"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,ул. здравец 1&markers=Плевен,ул. здравец 1

"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД

1 точка от 23 мнения

Като е такъв пумяр няма ли кой да му пръсне тиквата от бой, има късмет че не съм работил там и да вземе да ме прекара, ще го еба навън на улицата, вие сте си виновни че и седите и и мълчите

Дано да пукне собственика!!! Деянеее до 9то коляно да умрете всичките там измамници!!! Никога не почвайте в ХЕПИ.ДРИНКС ИЛИ ПАУЛА КОМЕРС

хепи дринкс предлагат заплата на шофьори с С категория от 950лв, до 1259лв, в джоб бг, това не е вярно 500лв, не можеш да вземеш винаги на минуси

тази фирма не е корекна спрамо работниците 15,18ч на ден при 8ч не плащат изработения труд ,автомобилния парк е пълна критика Паола и Хепи дринкс са една фирна не започвайте там работа аз съм един от ожилените

тази фирма работя от 20,09,17, до 07,09,18 няма пари винаги на минус автомубилния парк е не става 80год, работно време 15,18ч, аз съм най много останал там да работя за това време последните 3 месеци без пари все на минус паола и хепис дринкс са едно и също без паричие по 15,18ч се работи не почвате, там днес ги напуснах Кунов не дава пари по добре в къщи от колкото да работиш без пари аз съм от тези ожилените

Втази фирма работя от 1 година ,Заплащането е само на думи накрая отдръжки за какво ли не и си тръгвам с по-малко от 100лв,Работното време ене по-малко от15 часа включително и събота,Случвало се е да почивам 2 часа за денонощие,Отдръжките започват с преразход на гориво,на камиони като гробници,без спирачки,без оборудване и годишен технически преглед,Отдържа и за стока липсваща на камиона и за какво ли още не,Работи се при постоянни обиди от страна на шефа КУНОВи запрахи с разстрел и побой,Вмомента в който решиш да напуснеш ако успее ти взима част или всичките документи гони те и не заплашва със съд,Заплата се взима с 1 месец назад за да може работника да бъде изгонен без да му се плати заработеното,Отпуска няма но се разписваш ,чеси я взел,Ако отсъстваш не стига че не ти плаша нои те глобява без аванс от 50лв на седмица и 20лв самоотлъчка,Фишове и актове съставени от КАТ за неизправните му камиони са за сметка на шофьора,Ако евентуално остане нещо за получаване накрая на месеца то трябва да се внесе за глобите,Фирма ПАУЛА И ХЕПИ ДРИНКС са една и съща фирма,НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ПО-ДОБРЕ СИ СТОЙТЕ У ВАС ,МОШЕННИЦИ
ЕДИН ОТ УЖИЛЕНИТЕ ,ИЗГОНЕН ДНЕС СЛЕД 3 МЕСЕЦА БЕЗ ЗАПЛАТА ИЗАПЛАШЕН С УБИЙСТВО И САМОРАЗПРАВА,Нека да си купи свещички с тези пари които съм отработил

В тази фирма работят хора от над 10 г.За съжаление както на всякъде идват и си отиват тези,които могат да получат само обещаното за труда си или просто не им се работи и оставят шефа без предизвестие, което оронва престижа на фирмата спрямо клиентите с някои от които работи от около 30 г.Всеки от нас е предопреден,че при напускане има предизвестие или по закон си губи последното възнаграждение.За съжаление на шофьорите не им пука, че ежедневно приемаме заявки от редовни клиенти и те са длъжни да ги доставят,а не да взимат оборотни средства и да кажат обадиха ми се от чужбина и после да плюят по фирмата и труда си

Моля някой да даде мнение за фирмата, какво става там през 2017г. досега. Забелязвам, че често пускат едни и същи обяви и това ме навежда на мисълта, че хората са прави като казват, че фирмата е некоректна.

Старата фирма ПАУЛА КОМЕРС и Happy drinks са една и съща фирма. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. Не изплащат заплати, отношението към персонала е меко казано отвратително. Автопаркът на фирмата НЕ минава необходимия годишен технически преглед - камионите с които се разкарват стоките дори нямат спирачки. Всеки ден си излагаме живота на риск.Във фирмата на Деан Кунов обещават на своите служители високо възнаграждение, но в същото време не изплащат заработеното и трудът е робски. Има голямо текучество във фирмата, винаги наемат хора за около 1-2 месеца, и след това резултатът е ясен !!!

"Happy drinks trading" е на същия собственик-Деян Кунов.