"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Плевен,ул. здравец 1&markers=Плевен,ул. здравец 1

"ПАУЛА КОМЕРС" ЕООД

1 точка от 25 мнения

Бихте ли споделили мнение за тази позицията   МЪРЧАНДАЙЗЕР за фирма Паула Комерс ЕООД Плевен

Отношението спрямо мен е било на 6.Никога не съм имала проблеми с работодателите и със заплащането.Ако не ми се беше наложилло със съпруга ми да заминем за чужбина нямаше да напусна и до сега.

Най накрая се появи и второ мнение за тази фирма. Почти бях убеден, че там работят само неграмотници и малоумници а то имало светлина в тунела. На желаещи бих одговорил на всякъкви въпроси но пишете тука за да могат да се информират хората преди да започнат работа там.

Фирма Паула Комерс ЕООД е една от тези фирми,които трябва да бъдат разследвани и съответно на собствениците да бъдат наложени актове,или направо да бъдат затворени.Това е от фирмите с голямо текучество на персонал,ниски заплати,застаряла техника,заплашваща здравето,а понякога и живота на работниците.Вечно недоволните от резултатите шефове,непрекъснато обновяват списъка с глоби, като едни от най-абсурдните са ,че ако имаш липса в оборота от 50лв например,то работодателя ти взема липсата от 50лв от заплатата и те глобява със същата сума заради липсата.Абсурдно нали,но това далеч не е най-абсурдната глоба във фирмата.Гориво в колите се зарежда с точност до метри и не рядко се случва търговците да закъсат,при по голям наклон на пътя.Обещаната заплата и всъщност получената се разминават със 120% -.

искам да изкажа благодарности към фирмата и лично на нейния ръководител г-н Кунов. За периода в който бях във фирмата срещнах цялостна подкрепа от ръководството за моето изграждане и утвърждаване във фирмената политика. условията на работа и работното време ме удовлетворяваха напълно дори останах учуден в края на месеца като ми дадоха добавки за допълнителния труд положен след работното време. ако имате въпроси с радост бих отговорил на всеки.