CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Дайте да съберем пари и да купим хубав телефон на Камбуров, за да гледа спокойно по цял ден клипчета в офиса и да не хаби ток и нерви в презарецдане. Колко алкохол с "точки" продаде с Великденската брошура и пак му досвидя да си купи нещо свястно. Дано е дал бонус на ЗУМ, че да залепиш хиляди точки само за потупване по рамото не е работа. Ако останат пари и някакъв удобен стол да му вземем, за да не му ръби на задника. Може някой да донесе стол от вкъщи, ако има излишен. Сега ще се оправдаваш пак, като кифла, ама то, ама не знам си що. Пауза да измислим лъжата и да забавим речта. Сергей и Дидо, ако знаеха какви ги говори за тях :D Могат взаимно да обменят информация.

Колегите се държат неадекватно, постояно крещят и кънти в магазина. Работното облекло е от миналият век и разбира се, все още мирише на стари служители. Цените на повечето стоки липсват, редовен асортимент не се поддържа. Зеленчуците са със съмнително качество и колегите не дават да опипваш, без да закупиш. Бракуваната стока отива в гостилницата и се предлага на клиенти на завишени цени, а не промоционални - както би следвало.Работното време е от сутрин до вечер, всеки идва и си отива когато реши, под предлог, че е болен или се чувства зле.

Не съм огорчен или обиден от управатa на Цба,а по скоро от това,че заплащането не е съвсем добре,но се разбирам с управителите на сегашния ми магазин, особено с господин Даниел Попов,също с колегата Свилен Благоев,много весел и забавен човек.Единственото,което ми тежи е сегашната ми позиция на 3 щанда,а се взима малка заплата. Един ден ще бъда бивш служител,но се надявам нещата да се оправят откъм заплащане.Желая ви всичко най добро.Бъдете здрави и успех.Весели празници.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Мислите ли, че Милен Камбуров и Енчо Василев съсипаха Хали Русе за 2 г.?

Отначало шефовете се държат много добре с теб, любезни са и усмихнати. Мине ли известно време, си показват рогата. Нагли, гадни, отвратителни... Не уважават труда ти и гледат да те демотивират, както направиха с мен. Скоро напускам, така че имайте едно на ум,ако мислите да почвате работа там.

Мишоци, 5 интервюта и накрая - “Намерихме по-подходящ”. Губиш времето на хората очилатко.

Персоналът в магазина на гара Елин Пелин се отнася направо селски с клиентите заради салонния управител. Едрата и груба госпожа не следи за реда, чистотата и обслужването на клиентите и дори се прави, че не вижда как касиерките постоянно не връщат точно ресто, понеже нямали стотинки. Е, съжалявам, но не съм спонсор на магазина.А когато не ти достигат 2-3 стотинки, не може да пазаруваш. Управителката да си гледа работата или да се маха от там, защото ще изгони много клиенти!

Възмутен съм от поведението на управителите (доколкото разбрах) на магазина им във Велико Търново - Пишмана. Говорех с приятелката си и й изпратих снимка на продукт, за да се разберем дали трябва да купя точно него. В този момент някаква жена дойде при мен и започна да ме обвинява, че съм снимал, че било забранено да се снима (на публично място) и че трябвало да се махам от магазина. Показах й, че съм изпратил снимка на приятелката си, а тя продължи да настоява, че не било така и всичко се било виждало на камерите.

Уважаема госпожо, не знам доколко има смисъл да се обръщам към Вас, защото съм сигурен, че хора с подобен манталитет, нямат капацитета да си взимат поука или да усещат, когато са направили гаф. Поработете над комуникацията си - не само с клиентите, а с хората по принцип, защото изглежда имате проблем с нея. Поработете и над зареждането на магазина - има толкова стока с изтичащ и изтекъл срок на годност - шоколади на по 1 година, които имат вкус на нещо престояло, с изтичащ срок след седмица, сайдери с някаква промоция от Юни 2017 (сега сме Май-2018). И намалете малко параноята - не е полезна нито за Вас, нито за клиентите, които преследвате по щандовете като Гестапо.

Не се връзвай. Ще те назначат на една позиция и ще те помолят да вършиш още много други неща, защото няма персонал, а персонал няма, защото няма желание да се назначи и няма управители, които да контролират персонала си. Да не говорим, че ще работиш поне месец всеки ден, докато го открият по 12-13 часа на ден и никой няма да ти плати извънредния труд и все ще са недоволни.