АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Скъпи бивши колеги,с голямо разочарование чета написаното от вас.Вие все още нямате смелост да изкажете мнението си право в очите.Галина Петрова е една от малкото жени на които се възхищавам.Силна жена и ръководител,който ви защитава на горните етажи.Никой не оспорва ,това че работата е тежка,но не сте ли вие хората,които решавате къде ,как и за каква сума да работите.Не смятам,че Галина Петрова ви е принудила.Това,че сте под нейно ръководство е ваш избор.Естествено,че тя е човека,който ще командва.Със сигурност за да стигне до тази длъжност е положила много труд!Мисля,че изпълнява задълженията си перфектно!След като не ви харесва,учете,трудете се и търсете нови перспективи.Но не ви прави чест да оплювате в мрежа ръководител на такова ниво!Мисля,че Галина Петрова е достатъчно умен човек ,за да ви изслуша ,говорете в очите!Вие бихте ли се наели да управлявате цех с 50 различни характера и претенции без да ползвате отпуск,болничен и телефоните ви да звънят на всяка минута !Това е ръководител
който е отдаден изцяло на цех-галваничен!Трябва да сте благодарни !Работата там възпитава и калява!Ето това разбрах от престоя си в Хромажна!И то с благодарност!

Абе хорица!!! Защо се криете в анонимност?Като сте навътре в материала покажете се кой сте. В цех галваничен Галина Георгиева се е задържала 24 години,според вас подли същества ако тази жена не си разбираше от работата и ако беше изнудвачка дали щеше да е там

abe q si gledaite rabotata taq galq za kakva se misli jiv travestit ne mqza i na jena kuso podstrigana ta tq dosi i na jena ne prelicha shte trqbva da si leesh kurshum kato q vidish a puk samochuvstvieto a puk klukarstvata koi kakvo napravil koi sus gogo kude xodeli ama kvo te ebe koi kakvo pravi vuv toq cex be gospojo petrova li si kva si ima xora deto vanite nemogat da pusnat cql den si klatqt krakata pod masite i vzimat poveche pari ot rabotnicite deto po cql den si izkarvat xlqba sus pot na liceto kolko xora si ubidila i izgonila gospoja petrova i kato chuqt za galvanichen i nikoi neidva zashto li zashtoto gonish i pluesh rabotnicite vseki nemoje da e kato teb gosppojo razbra li

Много е лесно да убиждате и да клеветите в интеренет. Като сте толкова силни излезте и кажете на Галина Петрова какво мислите. След като толкова години е начело на галваничен цех, значи си го е заслужила. Със знания, умения и висшето си образование.
Спрете се хора. Не бъдете злобни, защото се появяват бръчки.

Мнение:
Когато изискват от теб да работиш, а не да се скатаваш, естествено началникът е виновен...Г-жа Петрова е на тази позиция, за да изисква да се работи, а не, за да толерира безхаберието и мързела. Но дребните, подли душици няма как да разберат този факт и започват анонимно да плюят и да клеветят.

Здравейте многоуважавана от целия персонал на цех 280/1 госпожа Петрова.До кога ще търпим вашите пришявки и капризи.До кога ще си разигравате коня на собствена воля, до кога ?Тиандета Ейвън и друга марка наливни и измислени парфюми за простолудието, и наглостта с която гледате да пробутате на някои хора за да им се вдигнат заплатите.А за пенсионерите какво да говорим стоят си на 4исти4ко и топли4ко и взимат луди пари. Водят се галванотехници, а в цеха не са стъпвали.
Молим Ви да обърнете сриозно внимание на проблемите в цех 280/1.

Господа директори, малоумните хромажници както обича да ни нарича нач. Цех 280/1 г-жа Георгиева, питаме до кога ще си затваряте очите за случващото се в цех галваничен ?! До кога ще трябва да търпим унизителното отношение, постоянните обиди, крещенето по нас все едно сме стадо овце, изнудването за поръчки в Ейвън и Тианде, за натякването кооОлко големи заплати ни дава от "джоба си " много уважаемата инж. Галина Георгиева? !?!?!?
Положението в галваничен цех изобщо не е цветущо.
Така, че уважаеми управляващи на фирма Арсенал, крайно време е да се намесите. Защото се очаква цеха в скоро време да остане с 2 човека.
Благодаря за вниманието

До всички ръководни органи в Арсенал Ад
Искам да споделя нещо с вас,лицето Галина Петрова,жената която си позволява да налага психически тормоз над работниците,която има фабриката за собствена.не мисля че е нормално да ходим със страх на работа,както не сме длъжни да ходим в заведението на сестра и.няма как да блъскаме цял месец без почивка и накрая тя да ни прави сметка на парите.обижда работниците си ,неадекватна е,налага психически тормоз и се бърка в личния им живот.изнудва ни да купуваме от нея продукти на тианде и ейвън.няма ли кой да обърне внимание?

abe kva e taq xromajna deto postoqnno se govori za neq bila prochuta razprzvqt a puk nachalnichkata bila pujar durjala se sus rabotnicite sqkash sa robi vikala im na rabotnicite ubijdala gi chuvam v arsenal nqma li koi da q izgoni taq ili da q slojat na mqstoto im