60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Какво изобщо се занимавате с тази жалка фирмица още?!

Ако искате да работите в истински център за работа с клиенти за добри пари над 1300 то има две места за вас едното се намира в Мол Сердика другото се намира в Sofia Airport Center.

Всичко друго в 60K е лъжа и измама. Служителите в Кауфланд магазините взимат повече пари и получават повече уважение и сигурност. А много от тях не владеят чужд език и нямат намерение за обучение след средното.

Вие знаете език имате желание за развитие и кариера давате пари и време в образование... защо тогава се подлагате на ужаса на 60К?! Имайте уважение към себе си.

Заебете тази мутринска компания както тя заебава служители си.

Просто атмосферата в Пловдив е тягостна. Трз-то са едни надути и злобни, ясно е, че вземат добри пари, пък и толкова им е сивото. Гъмжи от нагаждачи и шпиони, които ти се мазнят и гледат нещо да те подведат да кажеш и да го изпеят. Бедни души! Има работа в джобса, следете редовно обявите и се махайте от тоя змиярник.

Ама чакай сега, ти какво искаш от HR-а? По принцип тази позиция си брани фирмата. И по принцип свестните и човечни сред тях са малко, защото, нека не се лъжем, повечето са завършили УНСС, НБУ, Ценов и т.н. и то със застреляни специалности като Стопанско управление, Бизнес, Счетоводство. Ти да си срещал някой с такава диплома да е нормален човек? Е, има ги, но... са малко! Още по-зле е ако ЕйчАра е завършил в СУ, но една гола Философия или Психология, това чалга певиците и манекенките го учат. И затова нивото на HR-ите е като на чалга певица или манекенка. Та какво очакваш ти? Те повечето са с никакъв капацитет да оценяват хората, защото самите те са без никаква професия и с измислени дипломи, нямат си занаят, тъй да се каже.

относно калта дадох ви възможност по един цивилизован начиин да отговорите на въпроси по повод вътрешния ви правилник, които стоят черно на бяло. Вие предпочетохте да отговрите по един нецивилизован начин , а именно с лични нападки вместо някакви смислени отговори. Все пак мисля че сте достатъчно умни дас е досетите кой съм. Не ме е старх от вас както виждате.

Хахахаха. Хайде пак се започна....добре, Човешки ресурси, не те ли е срам да се излагаш така,ама честно...Да си чувал,че сме демокрация, все пак?!?!? А че всеки е свободен да изкаже мнение?!? А че това е сайт за споделяне ?!? Кой си ти ,ве, мен?
Единствено се чудя дали на своя глава си позволяваш такова тоталитарно отношение към хората или е политика на фирмата да се държите така с хората, решили да изкажат мнение, което евентуално няма да ти се хареса на теб?!?!
Мен ще ме съдите ли,че изказах впечатление в сайт за споделяне? Искаш ли да ти дам адреса ми, че да не се занимаваш с ИП????? Ауауауау....представям си, верно, тия , дето са се навили да бачката за вас каква веселба им е.....вие сте най - смешните хора, които съм виждал.

Чудесно! Още кал- и то конкретно, с имена. Да оставим настрана низостта на анонимното оплюване. Още и брутално нарушаване на GDPR правилата за личните данни- и сега ви трябва само едно оплакване на споменатите колеги в Комисията за Защита на Личните Данни, дали пък няма от bgrabotodatel бързо-бързо да предоставят всякакви IP-та? В края на краищата кой каквото сам си направи...

Колега, ти какво очакваш от супервайзърите? Да не мислиш, че са ги избирали с конкурс? Всъщност наистина с конкурс ги избират, но по други качества. Да не мислиш, че жените случайно изглеждат като манекенки? Конкурсите им приличат на нагласени. Поне тези, на които аз съм се явявал. От всички достойни кандидати често избират най-некадърния, а на останалите отказват с някакви измислени причини, а понякога не могат и за такава да се сетят. Важното е да си с връзки, тогава няма да пропаднеш в тая фирма.

Работил съм в много фирми ,но в по-голяма пародия на работен процес никога не бях попадал.
Ebay Sofia - пълен провал. Има там някакъв line manager Борислав ,който освен да му чуете протърканите дънки отдалече как се втриват ,друго от него няма да чуете. Супервайзърите са с интелект на петокласник. Даниела Берова е един от тях и да се мъчите да намерите по-проста пръчка даже и в Плаза ,трудно ще ви се получи ,с нищо не помага ,добре че може да брои колко човека са на смяна ,аз не виждам друга причина ,поради която тази госпожица е там.
Тодор Йоргов - Не знам от коя цигангска махала се взе този индивид ,държи се като CEO на компанията ,тежко ви ако го питате нещо. Също като колежката си не допринася с нищо и не помага на никой.Като човек е кръгла нула.
Ако пътувате с кола се подгответе понякога за над час път ,тъй като офисът им е извън София. Храната долу е безбожно скъпа.
Трейнингът им се състои в това ,да ви дадът една пдф-ка и да ви пишат по скайп (не се сещам за по-тъпа идея).
Колегите са събрани от всички села на България и са току що завършили олигофрени без никакви предспективи и ценности в живота.
Също така излъгаха за заплащането на нощните смени ,не се залъгвайте с тази проклета фирма ,дано изгори!

Казвам се Десислав и проучвам мнения, защото има позиция, чиито изисквания покривам. (Това го пиша , заради Човешки ресурси, за да не се вкарва в поредния конспирационен филм хехе)...Та в моите очи изглежда супер дилетантско Човешки ресурси да поема длъжността и на ПР отдела и да брани имиджа на компанията, наместо да си гледа служителите (ако ги има). Още по- смешен е моментът, когато тръгна да заплашва хората, дръзнали да изкажат мнение със съдебен процес и преследване по ИП. Мисля, че силно преувеличаваш границите на възможностите си и особено в частта със ИП адресите ти гарантирам, че освен да докараш някой съдебен процес на компанията, друго едва ли ще се случи.Колко дилетантски изглежда цялата ти роля в диспута, колко по- скоро негативен привкус в желаещите да кандидатстват за работа в преприятието оставяш с поведението си, оставям на теб да си помислиш, а аз моите изводи ги направих!
Бисери и фамилиарничене от типа на “Ела на седмия етаж да пием кафе” във сайт, в който хората събират мнения за компания изобщо не изглежда нелепо. Професионализъм експерт левъл!

Човешки ресурси започна да си пише оценки на себе си! Намират някакви линкове и се хвалят с постиженията си точно като политици. Те съшо много обичат да хвалят с благотворителност и измислени постижения. Точно като политици не отговарят на въпроси , като например практиката със спетяването на пари и притискането на болни хора да не ходят на лекар ,а да бачкат. Колко платихте за рекламите във вестниците? Ето ви един линк
Хайде платени продажници, сега е уикенд, ще се намери ли някой да каже една добра дума за вас без да сте му платили? Досега не се е намерил:>