Нова Мод ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Мод ЕООД

Здравейте, колежки изказването по горе, че сме неграмотни (повечето от нас) е напълно вярно, но че сме неквалифицирани е най точното определение. Аз работя в тази фирма от пет години шивачка ( квалифицирана)- немога да кажа, че няма караници помежду ни, но все пак ние там сме на работа, голям колектив разни хора( жени ) разни характери. Та да си дойдем на думата не се оплаквам от заплащането, поне знаем за какво работим. Тези клевети бих ги нарекла аз, които сте отправили към фирмата като цяло не говорят добре и за вас. Това може да го напише човек, който не е работил в друга фирма и то в този бранш. Ами защо не написахте че имаме безплатен транспорт или може би ходим пеш на работа в този студ. Защо не написахте, че докато кажете че ви е студено при -20 гр. температури навън, фирмата закупи допълнително печки( или те пък не топлят). Докато има такива неблагодарни, мрънкащи и мързеливи хора в България положението ни ще е такова. Защо не казахте колко от нас сме се научили да шием там и колко от нас са усвоили само по една манипулация и друго немогат, ама иначе притенции големи, по този начин пречите и на нас можещите защото работим на верига, а тя като се разкъса някъде вече трудно се свързва. Знаете ли какво, неискам повече да пиша за това, единственото нещо за което мога да съжалявам, че работя в тази фирма сте ВИЕ КОЛЕЖКИ. Не всички сме такива, но и една е достатъчна да те накара да се замислиш, що за народ сме ние.

Незнам какви са ви началниците,но работниците май са неграмотни.Чували ли сте за препинателни знаци и правопис?

Всичко написано по-горе е вярно,но не за всички етажи.
Наистина се работи за милиминки и който иска да си изкара нормална заплата,трябва да работи много ИЗВЪН работното време(това значи всяка събота и всяка вечер до 21:00/22:00 часа-което не е в границите на нормалното).През последните години,вместо да се увеличават заработките-те се намаляват...Това означава,че намаляват разбивките и хората изкарват същите бройки за по-малко пари.Може да се напише и много повече,но е ясно,че няма да стигне до ушите на тези,от които зависи това да се промени!

Абе незнам за кой етаж важи това което е писано, ама от лични наблюдения знам че хората си скъсват зад????те от работа а получават мизерно заплащане. Незнам какви са тия началници дето така се подиграват с хората. Вярно е че тези които работят съвесно изкарват, НО защо им бяха намалени разбивките на хорта? Аз мога да ви кажа -за да има пари за началниците за премии. Та мнението за фирната ми е -добра фирма която дава хляб на много хора Но има лошо управление, с други думи началниците малко се престарават с дадената им възможност да управляват и не мислят, че и те утре може да са в положенито на работните пчелички (шивачи, кроячи, гладачи и тн.).

Това написаното по-горе е вярно само за втори етаж.Оплаква се този който не може да работи.Няма значение в коя фирма си ако си разбираш от работата !!!

Всичко написано по горе си е живата истина. Служителите на НОВА МОД ЕООД са с голямо самочувствие, но без всякакво покритие. Да са живи издрави женичките дето им изкарват заплатите, че да има за какво да си вирят носовете. Имаше един свестен технолог - Ламброс, но те направиха всичко възможно за да го изгонят и да си правят каквото искат с разбивките. Но всяко нещо си има възмездие!!!

Има хора които работят там от 8 години и ги правят на парцал.Карат ги да пи6ат декларации 4е работят по собствено йелание което е лажа.За да са виновни те а не управниците за една минимална заплата която я искарват много трудно за6тото ни карат да работиум вце4ерта до касно вклу4ително и в сабота.Не ходете да работите там е моят савет кам вас,там е като АД само 4е на земята.Вулгатни технолози и бригадири които направи ни бракнаха в здравето,и ни они6тойават лека полека!!!

Tva e nai gadnoto mqsto na sveta....ne pla6tat, ne te yvajavat, stoi6 na stydeno...nqma parno...ma6inite sa stari i ne ba4kat....raboti6 za mililinki, tva e po malko ot stotinka...vseki ti vika za ni6to...praqt te na parcal...6efa na firmata ne prai na golqm razbira4 a ne gleda svoq personal deto my izkarva zaplatata...a i to4no obratnoto..kazva 4e sa nekadurni i 4e sa samo murzelivci...hora deto ba4kat ot 5 god tam....
Hora ne otivaite tam......nqma opraviq.....
Vseki te ima za ni6tojestvo i samo ti se prismivat...tam sa nai golemite laina(sujelqvam ama e taka)....

Ако искате да послушате чалга по цял ден елате тук.Ако искате да работите за частички от стотинката елате-на точното място сте! :)

AKO ISKATE DA STE OBIJDANI,UNIJAVANI,ZLEPOSTAVQNI ,DA RABOTITE MNOGO ,A DAPOLUCHAVATE MINIMALNA ZAPLATA RABOTETE TAM!