411 Маркетинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73&markers=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73

411 Маркетинг ЕООД

Кандидатствах за работа в счетоводния/ финансов отдел на 411 Маркетинг.
Прилично написана обява, бърз отговор след кандидатстването ми там. Обади се служител от отдел Човешки Ресурси, каза че ще ми се обади друг служител Човешки Ресурси за интервю, уговорихме дата и час след около 3 дни. Бързо точно любезно. Второто интерю се състоя навреме, беше на английски основно служителя човешки ресурсе ме запозна с фирмата. Коректо любезно точно. Казаха че ще ми пратят линк тест на адреса посочен в автобиографията ми. След теста щяло да иам скайп интервю. След около ден всичко беше в пощата ми. Трябваше да има 4 теста имаше само 1 тест. Попълних ги и след 2 дена ми отговориха че не са получили всички необходими тестове. Точността вече се попреобразува.... Пратиха ми пак тестовете. Попълних отново всичко. Пратих им и скайпа си. Нямаше скайп среща. Като са казали че ще има скайп среща следва да се осъществи такава нали? Смятам че трябва да получа отговор на моята кандидатура, нали? Рядко не получавам отговор като съм кандидатствала някъде. От 411 Маркетинг не смятат за нужно :)

До Анонимна настояща служителка: напиши, ако имаш време за коя стая става на въпрос по-точно. До колкото разбрах много е важно да е с качествен солен инхалатор - устройството, дето разпръсква солите за вдишване. Иначе май няма значение дали стените са с облицовка от сол или само с декорация. Ползвах една стая и не останах особено доволен. Пиши от коя стая по картите си доволна да пробвам през месеца, моля :)

До колегите с мултиспорт картите. Искам много да ви препоръчам да ползвате солната стая. Терапията помага за хреми и леки алергии. /поне на мен/.
Такава стая има на няколко места във Варна. Обаче с картите е практически безплатно - излиза по лев два на процедура. Иначе на частно едната процедура е 15 лв. Фитнесите не съм ползвала. Сауната също e добре. Не казвам в кой спа център за да не излиза реклама. Ползване на спа, всеки ден по една процедура, по избор, срещу 30 и нещо лв на месец. Добре, Добреее !
Не че нямам забележки към фирмата. С тези карти oбаче уцелиха десетката !!!

Предишната ми фирма беше в супер намазан офис обаче плащаха със закъснение и на порции. От както съм тук, заплатата е по часовник. По-старите колеги, дето са по на 2 - 3 години също нямат спомен да е имало забавяне. Имам кредит и тайминга ми е мега важен така 4е за мен е добре.

Тъкмо направих 8 месеца от както съм в 411 Маркетинг. Преди не бях работила SEO & WEB - почнах без опит. И натрупах такъв тук.
От най-силните страни на фирмата са, че прави редовни обучения.Нещо като вътрешен колеж. Вземат и голям брой стажанти. Реално са първата фирма в България, която прави обучение по SEO, заедно с местните университет.
На мен това ми говори много - фирмата расте и се развива. Наема доста нови хора. Работи се в оупън спейс. Като недостатък - доста хора в залите и често спорим за климатиците.
Не знам заплащането на останалите как е, но аз съм ОК доволна съм. Плащат заплатите на време. Има сериозни намаления за храна. Правят се и редовни медицински прегледи.
Плащат таксита за който работи до късно. За 5 години стаж до сега нито една фирма, от тези за които работех, не ми организира и осигури медицински прегледи

Работих в тази фирма 5 месеца на позиция оператор въвеждане на данни. Най-умопомрачително отекчаваща работа на света. Дават ти таскове за деня, да се направят регистрации в 3 сайта. Copy и Paste, Copy и Paste, Copy и Paste.... това е работата. 7 часа и половина само и единствено това. Правят проблем ако гледаш клипчета, макар че всички го правят, и естествено само на новите хора. Осигуряват те на минимална работна заплата. По българската ми карта превеждаха по 370 лева а останалите първите месеци на ръка, след няколко месеца ти дават американска карта с долари(към 220 долара). Предполагам защото имат офшорна сметка и така не се плащат данъци. Все пак как иначе ще кара нов джип шефката. Ако при теглене или при плащане стане грешка при трансакцията банката бързичко така си взима 2 долара... защо не. В последно време е станало на фирмата практика да освобождават хората си, за да наемат нови хора, понеже да по евтини. Това не е само моя спекулация, това ни беше казано от висшестоящ човек във фирмата. Именно това се слущи с мен. Намират си няй-смешната и дори унизителна причина за освобождение и лек ти път. Ако поискаш фиш за заплатата... ми не. Наеха някакви си Филипинци, който да проверяват, но всъшност тяхната работа е да си измислят направени от служителите "грешки" с целта да се режат от заплатите. Изобщо работата с заплатата там е страшно странна. На бъларска карта превеждат, на американска карта превеждат, на ръка дават, режат тук, режат там, всичко е мистерия. Един ден фирмата решава да пръска климатиците, за да ги почистят. Пръскането трябва да се проведе, когато няма служители, но те решиха, че нищо няма да ни има. В 16:00 часа идват някакви хора, пръскат, целия офис кашля и се дави, идва и втора смяна и те да подишат малко. Един от колегите получава алегична реакция от химикалите. В последствие отива в бърза помощ на военноморска болница. Той им каза. че ако положението стане по сериозно, ще заведе дело към тях и естествено получава предупреждение от мениджър да не го прави, защото ако не спечели ще го освободят. Аз ви препоръчвам ако имате друг избор на фирма, НЕ избирайте тази. Освен ако не искате да не знаете колко ще получите и след като получите парите си защо са толкова и да ви пръскат с химикали и да ви заплашват с уволнения постоянно и т.н.

Започнах преди около 9 месеца и това ми е първата работа в офис. Преди това три лета работех като администратор в хотел. Добри пари се вадеха обаче е само за 4 месеца. Тази работа е постоянна. В началото ми беше необичайно да стоя 8 часа на един стол в офиса. Първите седмици - яко тренинг и обучения. Продължават и сега. С колегите, които са около мен сме ок. Не се познавам обаче всички в офиса. Работи се на смени. За някои не са, за други са добър вариант. За мен са добре, защото паралелно с работата си карам и магистратурата.

Напуснах фирмата преди 1,5 години защото заминах за София. Изкарах около 2 години и това беше първата ми работа. Научих се да разработвам сайтове на уордпресс и да ги оптимизирам. Сега с тези умения си вадя хляба. Условията в 411 са около и над средното за Варна. Понякога идваше на нагорно обаче е добра школа.

Относно долния въпрос - наемаме Junior PHP. Ще се радваме да получим Вашата кандидатура на следния адрес: [email protected]

Виждам, че търсят PHP, пък аз се интересувам, за след като се върна от бригада. Може ли някои да ми каже дали вземат и juniors? Благодаря, предварително