Булпрос https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес Парк София&markers=София,Бизнес Парк София

Прочетох всички коментари и се зачудих за едно нещо, което се набива на очи - суперлативите, изказани от бивши служители. Как така се напуска фирма, в която и работата е ОК, и ръководството, и заплащането, и уважението, и ангажираността, и социалните придобивки, абе въобще - всичко? Според мен мненията на "доволните екс-служители" са фалшиви. Целта е изкуственото поддържане на рейтинг. Отделно имам познат, който работеше там и ми е споделял в детайли какво се случва. Мислех да кандидатствам там, но от това, което ми сподели познатия набързо се отказах.

Фирмата е окей, работата е зарибена, ако обичате да сърфирате по цял ден в нета и да ви плащат затова. Научаваш нови неща особено, ако работиш в сфера, която ти е интересна, а те гледат да те сложат там, където имаш какво да дадеш като knowledge. За мен беше супер, ако не сменях града, щех още да съм там.
Успех

По-добре не си губете времето и не си хабете нервите във фирмичката- поогледайте се, не си заслужава!

Първо искам да подчертая, че става дума за "софтуерния" офис в София, а не за sweatshop-a в Пловдив.
Накратко: Булпрос беше най-кофти фирмата в която съм работил.
Като се започне от претъпкания и шумен офис, мине се през технически неграмотния мениджмънт, долнопробните проекти за долнопробни клиенти - всичко беше под средното ниво.
Колегите са готини като хора, но повечето са супер джуниър.
Заплащането - колкото се "спазарите". Основният проблем е, че пазаренето е като на битак. Ще ви обещаят всичко "за след изпитателния срок", но след това няма да си спазят обещанието.

Kserks, съчинение по картинка л и си правил?  Какви клиенти? Какъв market research? Писал с9и за билигер, ама там не се случва нищо такова. Datenverarbeitung така ли се обяснява?

като първо да кажа че работя за компанията вече над година.. 1 Година и няколко месеца.
Изключително съм доволен от фирмата, през няколко съм минал и съм виждал компанията от различни гледни точки.
Фирмата е учудващо коректна, позитивна и отворена. Лидерите се грижат добре за служителите и се стараят да ги разбират. Все има тук таме някоя издънка, но като цяло се стараят да бъдат наистна на ниво.
За Пловдив заплатата е доста добра, но е важно от началото да се договорите за нея. Изплаща се на време, плащат се усигоровки и тн както е по закон всичко.
Екипа в Пловдив както и в София е уникален, хората отворени и позитивни, найстина с кефф отиваш на работа.
Препоръчвам я на всеки който знае език и има желание да работи.

Интересни бивши на фирмата- напуснали, но им било много интересно и имали поле за развитие- ха ха ха, май май си гарантират доброто приятелство!!! Опомнете се и не бъдете въздухари!!!!!!

Работех във фирмата повече от година и мога да дам доста обективно мнение. Дейността е изключително интересна и има огромен потенциал. Аутсорсингът тук е се развива на съвсем друго ниво - някои колеги бяха изградили изключително здрави връзки с клиентите, за които отговарят, до такава степен, че работеха с тях все едно бизнесът е техен, почти на партньорски начела. Комуникацията с клиентите не е едностранна и наистина може да допринесеш за развитието на клиента, стига да искаш да вложиш време и желание в това. На креативното мислене се гледа с добро око и нови предложения за начина на работа се приемат винаги. Може да научиш изключително много за market research. Работата развива изключително добре и така наречените soft skills - time management, business communication, teamwork, proactiveness. ИПрепоръчвам фирмата на хора, които търсят нещо интересно и имат желание за самоусъвършенстване! На всички колеги - всичко най-добро!

Добре де, някой да изрази мнение за централата в София. Явно в Пловдив нещата не са хич розови, но в София положението ми се струва доста по-добро. Аз останах с доста добри впечатления от интервюто там и екипа им изглежда млад и сплотен, като цяло си създадох впечатление за добре изградена работна среда в която на човек би му било приятно да работи там. Някой работещ там да share-не малко светлина по въпроса.

Тони, престани да се излагаш. Разбирам, че работата в проекта не отговаря на житейските ти планове да се омъжиш за богат мъж, който да те подсигури финансово. Разбирам и че си огорчена от факта, че не успя да го срещнеш при нас. Но за това наистина не е виновен проекта, нито хората, които работят по него.
Успех на новото работно място и искрено ти пожелавам там да имаш по-голям успех в търсенето!