Икеа /img/frontend/nomap.png"

Кандидатстват за позиции на 4 и 6 часа и се оплакват.. Хайде станете мениджъри и тогава мрънкайте за заплати.
HR-ите си вършат много добре работата - да отсяват плявата.
Колегите са топ.

Наведнъж не можеш да я похарчиш,но на два пъти няма да ти стигне :)

Здравейте, някой може ли да каже каква заплата предлагат за позицията: зареждане на магазина 4 часа?

Това е самата истина за фирмата в последните коментари. Силно препоръчвам да не кандидатствате за работа в склада на ИКЕА София, ако цените себе си и искате да запазите психичното си здраве, не правете тази грешка. Там има една групичка от хора близка до ръководителите, която не зачита никой и нищо, независимо дали си на годините на бащите им или на тяхната възраст,ако се заблудите и започнете работа, ще ги познаете по снимките в офиса на складова администрация, пазете се.

Като бивш служител прекарал достатъчно време във фирмата ще ви кажа че това не е Икеа, а гръцко подобие на мебелен магазин.
Там се задържат да работят за дълго:
-мързеливи хора, които нямат амбиция да се напрегнат повече за по-добра заплата другаде.
-тъпи хора, които умеят да вършат само неквалифицирана работа, каквато е тази в магазина.
-студенти, които ги устройва 4 или 6 часов работен ден.
-хора, които са там да избутат до пенсия.
Шуробадженащината е повсеместна.Ако си достатъчно смел да си изразиш мнението,което е различно от това на началника ти, то ти си вече враг номер 1 и няма да получиш 4% увеличение за година на така и огромната заплата от 800 лв. Бруто.
Трябва да сте послушни, работливи и да лижете задните части на мениджъра си и ще сте идеалния кандидат за тази престижна работа.
Трябва да убиете някой, за да ви уволнят, държавната работа пасти да яде.
Текучеството е над 50% за година!
Единственото положително нещо ако започнете работа там ще бъде опита, който ще придобиете от комуникацията ии работата с толкова много различни клиенти и колеги.
Ако имате избор, никога не работете за гръцка фирма!
Бъдете здрави и не се примирявайте с хорската простотия.

“Има възможност за развитие“ Първи Април мина!
Ако имале развитие нямаше да търсите хора. Йерархията е следната: Началник;зам. началник и от там нататъка 700-800 лв всички и след 2 год пак е същото. Ако се махне някой от първите двама тогава се пуска обява,че търсят друг :) . Бъдете по конкретна как сте се развили в тази фирма, че последните 1000 човека напуснали през последната година не са на това мнение?

Служител съм на ИКЕА от няколко години, като съм сменила няколко позиции и съответно екипи от хора. Доволна съм от работната среда - ръководните служители са обективни спрямо сътрудниците.
Има възможност за развитие на млади и упорити хора, но се изисква постоянство и последователност в работата. Ръководството е готово да инвестира време и обучения в амбицираните служители.

По невнимание натиснах на телефона не съм съгласен с второто мнение. Да се счита, че съм съгласен.

Изключително некомпетентно държание на тези въпросните принцеси - ейчарката и меджърката по назначаване. Влизаш и сядаш и се почва един дълъг и излишен разпит, едва ли не защо си кандидатствал, все едно не те ами аз си търся работници. И това да ми се хвалиш, че си в тоя “бранш” още от преди отваряне на магазина все едно си нещо повече в крайна сметка извън магазина и тъпата жълта униформа, си просто един прост работник в магазин за мебели.

Послушайте ме, некандидатствайте! Името Икеа е само трейдмарк, нищо общо с това на запад. Иключително надменно държание, напрегната ситуация и без грам опит за професионално предразполагане на бъдещи все пак работници.

Имам чувството, че тия двете тази въпросната силно казано “ейчарка” - Павлина със селското си държание по телефона и на самото интервю, както и нескопосаната и мениджърка тип “от повече от 10 години съм в тази фирма знаеш ли колко време и опит ми коства да достигна до тук” си търсят някви такива усойници и скочубри копия на тях двете.

Послушайте ме. Не си заслужава такова надменно държание от страна на мениджъмнта!

Пълни шменти капели.
При телефонен разговор за насрочване на интверю се говори за опрелдена работна позиция. По време на самото интервю се предлага алтернативна работна позиция която според опредлен отговорник на фирмата би била паснала по добре на работния профил на кандидата.
Некоректно е да се говори по телефон едно а да се предлага друго на определен кандидат. По този начин напрактика кандидата бива изкаран неадекватен и некомпетентен и видте ли ИКЕА предлага Индулгенция и съпричастност - това е лицемерие.