60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Моят съвет е, ако трябва да работите тук, по-добре пускайте предизвестие веднага. Без това ще ви държат повече от срока на предизвестието.

покажете ги тез пичета да не трябва и аз да почвам работа там

както пичагата по- долу каза - поне има готини пичета.То това е причината да дойда в тая фирма и
да се задържа цял месец.

Кофтито е че в моя проект са само самосвали!
Единствено на треинърката бих пръснал гъза...

работих в тази фирма за кратко в някакъв идиотски проек където работата ми беше да резервирам
някакви си почивки и самолетни билети.Чувал съм от мой колеги работили там че фирмата е скапана, но все пак реших да се убедя сам.

Е убедих се!

Човешки ресурси, защо въобще се занимаваш да отговаряш ? Аз съм работил там много преди да си назначена.

Т.нар "несправяне с работата" не е измеримо. Менидмънта дори не е чувал за срм... Аз до последния ден не се бях запознал с моя мениджър, нямамше никаква причина да бъда освободен на фона на хора които играят игри или браузват във фейсбук по-цял ден.

Под спам чат не визирам тези които си правят определени групички от хора а основния с няколко екипа в него.

Повечето от нас идват тук да си излеят злобата или мъката. Никой не го отрича, но всички сме единодушни, че ти нямаш място тук и ако някой наводни или запали сградата с определени хора вътре, ще получим нашето възмездие дори и със закъснение.

60К е една голяма ебавка, ама поне си назначават готини пичета, да има какво да си гледаш докато си на работа ;)

Не се лъжете изобщо да им ходите на интервюта, а за започване на работа да не говорим.

Аха. И следят фейсбука на служителите си. Кой знае какво още следят.

Добре ли разбрах, че уволняват хора защото се разболяли и си взели болничен?!
Тия са за разстрел, не за затвора...

"Както ви е известено някои хора бяха освободени и заради преструкторирането на проекта, тъй като не желаеха да работят на смени."

С други думи хората са си имали договори и са ги изпълнявали съвестно. В тези договори НЕ Е имало изискване за работа на смени.
И в един момент някой меринджей самоволно е решил, че хората трябва да работят на смени, В НАРУШЕНИЕ НА ДОГОВОРИТЕ, КОИТО ТЕЗИ ХОРА СА ИМАЛИ!
И който е настоявал ДА СЕ СПАЗВА ДОГОВОРА МУ е бил уволнен!

От това следва, че вие неуважаеми "господа мениджъри" сте ПРЕСТЪПНИЦИ!
Призовавам всички уволнени, защото не са се съгласили с нарушаването на договора ОТ СТРАНА НА МЕНИДЖМЪНТА да заведат едно дело срещу фирмата!
ДОРИ в корумпирана псевдодържава като България, за това би трябвало някой да отиде в ЗАТВОРА и фирмата да се скъса от плащане на обезщетения!
Ето затова хората бягат от България! Защото измислените селски тарикати, кой знае защо наричащи се "мениджъри" си мислят, че абсолютно безнаказано могат да нарушават законите, договорите (ако ги има) и правата на хората! И то за жълти стотинки!

По повод мнението за Ebay проекта, ето отговора на мениджмънта на проекта:

"Никой в проекта не е освождаван без причина.
Причината някой да бъде освободен в изпитателен срок са или несправяне с работата или намяляване на щата в съответния тим или в проекта като цяло.

Основните методи на комуникация в тимовете са мейл и скайп.
Всеки агент има собствен скайп акаунт. Скайп позволява абонатите да създават групи, в които да се комуникара между много хора в реално време.
Това е основната причина да го използваме, тъй като ни позволява да координираме работата на екипа бързо и ефективно.

Някои хора избират да сформират групи, в които обсъждат не работни теми, това по никакъв начин не е забранено и не влие негативно на работния процес.
Това са спам чатовете, които са визирани в мнението по-долу.

Останалте опредления, клетви и прочее не виждам смисъл да коментирам...."