Икеа /img/frontend/nomap.png"

Компания, в която получаваш възможност за развитие. Добри работни условия.

Срам ме е, че си ми колега, неграмотникооо!

Аз съм настоящ служите на компанията.
Искам да кажа на хората които са решили да кандидатстват в компанията, да кандидатстват смело.
Миналата година след напускането на стария мениджур човешки ресурси, и след постъпване на новия мениджър човешки ресурси, нещата много се подобриха заплатите бяха преизчислени, от тази година 2017г. Вече има и допълнителни социялни придобивки, които доста по-упаравиха положението.
В Икеа също така може да се развивате, разбирасе ако покажете качества, дисциплина и постоянство.
В Икеа също така се толерира вътрешния подбор на кадри, което е един голям плюс в сравнение с другите компании, парите се получават на време или по-рано, което също е голям плюс.
В Икеа заплатите не са кой знае какво, но това което мога да ви гарантирам е, че всяка година ще получавате увеличение на заплатата, процента увеличение зависи от това как си справял през годината.
Като допълнителни придобивки получавате ваучери за храна и карта за градския транспорт и др.

Здравейте,може ли някой да каже какво е заплащането на касиерите.

А защо да не се работи в логистиката от 6 до 10,30?

имах честта да работя няколко месеца в магазин икеа.работех на 4 часа като заплащането беше 300(240 lv)ако нямаш стаж а ако имаш 350(280)натоварването е голямо понякога те карат да работиш 6 дена в седмицата (доста често тъй като нямат хора ,постоянно напуска някой)протакат доста с наемане на персонал за да пестят пари при положение че магазина е на много голяма печалба.

положителните неща за картата за градския,и доброто местоположение
ps.не започвайте работа там ако е крайно необходимо и най вече не започвайте да работите в логистиката от 6 до 10.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Много съжалявам че работих няколко месеца в тази гръцка фирма. Да да иненно гръцка фирма.

Добър конкурент .

А какви са заплатите на 6 часов работен ден на сътрудниците продажби за Варна?

Положението със заплатите в София е това, което са ви предложили, 350лв.за 4 часа бруто, следователно за 8 часа 700лв. бруто. Искам да отбележа, че това са новите намалени с 50-100лв. заплати и това намаление се случи, когато новият дивижън мениджър човешки ресурси Димитър Трифонов постъпи на работа в Икеа. Многократно са му задавани въпроси защо е намалил заплатите, а отговорът от негова страна винаги е бил уклончив, необоснован и че всичко лошо идвало от Гърция. Разбира се всичко идва от негова страна, тъй като това е единственият начин да получи високи бонуси. Една проста сметка, ще направя, преди да постъпи във фирмата, бяхме между 350-400 служители, сега сме около 250-300, дефакто със 100 по-малко. Ако умножим 100заплати x700лв.това прави 70000лв.спестени за месец, но на него не му стигат и той иска да спестява още. Остават тези 250 служители, приблизително 100 са стари, което означава, че са назначени преди него и съответно са с по добри заплати, но той мисли постоянно как и от тях да спести. Така, остават ни 150 нови служители, съответно с по-ниски работни оферти, 50-100лв надолу, което прави средно 80лв.x150служители = 12000лв.на месец спестени. Другата схема която върти е свързана с наемането на персонал, когато иска да напусне даден служител трябва да си подаде месец предизвестие, следователно Човешки Ресурси трябва да наемат през този месец човек за да застъпи на негово място, нооо какво се случва сигурно няма да познаете?!Просто 3-6 месеца не се назначава нов служител и следователно спестяваме средно 4 заплати от едно работно място. Да обобщим резултатът сега 70000лв.x12месеца са 840000лв.за година, 12000лв.x12месеца 144000лв.за година, двете суми събрани заедно правят 984000лв.спестени от работни заплати за година следователно и неговият бонус е доста голям, всичко е много добре, но когато го правиш за сметка на човешкото нещастие, го прави нехуманно. Това естествено рефлектира върху качеството на работа и респективно омразата към този човек от страна на целият персонал от магазин Икеа в София е огромна. Другото което, ще кажа е, че колегите са позитивно настроени въпреки проблемите, които създават човешки ресурси, всички се надяват това недоразумение Димитър да се махне по скоро от фирмата.