411 Маркетинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73&markers=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73

411 Маркетинг ЕООД

Здравейте!

Относно долния въпрос - наемаме Junior PHP. Ще се радваме да получим Вашата кандидатура на следния адрес: [email protected]

Виждам, че търсят PHP, пък аз се интересувам, за след като се върна от бригада. Може ли някои да ми каже дали вземат и juniors? Благодаря, предварително

Подмамват кандидати за работа, които косвено разбират /като „случайно“ видят, че момичетата започват работа от 17:30 ч./, че се работи само нощни смени, защото основните им клиенти били от САЩ. А това дали кандидатът решава или не, няма значение. Шуро-баджанащината там е закон.
А като доставчик на „услугата“ дали ги бива... Абсолютно не. Само ще си навлечете неприятности с тази измислена „фирма“ с 2 лв. записан капитал...

Здравейте! Някой може ли да сподели нещо за счетоводния отдел на 411 Маркетинг. Поканиха ме на итервю за позиция в този отдел и се чудя как е там работата, колегите и обастановката като цяло. Благодаря!

Някой нещо ново за фирмата? Често търсят хора,това не ми изглежда добре...

Току що се върнах от интервю за Junior SEO специалист.

Всяка компания гледа да направи добра реклама, разбира се...ама е трудно да се криеш зад маска.

В сайта ще прочетете само хубави неща, как всички са много млади и усмихнати и кой кой по-готин.

Първо, звънях над 3 пъти на звънчето пред вратата им, чакайки някой да ми отвори. Това не стана. Добре, че си бях запазил номера на момичето, което ме покани на самото интервю, за да кажа, че съм пред офиса. Отговорът беше: Не сме чули звънеца, ей сега ще дойда.

И така...това може да се преглътне. В крайна сметка дойде едно ниско, симпатично и много усмихнато момиче. Започнахме да си говорим, докато ме упътваше към стаята за интервю и ми беше много приятно с нея. Каза ми, че е впечатлена от писмото ми за кандидатура и било много мотивиращо. Само за 1-2мин се отпуснах и я чувствах вече като близък човек. Браво! Повече такива хора да има. (за съжаление са рядкост)

Точно когато започнах да си мисля, че тази компания е добра, се обърна всичко надолу.

Стигнахме до стаята за разпит, готиното момиче си замина и влезе някаква жена, която още малко щеше да ме изяде с поглед. Атмосферата беше изключително тиха и срещу теб стои едно сериозно, надуто и като че-ли писнало му от тази работа лице.

Работил съм и все още работя работа, която изисква комуникация с много хора лице в лице и съм супер отворена и усмихната личност, но точно тогава почувствах яко напрежение. Все едно бях в районното и съм някакъв престъпник. Това не ми се беше случвало от години.

Та тая женица, получила някакво самочувствие, щот "виж ква позиция имам" ми зададе няколко въпроса и нито един път не си помръдна лицето. Видя се, че накрая не остана и впечатлена от мен, ама...аз също, затова за първи път сядам и решавам да напиша мнение в този сайт...защото добре, че има такива места, за да се видят ей такива хора като нея какви са и да четат хубави мнения за себе си.

Всички изисквания + почти всички предимства ги покривах. Какво повече искат??? Говорим за човек, който ще бъде обучен от компанията все пак...а аз се уча много бързо.

Не се прави така, хора! Ако не сте разбрали, парите са важни, ама отношението и работната атмосфера са също толкова важни и се е случвало да напускам работа заради това. А като останеш с такова впечатление още от интервюто, за какво говорим въобще! За каква се помисли тая не знам... ми усмихни се малко бе, създай една приятелска атмосфера, макар и за 5-10минути.

Аре не се хвалете толкова насам-натам, колко сте "пичове" и сте "печени" и "пиете бира след работа", а? Какви ли не глупави определения прочетох в сайта. Писнало ми е от псевдо хора!

Сравнително добро над средното заплащане за Варна, но много ниско в сравнение с това, което бихте получавали в много други компании за същите задължения. Тясната специализация и ограничените, еднотипни задължения, с които сте натоварени са ограничаващо потенциала. Повечето отдели имат приемливо натоварване. Младите ще бъдат доволни от колектива. Работната среда е 100 души в една зала.

След относително нормално интервю се класирах явно за следващото "интервю", което беше, както други преди мен описаха - неадекватно.

Една строга и доста intimidating г-жа, със самочувствието на CEO / феодален владетел и още един събеседник-статист.

Това няма да го коментирам както ми се ще - из основи. Ще кажа само, че добрите HR практики не са им познати, каквото и желание да сте имали да работите в 411 най-вероятно то ще умре до края на това "събеседване".

Условията - заплащането е - неизяснено. Числата, които ми предложиха не бяха никак впечатляващи, имайки предвид работното време.
Поради двойното счедоводство на фирмата никога не можете да сте сигурни каква е и каква трябва всъщност да бъде заплатата Ви.

Дори и да имате най-кадърните SEO, web дизайнери и content/copy writer-и, с този лош мениджмънт, кофти работна среда и експолоатация заслужавате да ги загубити, когато отидат в по-разумни и прогресивни фирми.

Вижте сега !

Напуснах фирмата на скоро защото приех по-добра, надявам се де, оферта в банковия сектор. Когато започвах в Маркетинг 411 не бях още си взела и държавния изпит. Това ми беше и първата работа въобще. И ми беше нанагорно.

След около 4 - 5 месеца свикнах с работата, с колегите на втория месец вече ходихме по дискотеки и кръчмета. Изкарах над 4 години. Та за този период си ушлайфах английския, станах на ти с компютрната комуникация и SEO, усвоих бизнес култура. Благодарение именно на този опит успях да започна и в банката - там търсят хора със стаж. В 411 ми дадоха шанс да започна на зелено.

Ако ме питата а “А в банката кака е “ - ето така е: чатала на врата, всичко е в процедури, закони, разпоредби… Заплащането се оказа същото, като в 411. Защо напуснах ли ? просто исках нещо ново, уж по-престижно.

Не случайно нон стоп всеки ден всяка година има обява за сео .. .. бях на интервю по фирмички за сео кадри за опита и да опипам почвата ...

1. Ако сикате да имате само една 15 мин почивка за обяд и която фирма да ви диктува хранителния режим .. това е фирмата
2. Има релакс тенис маса алабал готин офис .. ама я си станал по време на работтното време я са ти резнали заплатката ..
3. Видях колеги да се карат да играят на тенис масата в 15те мин обяд.
4. Ако сте пушач ... 2 цигари на ден
5. Интервюраха ме некфи соц леклки бе зникфи познания за сео камо ли за мрежи и търсещи машни google bing alabaa
6. още на 14та мин разбрах че няма да работя там но продалжих докъде ще стигнат с небивалиците
7. Правих сео тест .. нарочно сгреших около 60% от отговорите ... (Обадиха ми се за 2ро интервю ... смех ) не отидох резнах ги
8. Като видях как всички под строй отиват да ядат В СТОЛОВАТА строени по двата направо онемях ....
9. Нямаш право да имаш солетки или вафличка на компа .. ВЪЙЙЙЙ
10. Собствениците са американци ... имат черни практики в SEO-то aко потърсите user reviews в интернет ще разберете от американски клиенти че ще се занимавате да лъжите клиенти и да спамите всичко възможно онлайн
11. заплатата е малка за страната и горе долу ставаща за Варна.
12. Много отрицателен заряд имаше като цяло из целия офис
13. чакаш 35 мин да се разберат кой къде как ще ме интервюра

Извод .. ако искате да гледате сиирджиий отидете на едно интервю-шоу а ако сте само псичхически мазохист това е работнто място за вас... пропускам познати и пряители и интриганти из фирмата и Варна какви шашми са надробили .. ВАРНА Е Малък град .. всичко се знае. Ако знаете че можете и сте опитен ... изобщо не се занимавайте с тия алчници !