Икеа /img/frontend/nomap.png"

Интервюто преминава по скоро като разпит.Задават се много неуместни въпроси от личен характер.Това ли е ИКЕА??

Ха..Незнам откъде да започна.Поканиха ме на интервю в 13:00.До 13:20 немога да вляза..нито звънеца дилу работи нито някои ти отваря.Накрая един сужител влезе и аз хоп с него.Качвам се горе посреща ме навъсен охранител гледащ на кръв.Само изсъсква-На диванаааа...мислех да го питам неможе ли първо да се поцелуваме!!!??? После изчаках още 25 мин. Накрая девойката не знаеше за каква позиция кандидатствам!!!!!????.Това е вероятно по шведски модел посрещане и интервю.......ааа накрая ми се обади някаква кисела леличка да ме пота защо съм прекъснал интереюто???????!!!!!!!Това било ИКЕЯ

Здравейте!
Моля да споделите какво е заплащането за 8 и 6 часов работен ден в Икеа /приблизително, разбира се/ да длъжност "сътрудник продажби"? На какъв график се работи в Икеа, кога са почивните дни и въобще каквато и да е информация за работния процес? Благодаря предварително!

Много некоректни при процеса на интервю! Прокламират ценности, а демонстрират простащина.
Ако се явявате за администрацията, пригответе се за часове тестове, писмени преводи от и на английски, HR-ка, която те гледа като цербер и много други "лайна", които ще чуете на интервюто.Когато кажеш исканата от теб заплата: "О, това е бруто, нали?"WTF???
За сметка на това обратна връзка няма да получите от скапаната HR агенцийка, с която работят.

Преди около месец кандидатствах за позиция във въпросната компания. Направи ми силно неприятно впечатление отношението на HR служителката им, което за мен ще остане и основно впечатление за т.нар. им корпоративна култура. Впечатлението от двата кръга на интервюта е за формално и по-скоро неприветливо отношение към интервюирания. В общи линии усещането е, че се търсят роботи за работници. Обещанието за изрично обаждане до няколко дни независимо от резултатите също се оказа фалшиво.

Потресен съм от тези хора. Всички "принципи", които прокламират като ценности на компанията са пълен булшит! Както при комунизма - всички са свободни и работят много. Няма комунистическа работа обаче в ИКЕА - демек не се почива на раб.място, а напротив - работа за 2-ма 3-ма.
Не смея да си помисля повече за тия и препоръчвам на всичките си познати и колеги да стоят далеч от тези.

Здравейте!Имат обяви за работа и съм кандидатствала. Може ли някой да ми каже до колко време след кандидатстването се обаждат?Минаха 5 дена, да знам дали изобщо да се надявам.Благодаря!

Прекрасна работна обстановка. Страхотна организация и обучение. Мениджърите са търпеливи и разбрани хора. Заплащането спрямо работата е много добро. По повод мнение, че храната е вредна:Храната е полуфабрикат, но гарантирам, че е страхотна, винаги прясна, хигиената е повече от 100 процента и мазнината, с която се готви е винаги чиста. Това беше най-спокойната и приятна работа, която съм работил. ПРЕПОРЪЧВАМ ИКЕА ЗА РАБОТНО МЯСТО, В КОЙТО И ДА Е НЕИН СЕКТОР!!!

Искам да предупредя новите служители които постъпва на работа в Икеа, внимавайте много с храната от там, страшно вредна храна, даже бих казал, че е по, вредна от „МакДоналдс” за една година редовно ядене там си докарах страхотни здравословни проблеми, като на пример:

-наднормено тегло
-безсъние
-високо кръвно налягане

Понеже доста дълго работих в компанията, имах сериозно наблюдение над новопостъпилите, идваха слабички след 5,6 месеца ставаха, като говеда с извинение.
За жалост и на мен последната година ми се наложи да ям редовно в стола на Икеа и ефекта върху мен беше доста бърз.
На всички новопостъпващи взимайте си храна от вкъщи! Желая Ви успех :-)

Здравейте. Искам да попитам:
1. Колко пари ЧИСТО може да изкара един спедитор в ИКЕА София. ЧИСТО след данъци :).
2. Според мен, студентите би трябвало да подбиват цените и там,при спедиторите и диспечерите. Като гледам масово по офисите работят студентчета или младежи, които са на издръжка от мама и тати :).
3. Питам, защото едно момче, постоянно се хвали как спедиторите в ИКЕА София вземали по 1300 1400лв ЧИСТО, пък аз не му вервам особено :).
Благодаря предварително :).