АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Работя в 510/5 не знам кой болен мозък е назначил този Кънев за началник ...... поне ги проверявайте дали могат да пишат и говорят български а не колко могат да пият.Всички разбраха че управленският състав е пияната компания на Х.МЯНКОВ не извинявайте ПИЯНКОВ. Направете нещо допитайте се до работниците.

Понеже завода обявява много свободни места искам да запитам няколко неща работещите там. Относно администрацията: Начален размер на заплата, ваучери, пътни разходи ако си от друг град, работно време, условия на труд, развиване в йерархията? Струва ли си да работиш в Арсенал и реално ако те видят, че си кадърен ще те повишат ли или не? Заплата приблизително някакви цифри или диапазон за административен служител. Пътни разходи поемат ли се ако си от съседен град? Ваучери дават ли се? Работното време какво е? Наистина ли се дават по 150 лв за отдалеченост? Съжалявам, но е можах да добия представа за това какво е да работиш в такава голяма структура от изказаните мнения.

От 1 юли 15% заплатите нагоре.Ваучирете
60лева.

Както виждам от последните публикации, авторите са комплексари, иещо нищожни че търсят причината в друг.
А за Администратора, или не си знае ОУ или не си върши работата.

Направете събликалнята пенсионерски клуб няма дави липсват членове сложете за прецедател Дойчевата замесничката и Йорданка ще отговаря за алкохола нищо че е забранено като я хванах пияна с ракия в чантата нищо всичко се покри -гръмна граната в цеха нищо карай и се чудете защо хората бягат и всеки ден някой чака пред вратата на директора

Исками се да поговорим за правилата,правилата например в работатани.Преди 3-4дни в съблекалните та цеха се извърши козметичен ремонт,до тук добре.Ама ремонта свърши и строителните работници си обраха партакишите и след тях мръсотия,като след ремонт.Кой трябвада почисти патам?За ремонта няма да коментирам ,но тези юнаци Ви съветвам не ти викайте у вас.Преди година и половина доидоха стъкларите да подменят счупените стъкла,до тук добре ,ами след тях кой трябва да почисти?Преди три години и нещо пък в цеха минаха и едни други юнаци да изолират покрива и след тях в цеха още повече протече та и до ден днешен когато завали.Разберете ме правилно, и аз за да си получа заплатата от мен искат работа и качество,от мен искат и да си почистя където съм работил иначе санкция.Мисля че е крайно време някой да обърне внимание за тези неща ,защото на тези хора предполагам че им се плаща за това,а не после ние да спираме хората от пройзводството за да чистят след тези за който това е задължение.Цехове те плащат и за качествен ремонт и предполагам добре свършена рарота,а дали тя е такава??

Браво, бай Ибряме! Дано и в бъдеще ни радваш с тези хубави новини!
Само един въпрос - твоя господ не е ли с друго име!
Хайде хаирлия да е ! И умната .....

Здравейте отново Арсеналци! Като че ли Господ(Ибушев) чу моите терзания и заплатите в Арсенал ще се вдигнат нагоре:   http://www.kazanlak.com/news-16839.html
Нека такива новини да има всяко тримесичие! Приятна работа на всички и успешни реализации на готовата продукция! Към ръководството на Арсенал,специални поздрави!

150 лв,а дано ама надали

Здравейте Арсеналци! Аз съм от новата вълна работници на наемният труд! Чувствам се чудесно вече като човек зает в произвадството с надежда за утрешният ден. Нещо да сте чули за увеличаване на месечните възнаграждения? Аз не,и вече тревожно поглеждам в изпразненият си джоб,а са минали само 4 дни от заплата! Как мислите,малки заплати ли ни дават или много харчим и си угаждаме??