ТНТ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Неделчо Бончев 35&markers=София,Ул. Неделчо Бончев 35

ТНТ България ЕООД

За всеки влак си има  пътник.Винаги има доволни и недоволни,имах честа да съм част от екипа на ,тнт, винаги има и хубави и лоши моменти приемаш и двете за даденост,че винаги има такива неща в живота.А сьм доволен от всичко като цяло от фирмата,като работа не е лека,възнаграждение добро,уважение добре може и по добре.Фирмата е стьпила здраво на БГ пазара и има работа.Има колеги които работят за тнт от години ито 10 20 дори значи става.Едно ще ви кажа бях подведен по други обстоятелства и напуснах като бяха проведени редица разговори с мен зощо какво не е наред и такива неща,и сажалява за това,око имах възможтост бих започнал от начало всичко.

Преди време ползвах услугите на ТНТ и бях разочарована от обслужването на куриера който дойде.Беше един дългокос господин,който през цялото време мрънкаше че му било писнало да разкарва на хората буклуците и защо хората не си носят пратките в техния офис сами човек неможе да си почине каза той,лични коли нямате ли си.Веднага се разбра по диалекта че е поредния марзелив провинциалист,който не му се работи а иска пари.Ами да си ходи на село сигурно има доста чакащи за неговото място.Какво е това отношение не стига че си плащаш ама и ти даржат тон мислех да се оплача в офиса ама реших да не се занимавам повече с тях ползвам услугите на друга куриерска фирма и сам ного по доволна точни са както трябва.Аз сащо сам работодател ама примен такива работи няма.Съветвам ви да не ползвате услугите им защото мойе и дави набият знае ли човек.Поздрави от мен.

Оперативен отдел е пълна 0 и от ръководство, и от отношение. За заплащане мисля че няма смисъл да говоря че е смешно а отговорностите са доста. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ДУПКА, освен ако не сте чичово детенце на някой.

Като говорите за възнаграждение, знаете ли колко получавха куриерите през 2000 година и защо няма очти никой от тях???????

Искам да попитам настоящите служители , каква е горе долу средната заплата на един куриер в ТНТ в София , ясно е че заплатата зависи от много фактори най вероятно ама горе долу ако може да ми отговорите

В почти всяка фирма, която е представител на чужда компания се наблюдава побългаряване на фирмената култура. Явно и тук това е на лице. Проблемът може да се реши единствено и само когато безмислената и преекспонирана позиция " човешки ресурси" бъде закрита навсякъде. Нищо неправещи хора с претенции за високи заплати, които за да ги получат някой трябва да им ги извади, тъй като от техния труд няма никакъв реален продукт. ДОкато такива ЛЕШПЕРСКИ длъжности не бъдат ликвидирани, нещата няма да се променят, независимо коя е фирмата. Човешките ресурси Хал хабер си нямат от истинска квалификация и работа, четат някакви заучени въпроси, всеки път те питат едно и също , и накрая констатират - отговаряте като по учебник, явно сме чели едни и същи учебници, за да се подготвим за тази подигравка с тях, наречена интервю. Някой , който е завършил психология, ще дава оценка на някой , който е завършил за счетоводител, инженер, или друга подобна специалност, само защото шефа на съответния отдел не може да вземе решение сам.

Работила съм в ТНТ Холандия и бях невероятно очарована от фирмената култура, но при Българския филиал няма и следа от нея. Кандидатствала съм за различни позиции по специалността ми и не съм получила и до днес дори едно писмо, че ме отхвърлят или не - изобщо не знам какво работят тия Човешки ресурси. Имам познат, работещ в различно подразделение, и от него разбирам как се назначават братовчеди и братовчедки на тези позиции. Смешна работа!

За какво всъщност спорите в подобни сайтове? ТНТ е велика фирма. Най-вероятно е такава, независимо от присъствието в нея както на коментираните мениджъри, така и на не съвсем добри служители. Белия, не Ви знам кой сте, но какво значи провинция, историко мой? Да, има и много работливи и готини софиянци, но дали те са на най-правилните места? Какъв кладенец, приятелю? Каква вода? Та нали този кладенец е пълнен и от всички нас? А  за хляба - да не би да е подаяние? Не е ли по-скоро недостатъчно? А как мислите - и с какви аргументи - се прекратяват контракти? Дали ТНТ изпълнява редовно и нормално своите задължения? Давам лично мнеие, мога даже да прибавя и доста факти и аргументи при нужда...

ТНТ България(София в частност-Не е трудно да изразиш мнение за тази фирма,когато си оставил 4 години от живота си там.Когато започнах работа в ТНТ,като СУБКОНТРАКТОР,всичко беше неочаквано добре,заплащането беше повече от доволно,но в един даден момент нещата взеха своя обрат,фирмата започна да се изкачва бавно и славно по стълбичката на успеха(възхода)дори и в криза,а заплащането,както винаги се случва за съжаление в България-намаляваше(падението спрямо СУБКОНТРАКТОРИТЕ),до момент в който се налагаше да се чудиш,какво става и защо живееш почти без пари.Да,изискванията са много,но не е трудно да ги спазваш,но какво получаваш в отговор на това,защо винаги когато си вършиш работата съвестно,даваш всичко от себе си за тази фирма,не получаваш това което заслужаваш,защо имаш чувството,че се смеят в очите ти и си казват "Той е балък и може и да му плащаме по-малко".Жалко е когато,колкото и да не искаш да се разделиш с тази фирма,просто се налага за да оцелееш,защото някъде може би поне ще оценят и възнаградят подобаващо във всеки един момент,това което даваш от себе си.Жалко е и не е присъщо за една голяма развиваща се фирма,когато не може да задържи добрите работници и има "слепи" ръководители...Но все пак ще пожелая успеха й и дано поне прогледнат малко,какво се случва във вътрешноста на тази "ябълка"!!!

Клиент съм на ТНТ, заради страхотното обслужване и бързите куриери.
Много съм доволна от Росен Стоянов,
Благодаря!