АРСЕНАЛ АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Казанлък,ул. Розова Долина 100&markers=Казанлък,ул. Розова Долина 100

АРСЕНАЛ АД

Във връзка с горенаписаното,недоумявам,как един неграмотен човек може да дава оценка за дейсвията на Др.Кисьов и д-ра.Ако един болен мозък е критерий за оценка,жалко за всички нас.Обиждаш,клеветиш и с едно извинение всичко свършва.Познавам Др.Кисьов и мога да твърдя,че е истински професионалист.Недке,ние не сме в детската градина,мислиш ли,че извинението е достатъчно,тук става въпрос за име и достойнство.

Опровержение.от недка станчева от.това което бях написала.на.31032017е.лъжа.и.публично се.извинявам.на.драгомир кисьов.и.директора.на.завод5.този.цех.бях.на.бригада.и.бригадата.ми.беше.прекратена.още.веднъж.се.извинявам за.клевета която.не.е.вярна

Имам 16години стаж в арсенал на14ноември ме пратиха на бригада в5\106.цех постоянно чистих.но на 15февруари началника драгомир кисьов си прие.циганка аз последният ден.му.чистих и.бърсах редно е мен да остави на работа то.на.моя.труд.драгомир.остави циганката.аз.отидох на мръсният а.тя на готовият изчистен цех.от.мен.от това което направи драгомир.и.директора.мен.ме.наебаха.като.оставиха циганката на моят труд.и казвам на.драгомир.и.директора.че.и.аз.мога.на.чуждият.труд.до.последно бърсах.и.чистих.нека господ да накаже драгомир проклинам го.и.го.псувам.

Предлагат ми оператор в 5-510 оператор завършил съм ТУ Габрово кажете ми заслужава ли си.

Някой може ли да каже горе долу каква заплата се взима и заслужава ли си работата?

До всички ,който търсят работа в Арсенал -Казанлък.Разказвам следния случай.Мой съсед си подаде документи за работа там и след месец му предложиха работа за фрезист.Заплатата не му беше съобщена по телефона .От него се искаше да си направи медицинско и да отиде в завода за подробности.И така човека дава 12 лв за медицинско,6 лв за свидетелство за съдимост и хваща автобуса за Казанлък.Там казва видях 2 опашки от чакащи едните напускат другите постъпват.Идва неговия ред предлагат му заплата 472 лв,ако има по-малко от 2 минути закъснение за месеца ,ще получи 150 лв за отдалеченост,ако преизпълни нормата ще получи бонус неуточнена сума.Вие си преценете дали си заслужава да се работи там,като се има предвид ,че за миналата година фирмата е спечелила 500 милиона.За мен това е гавра с Българите ,който продават трудът си.

Здравейте! Искам да попитам как е положението в 1/282 за галванотехник ОХВ ?

Предлагат ми в завод 1 настройчик на шприц машини заслужава ли си

Предлагат ми в завод 5 цех 205 или нещо такова като пресьор заслужава ли си

Кандидатствах във фирмената платформа на общо основание за завод 0 като конструктор, защото имам висше инженерно и 2 чужди езика.
След близо 3 месеца чакане ми казаха, съм бил разпределен за цех 510/5 като оператор ММ и приемам ли работата (това по телефона). Ех, като ще е ММ, да е ММ.Приех и се чудех дали няма някаква грешка, защото във фирмения профил непрекъснато реват, че нямат конструктори.
Позамислих е после какво включва работата "оператор металорежеща машина", защото може да е чисто и просто оператор на ръчка, но ми казаха, че като започна ще разбера - в цеха имало какви ли не машини. Добра заплата се изкарвало и т.н. Началната е минималната, ама после - розови облаци. Според запознати - на норма по вътрешни показатели.
Отидох до ЛС, като се разминах по пътя с ята циганки, а там ми обявиха, че всички директори на квото й да е там са ме резюлирали с "не" за инженерна работа. Ще отбележа за незапознатите, че имам много висок ВОС от армията и достъпа до документация не би трябвало да е проблем.
Ами не приех да стана мъничко циганче на неквалифицирана работа и си тръгнах с уговорката, че ще ме видят около 2228г.
За желаещите да започнат в тази фирма бих препоръчал, ако нямат връзки "отвътре", хич да не се пробват. Не че те гарантират нещо. А що се отнася до перспективи - там на почит са или работещи пенсионери (пестят от ФРЗ), или ниско-квалифицирани човечета (мангали), за които загубата на прът, ръка и т.н. е важна, ама няма на кого да се оплачат, защото са неграмотни.