще заминавам, но това което казват че на повечето не им се работи, така е. Има доста голям процент които изкарват обучението и после работата не била за тях и напускат, няма как от първият ден да си добър, това е ясно на всички, за това никой и не прави забележки и всеки гледа да помогне, но в крайна сметка ако ти сам не се опиташ да се справиш, еми да не е за теб.

П.п. Наистина повечето англичани са мн смотани и наистина понякога се чудя как са оцелели до сега.

Atanas Oshavkov, ти ли си "Човешки Ресурси" :?

Много ви моля не лъжете. Далеч не съм първия в този сайт, който говори за болничните. Случайно ли е това? И това идва от Джонкта, СЕОто. На кого да се оплаквам при това положение? Явно много сте го закъсали като пишете лъжи по сайтовете, но вингаги съм знаел, че репутацията рано или късно ще ви застигне.

Не разбрах кое е "бягане по тъча"? Отново и за последен път: Тормозът във фирмата не се толерира- ако имате конкретни оплаквания, можете да подадете конкретен сигнал на [email protected] или [email protected] . Освен в посочения долу случай на злоупотреба, не се искат обяснения и не се налагат дисциплинарни наказания. Няма подобни клаузи в какъвто и да е правилник, още по-малко вътрешния, който е първото нещо което се проверява от инспекция по труда. Ако имате чувство че сте ощетени за каквото и да е, пишете ни на посочените и-мейли, ще проучим и ще ви отговорим какво сме свършили и какви мерки са взети- конкретно и с факти. Това е нормалното поведение, а в bgrabotodatel всеки може да си измисля и плюе.

Върви, доказвай че нямаш сестра.

Вие описвате частен случай. Ясно е , че се злоупотребява с болничните в България и не само, но да се наказват невинни , заедно и заради виновните не е законно и не е решение. Аз твърдя , че абсолтно всеки, независимо болен,или здрав, който си вземе болничен бива тормозен с мъмрене и писмени обяснения. Това е и част от вътрешния ви правилник и определен брой болнични водт до уволнение. Това е едно от нещата , който се казват на обучението още в началото, преди да са почнали болничните. Частния случай , който ми опсахте ми прилича на бягане по тъча. Не знам някой да е бил предупреден дори по време на интервтата за тази незаконна политика. Аз лично имах здравословни проблеми и вие се гаврихте със здравето ми.
Това сие политика на най-висико ниво и тези имейлчета само ще послужат за забавление на нкой отегчен чиновник(защото в 60К никой не смее да каже нещо). Докато не си взех шапката. Същата тази държава, която дава болнични закриля работодатели като вас и затова не се хванах да ви съдя. Но си има сайтове като този , нека сега обществото да е информирано и да ви съди.