60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Имам въпрос към тези от вас, които са били засегнати от същият проблем - смяната на стандартното работно време със смени - вие останахте ли и ако да - какви бяха условията? Тоест - заслужава ли си?

Това явно често се случва - от няколко месеца работя за фирмата, като основното, което ме привлече, беше нормалното работно време, още съм в изпитателен период и сега ми казват, че или минавам на смени, които са 24/7,или да си търся нова работа!!!

До предния

Съжалявам.По закон работодателя може да промени едностранно раб време в тази тъпа държава. Така стана и с мен в същата фирма преди години. Вероятно си е политика на фирмата, за да назначат някого.
За твое успокоение всички фирми са кофти, но 60к е най-лошата в бранша.

Абсолютно безотговорно, неетично, неадекватно отношение! Няма и седмица след подписването ни събраха и съобщиха, че след месец, при обещано работно време в техен проект от 9 до 17:30 ч., минаваме на 3 смени, 24/7! Всички колеги са избрали позицията и проекта си точно заради фиксираното стандартно работно време, въпреки малкото пари и крайно неудобното място. Въпросното работно време не подлежеше на коментар и промени по време на интервютата ни преди броени дни, но явно тук условията се менят с часове! Явно е много трудно да намериш коректен работодател в България, дори и сред чуждестранните компанни... И после защо младите „бягат“ в чужбина. Хайде със здраве, късмет и търпение на всички започващи там!

Работех не малко време в тази фирма и откровено казано съм шокиран от разликата сега с новата ми работа.Малко неща там са наред и много не както трябва...напуснах поради същите причини на повечето от другите тук.Отношението на меринджеите е скандално и не само това.По-скоро гледайте кой е останал,не кой е напуснал..защото от там тръгват нещастията на тази фирмица..При нас има много издърпани агенти от ШОК защото който си знае интереса няма да търпи и да се оплаква.На това място почвате за попълване на СВ и катоо дойде момента местите .

Относно последното мнение- пожелавам ти нещата да са се оправили след напусканетото на Рая Тодорова. Тя беше голямо зло и фирмата беше ужасна по времето, в която беше шефка на личен състав.Определено на Рая работата не и беше в силата, ако разбираш какво искам да ти кажа. И някой е търпял , което говори доста за мениджмънта. Последно едва ли е само от един човек , но ти пожелавам най-искрено да греша. Сегашната швефка, ако не се лъжа е Бистра, която е много тъпа и злобна, но не чак колкото Рая.

Хора, другият месец започвам работа там, така че не мога да искажа компетентно мнение за момента. Това, което обаче ми прави впечатление е, че някои от нещата не отговарят на информацията, която имам от настоящи служители. Но, ще видим как е... А, и наистина съжалявам, но оплакванията относно локацията са повече от смешни. Да, със сигурност не е удобна за всеки, но аз например живея в Сухата река и съответно не си търся работа в Люлин... всичко разбирам, но да се оплаквате с такъв бяс от локацията на офиса е неадекватно като се има предвид, че сами сте се съгласили да работите там и НАЙ-МАЛКО сте видяли колко време ви отнема да стигнете още при интервюто.

Ами ако прочетеш надолу ще намериш доста изчерпателна информация за фирмата като цяло.Моят съвет е да не си губиш времето,защото няма да останеш доволен/а.Аз работих известно време в същия проект(предполагам говориш за този с туристическите глупости), и не ме изкефи особено.Не защото проекта е лош а най-вече,защото самата фирма е скапана,заплатата е ниска и отгоре на всичко разделена на 2 части,едната от които се води бонус.Този бону я получиш,я не получиш.Надолу в коментарите можеш да откриеш информация в цифри относно заплатата.Повечето от коментарите се отнасят за Скай,но и в този проект условията са същите.

Ако ти се работи в кол или така да го наречем - "контактен" център, можеш да започнеш на всякъде.В момента България е рая за кол центровете.В софия никнат като гъби след дъжд а джобса е фрашкан с обяви за: съпорт агент,аналист,репризентатив и други
"Фенси" имена.На 60к-а му мина модата одавна,даже не знам как още съществува.

Добър ден. В понеделник 18.06 имам интервю за работа като chat communication specialist with English във фирма 60К и бих искала да споделите мнение за фирмата, условията и позицията ако някой от вас е работил на същата. Благодаря

Taka е, пародията е пълна.Всеки ден си мислиш,че по- зле няма как дастане, а то се случва. Уважение и други елементарни липсват,говори се едно, прави се друго. Псевдо мениджъри тичат по етажа, демонстрират заетост,а всъщност нито главата ги слуша,нито знаят какво правят. От нас се изкарват не помалко от 200 евро на ден, а заплатите са колкоъо да си купиш обяд от скъпия ресторант и да пиеш по бира две с колегите след работа. Дават купони за таксита и ако си последен по предвиденото трасе можеш да се прибираш по един час. Хубавото е че направих големи приятелства и това прави простотията от острова по поносима, Ще подобрите езика си значително, ще развиете дебилно търпение и щесе нагледате на простотия.