"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,ул. здравец 1&markers=Плевен,ул. здравец 1

"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД

1 точка от 25 мнения

През м.Януари започнах на длъжността механик,предложиха ми к въвеждащо обучение. За период от 1-2 седмици очаквах да дойде някой,който да ме обучи,но това не се случваше. В последствие "шефът" ми каза да работя каквото има, вършех работа на разносвач, приемах и описвах стока и т.н, все неща,които не влизаха в длъжностната характеристика. На 2рия ден ми връчиха да подпиша договор, като заедно с него ми връчиха и молба,която се пише при напускане!!! Екземпляр от договора не ми беше връчен. При въпрос от моя страна отговориха,че също "шефът" трябва да им даде разрешение за същото. През февруари когато дойде моментът за заплата ми казаха,че ще ми бъде платено за януари и то през март месец! Преди броени дни си пуснах молба за напускане при което Шефът ме извика, думите му бяха "ти си до тук, свободен си" при въпрос от моя страна какво се случва със заплата думите му бяха "ти пари нама да видиш".. И така, аз съм назад с около 1200лв. Нека помни само,че има нещо наречено карма и рано или късно всеки си получава заслуженото.. Има още много нередности в тази фирма обаче тях няма да ги коментирам сега..
Моля,хора, не ходете в тази фирма при всякакви обстоятелства!..

Работил съм на много различни места в България но като фирма Хепи дринкс друга такава няма няма да обиждам просто ще кажа че с това отношение към хората които изкарват парите на тази фирма не може да стане каквото и да било пазете се хора съвет от опарен жестоко

Като е такъв пумяр няма ли кой да му пръсне тиквата от бой, има късмет че не съм работил там и да вземе да ме прекара, ще го еба навън на улицата, вие сте си виновни че и седите и и мълчите

Дано да пукне собственика!!! Деянеее до 9то коляно да умрете всичките там измамници!!! Никога не почвайте в ХЕПИ.ДРИНКС ИЛИ ПАУЛА КОМЕРС

хепи дринкс предлагат заплата на шофьори с С категория от 950лв, до 1259лв, в джоб бг, това не е вярно 500лв, не можеш да вземеш винаги на минуси

тази фирма не е корекна спрамо работниците 15,18ч на ден при 8ч не плащат изработения труд ,автомобилния парк е пълна критика Паола и Хепи дринкс са една фирна не започвайте там работа аз съм един от ожилените

тази фирма работя от 20,09,17, до 07,09,18 няма пари винаги на минус автомубилния парк е не става 80год, работно време 15,18ч, аз съм най много останал там да работя за това време последните 3 месеци без пари все на минус паола и хепис дринкс са едно и също без паричие по 15,18ч се работи не почвате, там днес ги напуснах Кунов не дава пари по добре в къщи от колкото да работиш без пари аз съм от тези ожилените

Втази фирма работя от 1 година ,Заплащането е само на думи накрая отдръжки за какво ли не и си тръгвам с по-малко от 100лв,Работното време ене по-малко от15 часа включително и събота,Случвало се е да почивам 2 часа за денонощие,Отдръжките започват с преразход на гориво,на камиони като гробници,без спирачки,без оборудване и годишен технически преглед,Отдържа и за стока липсваща на камиона и за какво ли още не,Работи се при постоянни обиди от страна на шефа КУНОВи запрахи с разстрел и побой,Вмомента в който решиш да напуснеш ако успее ти взима част или всичките документи гони те и не заплашва със съд,Заплата се взима с 1 месец назад за да може работника да бъде изгонен без да му се плати заработеното,Отпуска няма но се разписваш ,чеси я взел,Ако отсъстваш не стига че не ти плаша нои те глобява без аванс от 50лв на седмица и 20лв самоотлъчка,Фишове и актове съставени от КАТ за неизправните му камиони са за сметка на шофьора,Ако евентуално остане нещо за получаване накрая на месеца то трябва да се внесе за глобите,Фирма ПАУЛА И ХЕПИ ДРИНКС са една и съща фирма,НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ПО-ДОБРЕ СИ СТОЙТЕ У ВАС ,МОШЕННИЦИ
ЕДИН ОТ УЖИЛЕНИТЕ ,ИЗГОНЕН ДНЕС СЛЕД 3 МЕСЕЦА БЕЗ ЗАПЛАТА ИЗАПЛАШЕН С УБИЙСТВО И САМОРАЗПРАВА,Нека да си купи свещички с тези пари които съм отработил

В тази фирма работят хора от над 10 г.За съжаление както на всякъде идват и си отиват тези,които могат да получат само обещаното за труда си или просто не им се работи и оставят шефа без предизвестие, което оронва престижа на фирмата спрямо клиентите с някои от които работи от около 30 г.Всеки от нас е предопреден,че при напускане има предизвестие или по закон си губи последното възнаграждение.За съжаление на шофьорите не им пука, че ежедневно приемаме заявки от редовни клиенти и те са длъжни да ги доставят,а не да взимат оборотни средства и да кажат обадиха ми се от чужбина и после да плюят по фирмата и труда си

Моля някой да даде мнение за фирмата, какво става там през 2017г. досега. Забелязвам, че често пускат едни и същи обяви и това ме навежда на мисълта, че хората са прави като казват, че фирмата е некоректна.