CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Служителю ssssssss, да си напишеш мизерното магазинче, и да ми кажеш именцата си, и ако имаш късмета да си управител ще те хвана за ухото пред служителите и такъв шут ще ти набия, че свят ще ти се завие.Работната седмица в България е 5 дневна, с 8 часа работен ден, събота и неделя са почивни дни!
Хайде като си голям умник да ми кажеш защо райони кметства, общината, банките, училищата не работят в събота , или те са по - прости от големия управител на СБА който смяташ, че си??
Напиши си иммената и сами ще те намерят инспекторите, страхливец!!!

Колко си глупава Росица!Ти работила ли си на друго място?Знаеш  ли, че когато управителят  реши може да те уволни, а не да ти дава неплатен отпуск?И на това бъди благодарна моме.Заради такива като теб сме на тоя хал правите се на много умни ще си търсите правата е намерете ги.Къде пише в кодекса , че събота и неделя се заплаща извънредно-ГЛУПОСТИ.Часовете се разпределят в месеца.Тези часове са регламентирани по закон и се спазват, може да провериш уверявам те в това извикай , ако желаеш и министъра на труда, той ще каже същото.Моме не си запозната с правилника за изготвяне на графиците и си позволяваш да говориш глупости.Кой не плаща двойно на празниците?Гледаш ли си фиша или не разбираш защото си от село и за малко.МАЛОУМНИЦИ.Пожелавам ти да започнеш работа на друго място и да ти постелят червен килим като започваш.Колко си смешна

бЯХ РАБОТНИК В ТОПЛА ТОЧКА - ХЕИИ ХОРАААА ТРОВЯТ ВИ , ГОТВИ СЕ С ВМИРИСАНИ МЕСА ОТ СЖП- негодно за човешка консумация месо ,всичко което е бракувано се готви НЕ КУПУВАИТЕ ОТ МАГАЗИНИ  СБА

малък квартален магазин е обекта работата е прекалено много за парите който се предлагат като към тях има и условности който ги топят още повече работи се и до късни часове осчетоводяването на касата е предизвикателство дори за опитни касиери под натиска на управленския състав който иска стартиране на работа колкото се може по-бързо ,но обяснява колкото се може по малко от една страна трябва да си имаш дребни в касата от друга страна не трябва да имаш прекалено много дребни в касата защото никой няма да те чака да ги отчиташ дори да са пакетирани и описани грешките и липсващите суми няма да коментирам имайте достойнство работете нещо друго за повече пари.

тази фирма е под всякаква критика !!!!! тъй като СБА е кварталния ми магазин и аз всеки ден си пазарувам от там, става дума за СБА-то в кв,левски, всяка вечер там има една и съща касиерка Йоана- държи се ужасно с персонала, все крещи по тях, кара се с клиентите и на всичкото отгоре е много гнусна, нечистоплътна! и да кажа нещо за фирмата-тези хора са всеки ден на работа, май почти нямат почивни дни, имат много работа и до колкото знам за по малко от 350лв даже, а от друго място знам че ги карат и неплатена отпуска да излизат постоянно!

Освен от отношението съм възмутенa и от кражбата от служителите. Полагат ни се ваучери за храна, които не ни се дават. Управителката си ги присвоява и ако човек попита дали е глобен не получава отговор. Нали ако те глобят трябва да ти дадат протокол, нещо, някакъв документ, който да удостоверява, че тези пари- в случая ваучери за храна, не отиват в нечии джоб просто ей така. Карат служителите да хвърлят в кофите неща с изтекъл срок и след това да ги заплащат от собствения си джоб. Управителката взима от служителите пари на ръка. По- добре не пÐ �стъпвайте на работа в ЦБА Люлин. Ще се окаже, че работите безплатно в 21-ви век!!!

Освен от отношението съм възмутен и от кражбата от служителите. Полагат ни се ваучери за храна, които не ни се дават. Управителката си ги присвоява и ако човек попита дали е глобен не получава отговор. Нали ако те глобят трябва да ти дадат протокол, нещо, някакъв документ, който да удостоверява, че тези пари- в случая ваучери за храна, не отиват в нечии джоб просто ей така. Карат служителите да хвърлят в кофите неща с изтекъл срок и след това да ги заплащат от собствения си джоб. Управителката взима от служителите пари на ръка. По- добре не постъпвайте на работа в ЦБА Люлин. Ще се окаже, че работите безплатно в 21-ви век!!!

Организирам сдружение-синдикат във верига магазини "фантастико"вече имаме първите успехи на нас бившите работници.
СРС ги осъди за тр.злополука-счупена ръка за сумата 9000лв.
Пуснахме Молби за връщане на незаконно уволнени.
Страха на Николов-управител и голям.Масово уволнява и подменя персонала.Дискриминация и нарушаване на човешките права.
Които желаят подкрепа и правна помощ срещу дискриминация и уволнение да ми пишат:[email protected]
или в  фейс-бук:"фантастико - бившите"
За секция-синдикат са нужни само 5работника след което се подават документи в ПОТКРЕПА и се представяте на работодателя.МОЖЕ и бивши работници ,уволнени до 1година назад.

Роси, браво за идеята!
Викнете господари на ефира, нека ви платят всичко дължимо със задна дата!!!!!!!
Можеби инженера е прав, че това отношение само простолюдието би го търпяло, аз по време на едно интервю като започнах да поставям въпроси: като се работи в събота, плаща ли се извънреден труд... еди кое си плаща ли се, еди кое си как е регламентирано.... Знаеш ли благия им образ колко бързо се смени, точно за 2 минути.

Народе събуди се,вдигни се и си поискай това което ти се полага по право.Разберете че се подиграват с вас с вашия труд.В техните очи вие сте едни роби с които правят каквото си поискат.Да не им позволяваме повече да се гаврят с нас трябва да се вдигнем и да направим нещо.Не ви ли омръзна да ви режат от така или иначе малките заплати,да ви удържат пари за брак,да ви правят двойни графици.Работите през празниците,а тези дни да не ви се плащат.Да почивате по малко отколкото е разпоредено по закон.Правят пари на наш гръб,а ние робски си мълчим защото така сме свикнали разберете промяната е в наши ръце и зависи от нас.Позволяват си всичко това защото ние им позволяваме с пасивното си отношение.Който е съгласен за Господари на ефира или да направим протест да излезем пред магазините и да им покажем че повече няма да тъпим тиранията им.