60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Човешки Ресурси, ама сте забавни с тези почивни дни. То , кой освен любовниците на Джон Глдуиш ще стоят в тази дупка повече от няколко месеца. Че и за няколко години ми говорите. Брей какви кариерни перспективи са ви измилили малките ви мозъчита. В 60к им два типа хора-такива дето са готови да лижат задници и мачкат (съответно нагоре и надолу в йерархията) и такива дето ги мачкат. Първите стават мениджери, а вторите си напускат. За кого според вас са бонусите почивни дни?

Здравейте , наскоро бях на интервю в дадената фирма и мога да потвърдя доброто отношение на хората с , които съм говорил по телефона и тези , които ме интервюираха. Както и да е всичко мина добре , но след изпратената оферта от тях с начална заплата 700 лв бруто или нето няма значение тук , извинявайте но това си е обидно направо , дори във фантастико стартовата е 980 лв и работиш 2/2 , примерно.
Дотук бяха впечатленията ми , не виждам развитие в тази фирма и израстване , не бих препоръчал на , някой човек знаещ дори само 1 език да си губи времето там .

50 левааа?????? То като пенсионерските надбавки. Само дето те правят милиони на здравите ви гърбини и нерви. Хахахаха, егати подигравката!
Това е смешно, жалко и много показателно.

Сиксти Гей, смешни сте!!!
50 лв в гифт карта за Нова Година и играчки за елха!
Хората дават по половин или цяла заплата бонус, стремят се да задържат кадрите си, а вие се чудите как да ги изгоните?!?! Къде избягаха дългогодишните служители, тийм лидерите, мениджърите и защо?
Защо предпочитате да работите с нови хора за по 2-3 до 6 месеца? Последният въпрос е риторичен!
От колко години не са вдигани заплатите??? И не говоря за 20-30 лв???
Ако не можете да се справите, вземете най-накрая да пуснете кепенците и кой от къде е!

60К благодари на всички служители, част от голямото семейство на компанията за техния принос и отдаденост, както и за ангажимента им да продължават да допринасят за организацията. По повод Коледа и Нова година всеки служител получи от прекия си ръководител подарък, включващ играчки за елха и подаръчна карта със заредени 50лв в нея.
За хората които по график са на работа между празниците компанията е предвидила да осигури плодове, безалкохолни напитки, коледни сладки и други дребни закуски.

Весела Коледа и Честита Нова Година от 60К!

Не случайно тази фирма е на първо място в най-мразените фирми! Пълни смешници и измекяри. Експлоатация за никакви пари. Там се плаща най-малко от всички компании. Неадекватни ги повишават в всякакви длъжности защото няма кой да се хване да им работи. Почват с красиви приказки още от интервюто, после ти говорят розово блудкави глупости все има някаква регулация която да пазиш, настръхват като чуят че си болен, и те гледат недобре като се върнеш. Защото не им се дават пари, а изкарват бая от нас. Един потъващ кораб. Бях за малко и бих посъветвал никой да не прави същата грешка. В някои от другите компании ще взимате двойно на това. Което ще ви предложат там.

Този ден болничен, както и останалият платен отпуск следва да се използва не за разпускане, време със семсйството и тн. Ако се разболеете, вместо болничен си вземете от тези 21 дена, които 60к така щедро подарява. Всичко, което те правят, благотворителност, дни отпуска е безкористно(нищо че веднага се хвалят в сайта след това).Те са добър работодател и нямат нужда да си оправят имиджа, всеки иска да работи при тях:)

НОВА ПРИДОБИВКА
60К продължава да мисли за служителите си, като търси възможности да подобри тяхното благополучие. Считано от 1 Януари 2019 компанията предлага допълнителен ден платен отпуск като подарък от работодателя на всеки който има поне една година стаж в компанията като признание за техния труд и принос към компанията. Предназначението на платения отпуск е да даде възможност за почивка и презареждане. И понякога дните редовен годишен отпуск не стигат. И ако през 2019г ще има възможност за 1 ден допълнително след ползване на редовния отпуск, през 2020 работодателят ще предостави 2 дни допълнително, като всяка следваща година допълнителните дни ще се увеличават с един до максимум 5 дни допълнително.
Придобивката е израз на признанието и благодарността на работодателя към хората които допринасят с труда си към екипа и организацията.

ЧР, всеки път, когато си правите реклама в този сайт, аз ще ви отговорям с един същ въпрос. Нали се сещате, че към него има точки, в които съм искрен, и които се отразяват на рейтинга ви в сайта.
Дявалът е много умен, често използва хубави неща(като благотворителност) за да пробута лошите, без да го забележат. Само че аз му познавам схемите. Също както политиците се правят че много обичат деца, и Коледа , за да влезат под кожата на избирателите, същите сте и вие , 60К с кандиадатите. Хлеб и зрелища както някой беше написал! Номерът ви не минава!
Преди два дена писах

"А хуманното отношение към болните хора има ли го?Или им извивате ръцете, да не вземат болнични. И така да печелите пари. Хубаво е че трябва да си оправяте имиджа си и някое нуждаещо се дете, или животно печели от това. НО основното е как се отнасяте към работниците си. Така и не отговаряте и няма какво да кажете!
Ето ви и документите за тормоза мад болни хора за пари на Български. https://1drv.ms/b/s!AvQnE8RajhfRgwAXopD2Xe-knyXL. кандиадти за работа забележете точки 1,2,7. 60к нямам какво да ви кажат- само прах в очите с тези благотворителности. "
Липсата на отговор говори само по себе си!