ТНТ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Неделчо Бончев 35&markers=София,Ул. Неделчо Бончев 35

ТНТ България ЕООД

Ааааа, не е вярно.
Всъщност значи умни блондинки има в цялата компания. Няма лошо тя да е социална и прочие и да назначава хора с умствени увреждания, но да ги слагат по складовете и задните стаички да не ги виждат и чуват и без това малкото клиенти....

Това се отнася за Пловдивското депо

Daaaaa, taka e. Super.
Nai velikata company s nai umnite blondinki

Евала, че се намери един като Белия да оцени достойно фирмата с плюсовете и недостатъците. И мисля да обърна внимание на всички, да му последват примера - гледайте позитивно и на това, което е добро. Защото след тази фирма, вероятно ще идете някъде, където даденото Ви тук ще работи за Вас.

ne smeia, strah me e

Аз съм бивш служител на фирмата и наистина се радвам,че бях част от нея!В предишното си мнение съм написал защо напуснах,а именно шуробаджанащината,но въпреки всичко не е достойно да плюеш ръката от която си ял хляб!!!Такива коментари може да напишат само тъпи селяндури комплексари!!!!Софиянците гледаме на нещата по позитивно!Не ни е страх да си кажем нещата в очите на шефовете,както направих когато напуснах!Сега съм шеф в голяма фирма,опита от ТНТ ми помогна доста!Така че колега ТЪПЧО си ти,защото с такова отношение аз не бих те взел на работа!!!!!!!!!Успех!

хахахаа.. радвал се бил... абе, тъпчо. Радвал се. Недей да пишеш глупости. ПО-тъпо място от ТНТ няма. Хайде, засега ще се въздържа от имена. Тази фирма е от ранга на средно комунистическо предприятие от 80-те. Принципите на управление, атмосферата и интелект са подобни.
Който иска да ходи там, който е там, ако иска да стои. Желая успехи!!!

Голяма фирма,с големи възможности.Добро заплащане, съчетано с добри бонуси.Колегите са готини,лошото е че не ти остава време за близки и семейство,но пък ставаш професионалист и можеш да работиш след ТНТ, където пожелаеш. Потенциал за развитие-слаб,местоположение-лагер в края на града!Ако даваха възможност за развитие на хората с желание и потенциал,не бих напуснал!ТНТ е приятно място за работа,докажеш ли се,всички ще те уважават,но това не значи,че ще ти предложат повишение!Това е школа за шлифоване на служители,през която се радвам че преминах.

Никакъв шанс за развитие, освен в случаите когато се нагаждаш или си си намерила покровител от ТНТ Европа. Кадрите от т.н. висш мениджмънт са обсолютни смешници, които никоя уважаваща себе си търговска фирма не би наела. Оперативния мениджър /....?е от Бургас и зае поста след дълга и упорита подмазваческа дейност, а Търговския мениджър стана такава след професионалното си развитие като статистик във фирмата!? Преклонена глава сабя не я сече. Никой от хората спомогнали за успешното развитие на ТНТ вече не работи там. Преди местоположението на офиса поне беше в града, сега е в .ъза на географията. Атмосфера на натегачи. Работих там 3 години и ми беше предостатъчно. А, никой не смее да каже на царя, че е гол....