АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Искам да се извиня на господина от завод 6,когото поради прибързаноста от моя страна и неправилната информация от третата страна без всякаква вина обидих.Той знае за какво става информация и затова не считам за повече да се коментира конкретния случай.

ИМАТЕ ЖЕЛАНИЕ  ДА РАБОТИТЕ В СФЕРАТА НА ОТК ТРУДНО Е ДА ВЛЕЗЕШ В СИСТЕМАТА,НО НЕ Е НЕВАЗМОЖНО АКО СТЕ ПРИБЛИЖЕН НА Г. СТОЯНОВ. ТОЙ НАЗНАЧИ  НА ДЛЪЖНОСТ ИНСПЕКТОР КАЧЕСТВО -ЦОК СЪС СПТУ ПО ТЕКСТИЛ БЕЗ КВАЛИФИКАЦИЯ В 5/600  ПЕНКА ДАСКАЛОВА Е ЧЕ НЕМОЖЕ ДА РАЗЧИТА ЧЕРТЕЖИ Е ФРМАЛНОСТ.

Драги ареналци!Някой от вас може би незнаят ,но в полите на тъженският Балкан има ерна местнаст с името Равна.Там има един защо са го нарекли и кой заслон,който ние ходещите в планината наричаме хижата на завод 6 на Равна.От може би двадесет години ходя там с приятели,а по късно и със семейството си и сме прекарвали приятни часове.Но както всичко хубаво,хубавите неща свършват бързо.Преди няколко години ключовете се държаха от уж наш приятел турист,който малко по малко прогони старите туристи и дори от фургона който се намира от пред.От около 2-3 години някакъв синдикалист в кавички от завод 6 държи ключовете,не го познавам този човек,незная турист ли е или не ,но имам притенци и ,че познавам повечето от хората които са я стройли,но никога не съм чувал неговото име.Преди седмица пак бяхме там,но с уговорката,че трябва да си помислим дали пак да ходим защото не е желателно хора извън обкряжението на тази персона да посещават хижата.Същата личност не разрешава използването на агрегата за ток ,макарче ние сме си качили бензина.Обесне те му на този човечец,че тази хижа е строена от арсеналци,а не конкретно от работещите в завод6.Този агрегат е закупен от синдикатите,който събират пари и от нас който не работим в завод 6.Моля всички който миеят за тази база да бъде за всички арсеналци да не разрешаваме на някой да обсебва това прекрасно място.

Скъпи Арсеналци да сведем глави пред един дългогодишен кадър.Напуснани ни г-н Ненов.........по взаймно съгласие.

Здравейте, уважаеми колеги съфорумци.
Това е поредната буря в чаша с вода. Хубавото е, че зад тези пасквили
ясно личи профила на един плешив продавач на зарзават и едно русо
бяло пернато създание / цитирам по памет колегата "отвън" /. Най
важното е, че кервана си лае, а кучетата си вървят. Успешна седмица, и
по-ведро настроение !

Ей бригадирката май си много навътре в нещата,какво ти е направила началничката.Както по-рано писах тя си върши стриктно работата.Ти едва ли си виждала как ръководи г-н Трифонов нямам думи за него.И едно искам да ти кажа и на теб и на другите,който пишат тези неверни неща първо се научете да пишете грамотно липсват ви първите седем години.Незнаете какво е уважение вие сте долни хора.Иде ми да се издрайфам върху вас.ОСТАВЕТЕ НАМИРА ТАЗИ ЖЕНА

Кой ще дойде да управлява 2-150 като вървят по акъла на Снежа и успяха да си прогонят кадърните кадри.Бъдете чесни и кажете имаше ли такива глупости до идването на тази ...... имахме работа никой не ходише на бригада как се справяш нач.смяната Трифонов някой можеше ли да каже нещо да крещи или да обикаля да пуши цагари не нали.

Не зная кой сте вие,вън-вътре,анонимни и знайни и незнайни.Ако пишете нещо напишете го като хората,че човек като чете да разбере за какво става дума.Незная в кой цех са застраховани от злополуки,ако има такъв кажете да идем всички там,защото придимно вината в доста случай е в нас.Колкото до това за бригадите над Снежана има и други който по някога взимат решенията,който на нас ни се виждат не логични,но ние нямаме толкова информация за нещата колкото тях.Не знам защо завод 2 е толкова интересен ,та все той е обект на писания,да има много недомислици в някой неща,но мисля,че на всякъде е така.

Абе вие ще престанете ли да говорите и пишете за този 2/150,какво толкова искате от тази жена тя си върши съвестно работата,искате стария началник ли който не стъпваше в цеха.По-извратени хора от вас не съм срещал.вие сте болни хора с болни мозъци нямате ли си друга работа.че началничката сте взели да обсъждате.Точно вие с вашите писания тук създавате интригите в този цех повръщами се от вас.ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ за този цех.Ако го разберем този който ги пише тези неща Арсенал и градът ще му станат малки

алоооо другари управленци,командващи,дедективи и всички които отговарят и трябва да се занимават с нормалното протичане не работата в тая фабрика погледнете по-добре.изписаха се романи и фермани за тоя цех 2/150.ами не стойте само да четете или да си чакате доносниците ами отидете там.да видите.какво прави таз началничка,какво и правят подчинените,какво и правят любимите и верните работнички.....другите тука ли да почнат да ги назовават поименно.да разберете кои 8 командват тоз "цех".ама си вземете и психиатър че повече от половината от висене и дишане на барут май са започнали да се отклоняват от нормите.може и по една усмирителна риза да вземете че и в нервни изблици изпадали а и обиждали(поне колежките си) със това онова...да слезнат малко на земята и да не се мислят за велики като седели там някоя година и получили гръмкото прозвище "барутки".а госпожа снежа като не става за началник да си хваща багажа и да дойде някой който може да направи нещо.не да изтрелва половината си цех по други заводи и да си мисли че я е свършила някаква.и да е благодарна че всичките и "жертви"са бели пернати създания и не им идва на акъла(или не им стиска)да идат да и търсят сметка....за какво тя самата знае.