411 Маркетинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73&markers=Варна,кв. Възраждане, бл. 37, вх. 4, ет. 2, ап. 73

411 Маркетинг ЕООД

Ще опиша процеса на кандидатстване с цел да информирам бъдещи кандидати,понеже ми се искаше да има такъв коментар когато аз подадох документите си.
Накратко за опита ми с компания:
Забелязах обява за Junior SEO Specialist на съответната фирма в сайт за обяви за работа.След като прегледах обявата и видях,че покривам около 80-90 процента от изискванията реших да си пусна CV-то.След няколко дена получих обаждане.Беше младо което обясни смените на работа като разясни,че са две и за да продължи интервюто трябва и двете смени да ме устройват.Потвърдих.Последваха 2 въпроса на английски език:
Can you please tell me something more about your last working experience?
Втория въпрос:
Do you know any computer languages or do you have any experience with computer science?
След като отговорих на двата въпроса ми казаха,че
ще ми пратят тест на email като казаха да си отделя 50 минути.
Мина се не мина време и получих въпросния имейл с теста.
Теста представлява около 10-тина модула като browser игрички първите от които тестват бързина на реакцията,краткосрочна памет,логическо мислене и куп други глупости според мене.Накрая след около 1 час стигайте последните модули,с неохота разбираш,че са дългички тестове за личностна характеристика.Част от въпросите са твърде общи или твърде лични и не са особено приятни.Съветвам ви да си изтеглите програма за записване на екрана и да си запишете теста.
След няколко дена ми се обадиха и се уговорихме за час и дата на която да се проведе интервю(НАЙ-НАКРАЯ).
Пристигнах на уреченото място 5 минути по-рано.Изчаках долу пред сградата и в уречения час се качих.Звъннах на звънеца и ми отвори същото младо момиче с което се бях чул по телефона(предполагам).Настани ме в една стаичка и каза да изчакам там.НАПРАВИ МИ ЛОШО ВПЕЧАТЛЕНИЕ,ЧЕ ЧАКАХ БЛИЗО 10 МИНУТИ САМ В СТАЯТА докато не се показа HR-ката младо момиче на име Диляна.Като цяло физически ми направи що годе добро впечатление (макар,че не е нищо особено и честно казано прилича малко на зубарка) но ми се стори прекалено надута и някак подмолна.Започнахме отново с въпроси на английски и Доста лични въпроси които целят да напрегнат човека срещу тебе.Например кажете ситуация в която сте срещали негативно отношение в личен план.След всичките тъпи и безсмислени въпроси те питат какво е минималното възнаграждение на което би започнал работа.Правете си добре сметката както да отговорите на тоя според мене бавноразвиващ въпрос.Както и да е мога да оценя като положително това,че след няколко дена независимо дали си приет или не ти се обаждат и ти казват.

Последно време имаме доста събития - предстоят Коледно парти и Коледно парти за децата. Добреее :) Иначе Боулинга и на мен ми допадна. Като за първа година беше доста добре организирано.
Сега за фирмата - вземат доста студенти на стажанти, като в последствие практически всички остават на работа. Дето се казва - висок старт на кариерата.
Иначе сме около 200 души във варненски офис преди три години бяхме 80. Растем :)
Заплащането е редовно и не мотат заплатите. Осигури ли са отстъпки за храна и др. подобни.
Голям плюс, поне за мен де, е че имаме осигурени места в подземни паркинг на билата.

От скоро съм в компанията, малко над 6 месеца. Преди работех в една малка фирма, където правехме сайтове по 10 - 12 часа. Тук нещата са регулирани и работни ден си е 8 часа. Осигурили са храна с отстъпка. Поне на мен тези две неща ми допадат най-много. С колегите сме на ОК. Наскоро имаше и боулинг парти.

Здравейте, отбивам се да драснен меннийце- кандидатствах, избраха ме за интервю- телефон (англ. език), след твоа в офиса, после тестове.... (всичко да ен кажа цял ден. И, ме отерязаха ;((
Не ме взеха на работа, ниска длъжност, не дотолкова специализирана... (Data Research...) Понеже посочих 750лв. старт нет ?!И понеже съм с деца- а и потвърдих, е сулоивията ме устройват. И ще си работя! Виж ги, че и по програма се облажняват- супер, ще има кой да върже https://www.jobs.bg/job/4068935
Извинете- немога да си подреря мислите, и съм без мишка на комп-а ;))) Успех! но не тъук

Аз пък чакам Коледното парти с нетърпение. Миналата година колега спечели от томболата....лсд телевизор :) дано тази година аз грабна голямата награда

Партито вчера ми хареса :) особено частта с домашните сладки. А някои от костюмите бяха епични :)

До Анонимен от 23.10.2017. И при мен нещо такова се получи. Две години работих в тази фирма. На практика тук ми започна кариерата и взех първите уроци по оптимизация

В 411 Маркетинг работех до преди два месеца на длъжност "Оптимизатор". Това ми беше първата реална работа, ако не се брои сезонната заетост. За компанията мога да кажа, че наема много студенти, поне всеки трети е 4-и курс или магистър. В сегашната ми фирма като чуят студент и...хоп, затварят му вратата.
Оценявам, че преди две години от 411 ми дадоха шанс да започна работа, още в началото на 4-ти курс. Ученето и работата не си пречеха, защото фирмата имаше, а и все още има гъвкави смени.

Анонимен/а, и според мен позицията става и за задочници. Като гледмаа, сигурно 30% от колегите в офиса са студенти.

Здравей, предполагам, че позицията става и за студенти задочно обучение. В офиса има доста студенти.