Икеа /img/frontend/nomap.png"

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Какви са условията за счетоводните позиции в компанията?

Работих в ИКЕА Пловдив и напуснах скоро след това. Не мога да кажа нищо хубаво-изнервена работна атмосфера, пълен организационен хаос, искат всеки да прави всичко и накрая никой не прави нищо като хората, липса на адекватно управление- управителя става само за складажия, безразборно определени смени и всичко това за едни жалки пари дори за Пловдив. Разбрах че вече половината хора са напуснали и ще продължават да напускат. Пълна трагедия и хаос. Жалко за иначе готината фирма- българите и гърците и разказаха играта! Не стъпвайте там!

И аз се подлъгах, и кандидатсвах за позицията която е сутринта до 10 ,30, двете каки ме посрещнаха и проведоха интервю и ми казаха, че съм одобрен за работата и след няколко дни ще ми се обадят да започна! След това не се обадиха, и са назначили друг, В момента има обявена позиция за същата длъжност. Не се подвеждайте , тия имитират дейност, но рано или късно ше го закъсат и ще затворят

Клиент съм на Икеа Пловдив - направих грешката да поръчам кухня и дивани от тях , нищо не е както трябва , не искам да коментирам обслужването на персонала , които са вечно намусени , не са концентрирани, дори не обучени за тази работа. При издаване на стока ви викаха и крещяха , направо все едно съм им в тежест , не им се работи , крайно некоректни в срокове и обслужване! Дано кухнята ми пристигне без рекламации за пореден път . Отивайки в Икеа София, чиста работа, тук нито отношение нито качество ( Пловдив) .

Поканиха ме на интервю за ръководител отдел. Приличен офис. Две каки - яйчарката и дивизионната - симпатични и спокойни. Нормален разговор. За съжаление, не можаха да ми платят. Обадиха се да кажат, че и те съжаляват. Останах с добро общо впечатление.
Учуден съм от предходни коментари за яйчарката?!

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Настоящ Human Resources Manager дава вид че мрази работата си, да не кажа живота си! Вечно намусена и зла. Положението при нея вече е задминало и това на толкова мразеният й предшественик! Не очаквайте нищо добро с такива кадри...

Не знам какво е в Икеа, но щом са избрали фирма като кратун да им е HR агенция, ми е ясно.
Подаваш документи, обаждат ти и ти казват как си добре дошъл защото за тази позиция няма кандидати с подходящо CV.Kанят на интервю. Отиваш там и БАМ! Една 25-30 годишна **** започва да се прави на важна! Защо? Не разбрах. Но не е много умна. Обещава до ден два да те поканят на интервю от Икеа. След три дни звъня и питам какво става? Ами, дргите одобрени кандидатури са поканени на интервю??? Нали нямаше такива??? ЕМи..... питаш (във Вторник) до Петък ще има ли резултат? Да, естествено. Е, мина Петъка, днес е дргуият Петък. Познайте дали има обаждане или мейл?
Няма. Абсолютно БЕЗОТГОВОРНО отношение. Ниво на HR фирмата - под нулата! Икеа може да са всякакви, но тия от кратун са уникално зле! А, забравих, в края на интервюто ти дават да подпишеш договор с тях... скъсах го. В кошчето е.

Невероятно текучество (защо ли?), изключителна некомпетентност от страна на ръководния персонал, незаинтересованост за персонала - гледат ги като едни бройки и нищо повече! Като цяло никога не бих могъл да продължа работа в такава фирма. Нивото е занижено до минимум. Не препоръчвам категорично!