ТНТ България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Неделчо Бончев 35&markers=София,Ул. Неделчо Бончев 35

ТНТ България ЕООД

Новите хамерикански чорбаджии вероятно ще искат комисионна за работа в Булгаристан. Убаво е да се прибира, ама и за тоя дето се поти трябва да има.

За второ лято подред пускам автобиография за позиция с арабски и английски език. И двата пъти получих обаждане от представител на ЧР още на следващия ден, и двата пъти уговаряме час, в който да се чуем и уж да си поговорим на английски, но такова обаждане от тяхна страна не последва. Повече няма да кандидатствам по тяхна обява и им пожелавам успех в намирането на човек, по отношението им личи, че имат богат избор от кандидати с арабски език.

От когато някои хора дойдоха на власт ... след стъпването на FedEx Заплати надолу.... пари надолу... уважение пфф няма такова... изгониха си дългогодишни служители... лъжат новите служители който почват работа докато видят с очите си какво е и си тръгват... Дано скоро време се осъзнаят и сменят някои хора от ръководството.

Крайно недоволен. Изобщо не са коректни откъм обратна връзка след интервюто, независимо дали е отрицателен отговора. До края на седмицата в конкретния случай. Края дойде, почна новата седмица, а от тнт ни вест, ни кост Некоректни и те, и фирмата с която набират персонал.HR-ите за какво взимат заплата, за добра визия ли? И това не е само в тнт!

Имате ли информация какво е заплащането за системен администратор и защо през половин година има обява за тази длъжност.
Благодаря!

Тук нищо не става като хората,наи скапаната фирма в бг.

Ходих на интервю за работа.. останах доста стреснат.
Има доста голямо разделение на персонала спрямо ръководството. Станах свидетел на следните реплики:
„тук е за шефовете тук е за другите.“
Тези хора там живеят все още в 1984г. или там някъде..
Господинът който ми задаваше въпросите не се интересуваше от това как мога да бъда полезен на компанията.. Даже съм сигурен, че не ми беше прочел CV-то нито един път.

Това което казва Иван не е вярно нека каже защо е напуснал.1.100% лицемерие.2.заплати като навсякаде.3.донодници 10000%.4.ако тръгнеш да напускаш те разпитват все едно си обрал БНБ–то,има 10 20 годишини да но те са 5 човека и усетат ли заплаха в теб те елемининат игри колкото щеш,има мениджъри с средно образуние важното кои ти е човек.Локация на края на света,условия претапкани сме в офиса като овце,светлина,въздух никакав.Това не е западна фирма а чисто бг фирма с бг оправление .

За всеки влак си има  пътник.Винаги има доволни и недоволни,имах честа да съм част от екипа на ,тнт, винаги има и хубави и лоши моменти приемаш и двете за даденост,че винаги има такива неща в живота.А сьм доволен от всичко като цяло от фирмата,като работа не е лека,възнаграждение добро,уважение добре може и по добре.Фирмата е стьпила здраво на БГ пазара и има работа.Има колеги които работят за тнт от години ито 10 20 дори значи става.Едно ще ви кажа бях подведен по други обстоятелства и напуснах като бяха проведени редица разговори с мен зощо какво не е наред и такива неща,и сажалява за това,око имах възможтост бих започнал от начало всичко.

Преди време ползвах услугите на ТНТ и бях разочарована от обслужването на куриера който дойде.Беше един дългокос господин,който през цялото време мрънкаше че му било писнало да разкарва на хората буклуците и защо хората не си носят пратките в техния офис сами човек неможе да си почине каза той,лични коли нямате ли си.Веднага се разбра по диалекта че е поредния марзелив провинциалист,който не му се работи а иска пари.Ами да си ходи на село сигурно има доста чакащи за неговото място.Какво е това отношение не стига че си плащаш ама и ти даржат тон мислех да се оплача в офиса ама реших да не се занимавам повече с тях ползвам услугите на друга куриерска фирма и сам ного по доволна точни са както трябва.Аз сащо сам работодател ама примен такива работи няма.Съветвам ви да не ползвате услугите им защото мойе и дави набият знае ли човек.Поздрави от мен.