60К https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Ботевградско Шосе 264&markers=София,Бул. Ботевградско Шосе 264

Аз съм настоящ служител на компанията вече над 6 месеца и мога да разкажа за процеса от самото ми влизане в 60К. На интервюто се срещнах с рекрутър, който честно казано беше доста некомпетентен и не ме впечатли с нищо на интервюто относно компанията, при положение, че избора на пазара на трува е голям, но така или иначе аз бях на зор да започна веднага работа поради финансови затруднения в семейството ми и слава богу имах второ интервю с мениджър на екип, който беше доста по-адекватен. Интервюто включваше и езиков тест, който е много дълъг и не си бях предвидил толкова време за срещата, та го имайте предвид. Като цяло процеса по започването ми беше бърз, имаше една много приятна жена която прави индъкшъна на първия ти ден и след това прекия ти ръководител те поема. Ръководителя на моя екип е доста разбран човек и постоянно ме насочва към това да се развивам и променям към по-добро както и сам да откривам грешките си, което на много малко места се насърчава, особено ако правиш грешки често- обикновено те уволняват. Та в това отношение фирмата има добри мвниджъри, които знаят какво правят и как да задържат хората си и да ги развиват, друг е въпроса колко самата компания ги развива. По отношение на колегите има и чишити, ни като цяло екипа е сплотен и си помагаме. По отношение на локацията си е бая далече, ама пък имат сибствен транспорт, което на мен лично ми намаля разхода за пътни месечно и то доста. Не бих казал че заплатите са много високи, ама пък и сравнени с други кол центрове коловете ни не са чак толкова много и си има доста бенефити като това че спестявам пари от пътни, фризьор, дават ваучери за храна, не плащам карта за фитнес щото си имаме- е не е най-якия ама все пак е удобно и пестиш разход. Като цяло не е много напрегнато и си заслужава да се работи тук, защото идеално никъде няма, тука поне си плащат коректно заплатите, оувър тайма и нощните смени. За хора без опит си е добър старт.

Последните 6 поста не ги четете изобщо. Писали са ги пишман ейчарите. Просто разреждат негативните мнения за фирмата с пълни глупости. Шуробаджанащината е на ниво. Най-добре са красавиците с леко поведение, особено ако се подмазват на правилния шеф. Тях няма какво да ги мислите. Ако се задържите над година във фирмата, значи сте особен непукист.

Към колегата от Пловдив - не е вярно, че само мрънкаме. Работя от 2 години и половина в 60к в София. Мрънкат само тия, на които не им се работи или не са се разбрали с някой тийм лидер. Не е идеално, но колегите са супер, работата е спокойна и като цяло не виждам проблем. В Пловдив сигурно сте по-весели, ама пловдивчани са си айляк :)))

Понякога като нямам кво да правя влизам и чета тук глупости за забавление. Работух две години в 60к в Пловдив. Всичко си беше супер с хората, работата. Не съм имал никакви проблеми. Или в София много мрънкате или не знам какво работите там. Обаче продължавайте защото е много смешно да ви чете човек.

Да, дейността на комапнията се разширява. Има обяви в jobs.bg. Налага се да се разширим, заради новите клиенти, с които ще работим от есента.
Всичко друго са празни приказки на хора без работа.
Приятен ден!

hahahaha! novi ofisi? za nishto takova ne sam chuval... rabotq tuk ot minalata godina i ne sam razbral da se razhirqvat

Не знам какви промени се правят в управлението на компанията, но предполагам, че е заради плановете, да се разширяват. Вече акивно набират хора в Благоевград и Велико Търново. Може би това тревожи доста хора и затова отново има хейт атаки. Нищо ново под слънцето...

До колегата под мен, който пише за Рости Пенчева. Колега! Миналата година работех за тази фирма и нямаше такава жена! Коя е тя? В кой отдел е и какво работи? Дай ни ФБ й. От къде знаеш че е дащна? Пиши да я разбера коя е! От изключителна важност ми е!

Добре дошла, Рости :) Дами и господа, моля приветствайте новото и уникално попълнение на 60К - Рости Пенчева. Рости е известна с това, че е работила на много места за не повече от два месеца и има уникални комуникативни умения (най-вече в леглото). За нея работата в екип е от изключително значение, затова винаги кани колегите си да минат през леглото и за да се опознаят. Мъжкото съсловие на 60К със сигурност ще остане доволно, но не разчитайте че ще свърши друга работа освен blowjob. И все пак успех, Рости. Сигурна съм, че ще бъдат запомнящи се 2 месеца в 60К :) Браво господа, страхотно решение за пореден път.

Точно Bookatable е най смешния проект. Назначават хора без да са си преценили какъв им е coverage-a, и после ги махат с обяснение, цитирам " езикът ви не е Native. Всичко друго е топ.