CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Не се връзвай. Ще те назначат на една позиция и ще те помолят да вършиш още много други неща, защото няма персонал, а персонал няма, защото няма желание да се назначи и няма управители, които да контролират персонала си. Да не говорим, че ще работиш поне месец всеки ден, докато го открият по 12-13 часа на ден и никой няма да ти плати извънредния труд и все ще са недоволни.

Какво е положението в магазините в Русе? Имат обяви за работа за новооткриващ се магазин и се колебая...

Отношението към персонала е унизително крещи се истерично и затова заради един човек напускат хората и продължават да напускат.става дума за изток

Редовен клиент съм на един от обектите Ви! С цялото си уважение искам да изразя безкрайна благодарност на екипа на CBA-Приморски за изключителното старание,което полагат за да бъдем нов клиентите удовлетворени и доволни от престоя си при тях! Познавам лично повечето от настоящите служители и искрено Ви поздравявам за подбора на екипа на този супермаркет,разбира се винаги има изключения,така е и с единици от персонала на обекта! Моите поздравления и адмирации към управителката-Станислава, помощник-управителката Кристина, обслужващи от щанд с месо Румяна и Марго(мисля че така се казва) и касиер Аксел !!! Повече такива от такива позитивни и работливи същества се нуждае не само фирмата Ви,а като цяло този бранш! С удоволствие ще продължа да посещавам и ще препоръчвам на всичко този ваш обект!

И на други места е така, неясно защо. Искат лична информация, а за тях не дават . Въпреки, че ти отиваш там, а не ти при тях.
Ще се опитам да проуча въпроса.
Но те са силната страна винаги могат да се изкривят и да кажат друго. Имат и на сайта формуляр за служители.
Аз им раздавах брошури дълго време. Сега се правят на ударени и отказват да се разберем човешки. От некъв правен отдел ми звъняха също и така. Пак техните тъпотии и заплахи. Нямала съм право да работя на друго място. На личен живот и т.н. А пък те имат власт и защита и да се правят на важни. Като ги питаш аз как да се пазя, не отговарят .

Наскоро кандидатствах по тяхна обява за работа и ми направи впечатление, че изискват да се попълни молба, в която присъстват много лични данни на кандидата, като ЕГН, номер на личната карта и т.н. И всичко това само за една молба, с която въобще не е сигурно дали ще те одобрят. Мисля, че това е противозаконно. Къде може да се подаде сигнал?
Благодаря!

Звъннах на тоя правен отдел. Дигна някаква , която не се представи.
Незнаела за какво става на въпрос. Ами за какво е там?
Изобщо във Варна навсякъде е така.

Набират персонал под различни позиции но всъщност си на позиция хамалин.Не си губете времето там не си заслужава.

Относно Цба Света Троица град софия персонала е на средно ниво има 1служител-касиер Евелина Сичанова ,която работи единствено бързо и обслужва качествено клиентите ,на другите каси се седи по 5-6мин за човек

За пореден път ставам пряк участник в безхаберието и наглостта на персонала в магазина в ж.к. Победа, град Варна. Вземам си четка за зъби Триса Матрикс Софт с посочена цена на етикета 1.99лв. Отивам на касата да си я платя, естествено касиерката ме гледа намусено (тя не ме поздравява никога), при което аз вадя 2 лева да си платя четката. Тя я маркира и ми казва цена 5,49лв. при което аз и казвам, че няма да я купя, защото цената е етикета е 1,99лв. С цялата си наглост и арогантно държание - русата касиерка ми казва "Сега бягай да я върнеш", що за отношение към клиентите е това ? Жената има късмет, че съм възпитан и не и теглих 2 майни. Най-културно си оставих четката и подчертах да си следят внимателно етикетите в търговската зала, защото така заблуждават клиентите си.
Моля ръководството да вземе някакви мерки, относно поведението на персонала и информацията посочена на етикетите спрямо дадения продукт. По този клиенти не се печелят, а мен определено ме изгубихте.