CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Понеже имаше коментар за работа по празниците. Има места на които извънредния труд се плаща. Въпрос на коректност е и отношение. Говорите от позицията на робовлоделец . Това че някой е шеф и собственик не му дава право да си прави каквото си иска с тебе. Отношенията са двустранни всеки си има права и задължения. Помислете над това. В 21 век се не може някой да се гаври само, защото по някакъв начин е станал работодател и от позицията на силния, а Вие на слабия. Много често има нов персонал в магазините. Не прави добро впечатление, че не ги задържате или им намирате по - хубава работа?
По отношение на хигиената. Нямам забележки поне относно търговските зали на магазините, в които съм посещавала. Веднъж съм попадала на почваш да се разваля продукт, но аз не купувам често не мога да коментирам верни ли са нещата относно това.

фирма, за която здравето е на 5то място!

Клиент съм в магазина в св.троица много често доволен съм от обслужването сега е по добре с освежаването.но моля Ви продавайте повече неща свързани с автомобили,а на тази ваша служителка на касата ,,млада и закръглена,, не и помня името и кажете да не спира да се усмихва и да бъде все така мила, само тя и Васка могат да предразположат човек, а от ония нищо не става.

Бивш клиент съм и съм потресен от магазина в жк Победа - Варна.
Няма такава смрад, това е първото нещо, което прави лошо впечатление. Етикетите с промоциите в повечето случаи не отговарят на истината. Касиерките гледат лошо и не поздравяват. 2 пъти купувах месо, което беше развалено.
Редовно съм попадал и на артикули с изтекъл срок на годност. Никога няма да стъпя там, ако ще и да е последния магазин !

Фирмата подменя срокове на годност и крие негодни стоки при проверки, като интересно знае кога ще дойде ХЕИ!

Пълен абсурд цари в магазина в Света Тройца( София )Пияни служители,за трите часа прекарани там успях да видя дузина стоки с изтекъл срок на годност,температурата в магазина близка до тази навънка-дължи се на това че отопляват целият магазин от фурната за готвене(така ми беше обяснено),температурата в склада все едно си навънка.Хигиената в WC е умопомрачителна,а и не само там.Като чета и другите постове явно в цяла България е така.Чудя се как и защо подяволите още съществува тази марка.

Служителите са селяни събрани от кол и въже! И да искаш от селяндури не можеш да пробиеш! Не се занимавайте с тия!

По-голяма мизерия, никъде не съм виждал!

zdraveite,
nqkoi moje li da mi kaje mnenieto si za CBA Beloslav, namirash se do uchilishte Elin Pelin? USloviq na rabota, zaplashtane i t n

Недейте да работите в "CBA".