Транс Телеком АД /img/frontend/nomap.png"

Транс Телеком АД

Г-жо Цонева, не съжалявате ли вече за идването си в Транса?
Само този въпрос имам!
Оглавявате Техническа дирекция, но сте част от един очевадно "десантен" (да не кажа "парашутистки" :))) мениджърски екип. Лично според мен, шансовете ви да направите нещо добро клонят към нула, а причината да мисля така е, че слабичкото девойче с меланхолична усмивка и размечтан поглед, с което споделяте един кабинет има властта и може да си позволи да тропне с краченце и да се навика на всеки от вашите хора, независимо от това, че (обзалагам се!) не отбира нищо от това, което този човек мисли или работи.
Ако успеете да се утвърдите и укрепите като технически директор, не позволявайте на тази девойка и на братовчед й да се намесват в работата ви.
Надявам се, забелязвате добронамерения ми тон, с който пиша сега, независимо от това, че преди време бях поканен да си тръгна от компанията.

Дерзайте... И успех!

Транс Телеком се крие от своите клиенти.

Много е жалко отношението на персонала към клиентите.Чудя се как още съществувате като фирма с некомпетентно отношение към клиентите? Клиента Ви осигурява ЗАПЛАТАТА... Редно е да се отнасяте с уважение.

Виждам, че си водите добра дискусия.
Имам въпрос - как не достига до съзнанието на ... без значение .... че тази фирма е работеща, има пазар и съответно клиенти.
И сега?

Имах впредвид колегите да не търсят вина помежду си. За гледната точка на клиентите това не важи, извинявам се. Когато няма качество е ясно кой е виновен

След като фирмата гарантира отлично качество,в кого е причината?: Естественно в персонала.NOKIA обяви,че тази технология няма бъдеще.Като чета всички отзиви за Транс Телеком разбирам,че нещата куцат отвътре.!? Няма качество,а само отчитане на дейност.

Форумът е на тема работни условия, не ефективност и успешност на бизнес стратегии, ръководство и т.н. Ако става въпрос за работни условия, фирмата е чудесна, точка. За другото НЕ търсете проблеми в персонала или управата. В такава държава (пазар) и с такава технология по-добро не може да се получи.

До нещастната анонимка с контрола и здравата ръка:

За всеки галфон (дори) в ТТ е пределно ясно, че проблемите не произтичат от това.
Трябва да се разкарат или да се дублират всички селски тарикатчета, които под една или друга форма са съсредоточили около себе си контрол върху ключовите процеси в компанията!
Казваше навремето г-н Басан един виц за мутра и зъболекар! Ами хайде новото ръководство да се сепне и да озапти "мутрите", защото иначе и него го чака провал.
По отношение на кретенската забележка относно продуктовите мениджъри:
Ако някой може да прави с пръдня боя, това е сегашният екип! Всякакви спекулации на тази тема са повече от идиотски, като се вземе предвид нещастното покритие на мрежата към момента, 15-те ПоП-а, с които някои се гордеят и нещастният билинг, от който при сегашната му поддръжка не става и чеп за зеле, ако го сравним с вида на системата (пак на базата на MIND) в конкурентни компании.
Много претенции, много нещо! А покритие на тия претенции - никакво!
Хайде малко да поработим, а? Какво ще кажете?

Господа, за ваше съжаление вие получихте даже не втория ешалон мениджъри на Макс Телеком, а този след тях. Това което виждате не е корпоративната култура на Макс, мога да ви уверя. Не знам кой работи за и кой против Транс, но опредлено ще се наслаждавам на успехите ви в областта на маркетинга и продажбите и най-вече в технически аспект. Мисля, че Краси Стойчев и в най-смелите си мечти не си е представял че ще победи конкуренцията по такъв елегантен начин.