Транс Телеком АД /img/frontend/nomap.png"

Транс Телеком АД

Хахаха, евалата на ДЕБИЛИАН.
Тия словоизлияния на "БОЙЧЕТО" са толкова смешни и тооолкова жалки, че просто не мога да повярвам, колко е зле.
А на г-жа ЦОНЕВА, само да и кажа, как да Ви погледнат хората в очите, когато Вие ги карате да чакат пред вратата Ви точно като наказани дечица пред вратата на "Другарката". Вие май нещо не сте много в час, с това което приказвате, айде да не уточняваме причината. Истината е, че Вие сте един огромен провал и найстина дните са преброени.
Отново идвайки новото ръководство, остави най-големите малоумници, с най-малко знания и потенциал, НО ТОВА БЕШЕ КРАЯ.Сега можещите хора, ще си хванат шапките, а Вие "мили мои" можете само да си пушите в стайчката, да си режете саламите на вестниците и да си лижете "Д-тата" с хората като Бойчето.

ДЕБИЛИАН
[quote] Ася Цонева: Срамота! Ако някой е недоволен от колега, от себе си, от мен от тревата и водата има начини на комуникации, културни взаимоотношения и колегиални взаимодействия.
[/quote]
Г-жо Цонева, бяхте ми пряк ръководител в ТТ повече от 2 месеца и не ми знаехте името и не сте говорили с мен по никакъв повод та Вие ли ще ми говорите за “комуникация”, “ културни взаимоотношения и колегиални взаимодействия” WTF!!!
Служителите на ТТ/бивши, настоящи/, на който не им се чува гласът, са намерили поприще в този форум, за да си кажат какво мислят, така че не ги упреквайте! Защото Вие/визирам цялото ново ръководство/ сте виновни за това, благодарение на този авторитарен модел на управление, който царува в ТТ !

[quote]
Защото имаше един човечец, един виш "ръководител" с посредсвено мислене, и желанието му беше да се заобиколи с верни-подлоги, като него, за да може да си плете интригите ... и донякъде ги оплете. Идеята му беше да изкара хора, които са създали всичко до момента от нулата, като такива които едва ли не - нищо не са направили ... Красиво нали? :)
Вече колектив няма, има едни хорица, които ходят да обядват "под строй" щом "ходжата" ги поведе и това е ... там си гукат, плюят други и си подставят какъв ще е новият "световен ред"(имам предвид Транс Телеком-ски).
Един мъж на жена си, започнал в NOC като оператор, който 2 години не можа да запомни елементарни неща, си спомням как подскачаше и разправяше "как имал жена и две деца да храни, защо той вземал толкова малко пари" - ама на кого му пука бе пич за жена ти и за децата ти :) дадохме му знания, до колкото може да поеме, и в момента се "изявява" като голям ръководител и като победител. Браво! НО забравяш кой ти спусна хлебеца. Много бързо забравяш. После Бат ти Станбо и CTO-то му(хипопотама) ти дадоха пари и длъжност само за да си гледаш децата. Въпросният човечец не може да си прецени колко му е "бозата", прекалено много се е възгордял :D А то от високо ... лошо се пада, още повече като жена ти, ти източва дебитната карта, а на тебе ти оставя "жълтите стотинки" всеки месец. И както едно време се пееше в песента към един сериал - ".... и такааа до краят на светааа". Та какво - въпросният "Мистър Транс Телеком" е мъж под чехъл, че и комплексар :)))
На такива животинки най-много се радвам да ги гледам, как се опитват да живуркат. Пое управлението над нещо, от което разбира толкова, колкото разбира чистачката във фирмата от rocket science :) Ама добре го даваш чичо, скоро и без интернет в офиса ще останем :D остави ги клиентите ... тях кучета ги яли, нали така ;) пък за услуги да не говорим.
[/quote]
Абе Бойко,
ПАЦИЕНТ НЕЩАСТЕН, пак започна да говориш лъжи, а това е едно от нещата на тоя свят който най-много ме е дразнят!
Нямаш право, да говориш за Велико, по този начин ясно ли ти е!
Защото :
1.Не казвам че не си направил, нищо за тази фирма, но си направил много за да я провалиш дали съзнателно или просто плод на твоята некадърност, не знам! Но фактите са че точно Велико, оправи част от ФУНДАМЕНТАЛНИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ОПОРНАТА МРЕЖА НА ТТ, който насрахте ТИ, Стоил и Братинов!
2.На кого си дал занаята, точно ти си човекът който, нямаше елементарни познания, но хайде да не се впускаме в подробности и стари ФАКТИ, който могат да се изкарат от майл архивите на ТТ, на когото са необходими!
3.Много бързо забравяш, ТИ БОЙКО, че благодарение, на политиката на Владо Милушев, да се толерират келеметата като теб, ти дойде на власт и се задържа в NOC, а не защото имаш ценза за този пост, още по малко пък познанията необходими за него!

Ще се спра до тук, че и то голям смисъл няма, т.к. дните на ТТ са преброени, а за мъртъв или добро или нищо!

Анонимни друже - знаеш ли що не се хвърля бомба в кенеф - щото всичко наоколо се опръсква и вмирисва а най-важното - няма къде да ходиш по естествена нужда и ти лъскат задните части в деликатен момент. Та така и твоето писание - никаква полза а резултата е покъртително негативен. Ася - вземи по здравия бич и давай ;)

Има няколко фактора, които са важни за една компания:

1. ПООЩРЕНИЯТА - това е пърият фундамент. Макар и да са необходими във всяко търговско предприятие, те рядко са източник на ползи, защото е много лесно да бъдат имитирани. Играят по-скоро ролята на "здравословен фактор" - ако се занемарят и не им се обръща внимание, ще създадат проблеми.

2. ЗАДАЧИТЕ - са вторият. Когато работата на даден служител е достатъчно приятна и интересна, тя може сама по себе си да повдига духа и да стане най-важният от елемент. За съжаление само малък брой от задачите са такива и колкото по-неориятна е дадена задача, толкова по-голямо значение имат другите елементи, всеки от които предоставя емоционална или рационална мотивация за изпълнението й.

3. ОБЩНОСТТА - е третият елемент. Членовете на всяка общност обикновенно изпитват лоялност към нея и биха отделяли допълнително време и усилия за постигането на общата Цел; компанията, чиито служители се чувстват част от общност, има предимство пред друга, където този елемент липсва. Солните общности, на които им липсва Цел обаче, обикновенно са доста статични и членовете им обикновенно са пасивним докато не се сблъскат с някаква заплаха.

4. ЦЕЛТА - е четвъртият елемент. Членовете на общност, която споделя Цел, не чакат да им се наложи да се борят. Те са готови за действие и ще действат, за да подобрят полоцението си дори и когато нещата вървят добре.

1. ДУХ
2. ЦЕЛ
3. ОБЩНОСТ
4.ЗАДАЧИ
5.ПООЩРЕНИЯ

Високият дух не може да се създава механично. Човек не може просто да отиде при даден служител и да се развика или да го моли да си повдигне духа. Това се случва само когато има подходящи условия. Така че трябва да се възприема високия корпоративен дух като резултат от останалите 4 елемента.

"Растежът в кариерата тук днес повече отвсякога се основава на привличането и сдружаването на посредствени хора" това го е казал Зигмунд Варбург преди повече от 40г.
Моята гледна точка беше и все още е близка до цитата. Има хора без Цел, които станаха в последните 2 месеца с длъжност "ръководител" само и само поради горния цитат.

Друг въпрос. КОЙ ДОКАРА HUAWEI? Хипопотамчето си сложи подписчето, че е решението им е перфектно :) и какво сега?
ще си ги "чукаме" в главите тия базови станции за много милиони евро ... или като се сетя, май по-добре, в главата на хипопотама да ги начукаме. Нека да каже какво не му работеше на Alvarion-a и в сравнение със сегашното оборудване не беше ли по-добро? Да, ама нали трябва някой английски лорд да си напълни гушката, а друго "GoldTelecom"-ско мекере да му помогне, за да се добере пък то до пост CTO в компанията, където пак е дошъл като просто инженерче ... бреее големи заложби имат тия хора - голямо нещо! Пък, че си и написал в CV-то, че дошъл в Транс Телеком направо като Технически директор от 2005г. :))))))
Дългогодишното ни CTO(преди хипопотама) искаше да стопира сделката, а лорда трябваше да папка повечко за да има за пенсия, и така си намери едно трудно за рисуване човече, добре говорещо английски език да му подпише няколко милиона рушвет.

Така, така .... много е интересно наоколо :)
За разказване много има, но най-важното е че съм млад, "богат" и известен, а пък особенно тия двама "кестени" рано или късно ще си платят за всички мизерии които са свършили до момента. Има Господ!

За мен тези проблеми отдавна съм ги решил,но за Вас проблемите все още остават.Спрете с интригите защото ще загубите всички клиенти.MAXcomputers които извършваха поддръжка в Ст.Загора се отказаха поради: цитирам-некомпетентно отношение на служителите в Транс телеком.Кой Ви е партньор сега?...и Вие не знаете.Това ли е компетентност, техник да свърже приемно устройство с една клетка,или вместо 32db....15db.Тези примери които споменавам ми се случиха доста пъти.Когато задам въпроса:Кога ще се подобри качеството на интернета,отговорът е:Нашите служители правят всичко възможно да отстранят Вашият проблем.?,но това вече продължава два месеца.Вие какво:Подигравате ли се с вашите клиенти???????????????

г-н V.T.K. явно е голям специалист, вече разрешил проблемите с насилието по света, с глада и купища други за да започне да дава своето мнение тук по повод компанията и т.н.

Още малко реорганизации ни остават и компанията вече ще може да тръгне в друга посока.
В новите собственици, които имат оператори в Европа, се вижда желанието да се постигне много повече отколкото до момента.
Просто трябва да се прекъснат междуличностните конфликти в самия екип.
Надявам се, че останалите служители сме се събрали тук за да работим и да направим най-накрая нещо значимо от тази компания. Трябва да се изчистят конфликтите и приказки от рода "това не ми е работа" и "това не ми го пише в трудовата характеристика".
Аз лично искам това което съм създал да го видя наистина РАБОТЕЩО!

Колеги, едва ли има какво друго да кажа освен, че вашата излагация очевидно няма край! Не ми е ясно що за човек трябва да си, за да прекарваш, или по точно да си губиш такава част от времето мрънкайки тук в продължение на месеци, ако не и години?! Не бъдете толкова дребни, самоуважавайте се малко повече!

Дами и Господа,вашата фирма също върви към фалит.Или мързела или некадърността Ви спъват да се развивате.Вашите служители от отдел контакт с клиента спряха да отговарят на емейлите за некачествен интернет.Имате много некомпетентни техници които само се редят за заплата.Или се стегнете и си вършете работата,или клиента ще Ви довърши!?.

Вай, вай - притури се планината. Колеги - да не се излагаме повече. Дали мениджмънта са паршутисти а служителите онеправдани - клиентите хич не ги боли - ако се стегнем може да станат нещата. Некском полуофициално, Макс Телеком неофициално фалираха. Конкуренцията е смазана и ако не се възползваме сега - големи ливади сме. Ако най-накрая оправим техниката, стегнем продавачите и оправим маркетинга - нямаме спиране

Браво колеги! Мислех, че в ТТ работят умни и мислещи хора. А вие какво показахте сега на цяла България? Отговорете си сами ,за да не давам аз определенията! Срамота! Ако някой е недоволен от колега, от себе си, от мен от тревата и водата има начини на комуникации, културни взаимоотношения и колегиални взаимодействия. Ако не ви е срам, че на толкова години сте по- смешни от децата в детската градина, мен ме срам че ме вкарвате в ролята на "Другарката" Какво делите, бащина фирма или наследство? Вие сте на работните си места и сте тук да работим всички заедно за да покажем, че фирмата има потенциал за сериозен бизнес, а не сте на трибуната на народното събрание. Имайте малко поне достойнство и ако не харесвате с кого работите си направете заключения и очаквам адекватни действия от ваша страна.
За първи и последен път се намесвам с мое мнение в такъв форум, но вие ме принудихте защото нямате и смелостта да с заявите в очите си това, което мислите и аз нямам друг начин за комуникация с вас. Пак повтарям, очаквам суответните дествия от ваша страна и много, много ме е срам за вас.