"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,ул. здравец 1&markers=Плевен,ул. здравец 1

"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД

1 точка от 25 мнения

Старата фирма ПАУЛА КОМЕРС и Happy drinks са една и съща фирма. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ. Не изплащат заплати, отношението към персонала е меко казано отвратително. Автопаркът на фирмата НЕ минава необходимия годишен технически преглед - камионите с които се разкарват стоките дори нямат спирачки. Всеки ден си излагаме живота на риск.Във фирмата на Деан Кунов обещават на своите служители високо възнаграждение, но в същото време не изплащат заработеното и трудът е робски. Има голямо текучество във фирмата, винаги наемат хора за около 1-2 месеца, и след това резултатът е ясен !!!

"Happy drinks trading" е на същия собственик-Деян Кунов.

Големи обещания(на интервюто си вземете диктофон защото
забравят какво са обещавали).Техниката е под всякаква критика,текучеството на максимум за работниците.До 15 дни
70 процента напускат,20 процента издържат 2 месеца докато си поискаш заплатата,плаща ти се в добрия случай половината от договореното и си аут.Ако много се разправяш може да ядеш и бой.10 процента остават повече от 2 месеца(не знам сигурно са мазохисти).С една дума не ходете не на работа,на интервю не ходете.Пред дилемата да си стоите в къщи без работа или да работите в Паула.Стоите си в къщи ще спечелите повече.В противен случай ще пишете вместо мен тук.

ВНИМАНИЕ:
Никога през живота си не съм виждал такива неща каквито видях в тази фирма, време е Господарите на Ефира да отидат и да стреснат малко институцийте за да се вземат проверяващите в ръце! Инспекцията по труда да види как лъжат хората и не им дават заплатите да видят какви договори принуждават хората да подписват, да видят условията за работа който са безобразни, да видят как собственика ДЕЯН КУНЧЕВ КУНОВ заплашва хората. Нека да проверят автомобилите с който се извърша търговската дейност. В тази фирма принуждават работниците да патуват със счупени коли без спирачки със разбити ходови части колите са над 20-25 години на милиони километри не са технически изправни, зашо трябва да чакаме да стане инцидент за да се задвижат институцийте с такива работодатели който уронват престижа на държавата и унижават и експлатират хората ТОВА Е НАЙ ГОЛЯМОТО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! ХОРА ПУСКАЙТЕ ЖАЛБИ И СИГНАЛИ ЗА НЕРЕДНОСТИТЕ В ТАЗИ ФИРМА ДО ВСИЧКИ ИНСТИТУЦИЙ ВИЕ ИМАТЕ ПРАВА И СИ ГИ ТЪРСЕТЕ, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ НА ЗАТВОРНИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В ТАЗИ ФИРМА ДА ВИ СРИНЕ ПСИХИЧЕСКИ И НЕ СЕ ПЛАШЕТЕ ДА СИ ПОТЪРСИТЕ ПРАВА ДОРИ И В СЪДА!!!

ВНИМАНИЕ:

Бихте ли споделили мнение за тази позицията   МЪРЧАНДАЙЗЕР за фирма Паула Комерс ЕООД Плевен