411 Маркетинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73&markers=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73

411 Маркетинг ЕООД

Благодаря на фирмата за мотивацията, която ми даде, да си намеря по-добре платена работа :)

Пълна липса на уважение към служителите от страна на ръководството, ежедневно претоварване, работа под напрежение всеки ден, липса на адекватно управление, минимална осигуровка, липса на развитие, роботизирана работна среда, липса на реална преценка за времето и работния процес от страна на мениджмънта, неадекватни лица на ръководни позиции и редица други недостатъци.

Американска фирма - български собственик, Байганьовски манталитет!

За бъдещите служители - мениджмънтът има тенденцията да лъже служители за количеството работа ЕЖЕДНЕВНО! Заплатата се определя от смешни бонусни схеми и измислени вътрешни проценти на компанията, половината от която се изплаща в плик под масата, като това се води бонус, а както е споменато по-горе - осигуровката е минималната. Отношението към служителите е повече от потресаващо, пренебрежително и унизително, а в допълнение към него идва и ред на абсудните десетки вътрешни правила на компанията. По отношение на работата, която компанията извършва - пълен скам, лъжи и измами!

П. С.
Всяко положително ревю, което прочетете е писано от служители, отговарящи за рейтинга и репутацията на фирмата, а не от доволни такива - фалшитите ревюта са им специалитет! :)

За мен 411 Маркетинг беше третия работодател, след сезонната работа в туризма. И първия истински такъв, има предвид първата фирма, в коята нещата са на по-други ниво, спрямо сезонната работа. Между лятната работа и целогодишната няма база за сравнение, защото са принципно различни. За фирмата разбрах случайно и попроучих малко повече компанията и реших да подам документи за участие в стаж. Тия ме изкефиха 6тот стажа е платен и си подадох докуметите. Яко е, че компанията работи в област, която е слабо позната и не се преподава в университета - оптимизация на търсещи машини и там има какво да се научи така че се прикачих към програмата. Понеже ме кефеше това, което изучавахме и се стараех накрая ме поканиха да остана на работа във фирмата. Други колеги от стажантската програма също бяха поканени. Приех и вече почти година съм в компанията.
Като се сравя с колегите, които останаха на работа в хотела, определено не сбърках, зашото селд 2 - 3 години ще имам натрупан специфичен стаж и опти, който те нямаше как да имам, ако бях останал в туризма.
Мисля, че си дадох много добър старт на керирта. До колкото виждам тийм лидерите не са хора дошли от нам къде си, а с именно служители на компанията, започнали работа преди 3 - 4 години. Явно си промотират хората отвутре.
Е, не е идеална компания…. недостатъци има - неща, които биха искал да видя променени, до колкото е възможни - повече безплатни парко места, без забележки за дребни закъснения, поне още два масажни стола, че все не мога да се доредя.
С колегите - в офиса сме сигурно 180 - 200 души. С едни се разбираш, с други само “здрасти”.
Плюсовете ги виждам като - заплатите винаги идват на време, фирмените отстъпки за храна са прилични, имам здравна карта.
И най-важния за мен е, че компанията дава възможност за хора без опит и осигурява обучение. На други интервюта, на които съм ходил, са очаквали от мен още като студент да имам 2-3 години професионален опит, познания по нам си кво. Тук подходиха доста по-реалистично и ми дадоха възможност.

Hello future applier, I am writing this to you as an employee who currently works in this company. I highly recommend not to apply for this company, why? I have many many reasons but I will provide the most important of it.

1. False promises - False promises such as bonus payment and the increase in your salary. In the beginning, they will give you not more than 500-600 leva. Which was utterly surprising to me. I was really disappointed but then I had no other choice but to stay in order to pay my bills and apartment. Next few months, I was given at least 700-800 which was pretty ok with no bonus system. They would promise you to increase your salary, they would add another 100-200 leva, never happened and it will give you nothing but stress and waste of time. Pay attention to your contract. If you see something "500 or 600 leva" decline it and move on.

2. The 1-2 mins coming late, that's right. If you come late for 1 or 2 mins, you'll get like a small complaint from your manager and they will ask you "why did you come late?" "you could at least add 2-3 more alarms in order to wake up in the time". I'm sorry but I can't help it when there are lots of people coming out or when you have to go to the toilet urgently. 1 or 2 mins wouldn't harm for yourself but it will harm the company and it's a big drama for the company. So be careful with that.

I am honestly disappointed with this company and I really don't appreciate staying here. People are slowly and slowly leaving this company. People here are working harder but getting paid less, sometimes they wish they want to leave, some of them appreciate or getting paid more, who knows but that is just my view. You should be careful and don't let them trick you. It's fun for students around 18-20 and it's not a problem but for adults it's bad. Terribly bad.. I recommend you to stay away from this company.

This is my opinion. It is really not worthy As I said early, It will give you nothing but stress and a waste of time..

Работя в 411 от близо 3 години. Не разбирам хората, които клеветят по този начин някой, който му е дал възможност, когато всички други са му обръщали груб. Така се случи при мен - амбицирана, завършваща университет и си мислех, че всички врати се отварят сами. Не точно. Отвори ми се вратата на 411 и не съжалявам, че почуках точно на нея. Има възможност за развитие(ако го искаш, естествено). Страхотен старт. Обученията са нещо, което не навсякъде ще ти осигурят фирмите. Тук е цялостно обучение и след него си готов да влезеш и да си вършиш работата. Заплатата е над средната за града(ако се трудиш добре естествено). Разбира се, винаги ще има някой, който казва, че не е добре. Но специално в 411 ти е толкова добре, колкото сам си го направиш. Ако нямаш желание да се развиваш, ще стоиш на ниска позиция с ниска заплата и можеш да обвиняваш само и единствено себе си.

Здравейте, това лято съквартиранта ми изкара стаж по SEO в компанията. Даде добри отзвуци - и като отношение, и като научаване и като полза. Въпросът ми е предвиждате ли скоро нови стажантски програми

Лятото мои състуденти караха стажа си в компанията и ми дадоха доста добри отзвуци.
Наскоро прочетох обява за seo и пуснах молба.
Предишния ми опит е в дигиталния маркетинг и дизайна, не точно seo. За моя приятна изненада ми се обадих след по-малко и седмица. По телефона звучаха доста приятелски. Интервюто също мина добре. Мислех, че щом нямам опит в seo …. Обаче истината се оказа друга - оказа се, че имат силна програма за обучение е напълно ок да започна.

Покрай работата си в 411 Маркетинг успях успешно да си за завърша магистратурата. И то основно благодарение на гъвкавото работно време. Успяха да 'открадна' и един доста добър занаят оптимизация на търсещи машини. Това се търси и тепърва ще се търси на пазара, просто защото ако сайта не е на първа страница, смисъла от неговото съществуване е под въпрос. Всяка фирма иска сайта й да по-напред. За това съм и ОК с 411, поради защото освем че работя, съм в тренда с seo-to. Между екипа сме си ок, иначе не познавам, пък и на дали има как да познавам всичките 250 души във фирмата.

Еййй Кристияне,не може къде другаде да си излееш мъката, та фирмата сега ти е виновна, че си некадърен във всичко!

Здравейте бъдещи и настоящи служители на най-доброто място за работа във Варна (нали така казват?)!
Като цяло фирмата е една пародия. Вършиш нещо, ама защо го вършиш така както са го написали, никой не ти казва.

Повечето от нещата които правим нямаха смисъл.
Работата ти се оценява от неграмотни филипинци на които и е забранено да мислят. Ако съвсем случайно изкараш месеца на 100% качествена работа, получаваш един смешен бонус от 50 лева, но недай си боже сгрешиш 2-3 неща, заплатката ти се стопява и караш месеца на основна заплата - 450лв нетно. Също така ако правиш по 2-3 грешки на месец започваш да ходиш по мийтинги, да ти се говорят някакви глупости, да казваш, че вече няма да правиш така и се раздават едни зловещи Letter of Concern (ууу звучи зловещо) с които се опитват да те сплашат и дисциплинират.
Има и още нещо. След болничен задължително се прави мийтинг наречен Return to Work :D. Там си говориш с тийм лидера от какво си бил болен, какви хапчета си пил, какво ти е каза лекърят??? Ти на практика си още болен на това интервю, ама това го е измислил великият ум на Production Manager-а Анджела (шатландка, много квалифицирана).
Та тази същата Анджела го играе като класен ръководител. Недай се боже да закъснееш с 1-2 мин - ще ти се карат, ама много. Да, наистина 1-2 минути. Няма грешка. Не са 10 или 20, а 1-2 мин. При положение, че повечето служители остават с часове оувър тайм за да си проверяват работата. Тези часове не се заплащат.

Натоварването е ОГРОМНО. Прецаквате си здравето. По-голямата част от служителите работят на смени. Една седмица - първа смяна, една седмица - втора смяна. Само шефчетата са една и съща смяна и ти казват, че няма как да сте една смяна. Всичко е ОК. Вие сте млади, нищо ви няма.

Заплащането е ДОБРО (ако под добро разбирате 450-600-750 лева). Най-якото е, че никога не знаеш каква заплата ще вземеш. То таблици, проценти, QA и не знам си още какво... Ужас! Но почакайте, уважаеми бъдещи служители. Най-доброто предстои! Вие ще бъдете осигурени на минимална заплата - 510лв., а другото - под масата или по дебитните карти с някакви офшорки. Забравете за кредит, майчинство или може би висока пенсия. Честно, не знам как все още не са спипали тази фирмичка. 200+ човека работят за 510лв. на месец (брутно)! Тука държава няма ли? Институции??? Много яко се окрива печалбата.

Но нека не говорим само лоши неща за фирмата, тя не се ръководи сама, а от супер интелигентните мениджъри, който са над 10. То лошо няма, ама нищо полезно не правят. Постоянно мислят нови и нови глупости от които няма смисъл. Начина на изчисление на заплатата се сменя всяка година (нещо като сезоните). Просто идваш един ден на работа и разбираш, че вече заплатата ти се изчислява по нова формула. Нищо не можеш да кажеш в своя защита. Ако не те кефи, може да си ходиш. Все пак, Ванчето Кирилова (на която ако гледате едно интервю ще се пукнете от смях), смело твърди, че незаменим човек НЯМА! Само тя е незаменима :D. Може би някой ден, когато шефа се осети, ще я махне.

Има още мнооого какво да се каже, но това нищо няма да промени. Ако сте млад, току що завършил и надъхан да ви мачкат - това е фирмата за вас. Направете си стажа и бягайте надалеч. Ама много далеч. И не се обръщайте.

Положителни ревюта за тази фирма - няма. Всички положителни ревюта се пишат от служители на фирмата.
Ако искате прочетете ревютата на фирмата в BBB, Yelp, Google. 411 Locals - фирмата майка.

Офисчето се оправлява от 4-5 женички, за съжаление ниско интелигентни. Ще ви разкажа една история за един колега - дизайнер. Сайтовете се правят на Word Press и се използва Divi template, на който модулите са розово-лилави. Та нашия дизайнер си разцъква сайта и зад него минава страшилището - Ваняяяя Кириловааа. Тя поглежда в монитора му и вижда тези цветова. В този момент я озърява мисълта, че той е в джобс.бг и гледа обяви за работа...

Сами направете изводите. Прочетете ревютата и не се лъжете по позитивните - такива нямя!