СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Бях провокирана от факта, че анонимни хора си позволяват да петнят поименно хора, работещи във фирмата. Бивш работник съм. Не знам защо Ви пречи Цецко, Мария или Иван. Цецко е много знаещ млад човек. За Мария аз съм свидетел, как работи по цяла нощ, за да помогне за износа. Има ли някой ощетен от Иван Панев? Напуснах без предизвестие - т.е. по договор си платих. Не бях ощетена с нищо. Колко от Вас отиват на работа с удоволствие и с мисъл за работа, а не за да им мине времето. Пишете за орязани заплати - Иван ли ви е виновен за това? Имало неуредици - къде ги няма? Лош бил климата - ние си го правим сами. Не може цял ден да зяпаш чуждо канче и да е наред. Истината е, че се иска работа, а не всеки може да работи. Аз работих там с удоволствие.

За компетентност може да се спори много... всеки се изказва от позицията на компетентен. Обръщам се към анонимния от 21.05 ако ти спиш на работносто си място, повечето не правим така.
Основния проблем е организационен.
Със сигурност произтича от надценяване на възможностите за гъвкавост и адаптивност на супервайзери и любимия на всички Цецко - производствения мениджър, който както невинно мига и се усмихва, така те топи зад гърба ти и после някой друг обира пешкира.

Сиско Сет ЕООД страда от параноя, ха ха ха!!!

Питате защо и какво значи това. То е от типа гузен негонен бяга. Дори и някой работник да е нелош, дори добър и компетентен, при най-малкия детайл в него като личност и минало се съмняват в него и по законни и незаконни механизми се опитват да се предпазят от него, защото е потенциално неугоден на нечестните методи на управление на Сиско Сет ЕООД, с които всъщност фирмата вреди на себе си. И главният счетоводител на фирмата ............. страда от параноя и застава все на страната на простаците и престъпниците.

към "настоящ служител, 21.5.2009"
Аз съм писал отрицателни коментари и когато бях служител на Сиско Сет. Вярно, че мързеливи хора нямат място в Сиско Сет. Но моите обективни наблюдения са, че много от работливите, същевременно умни, компетентни, възпитани, прогресивни и добри хора също не се ценят в Сиско Сет. Тях се опитват всячески да ги мачкат поради завист и злоба от страна на настоящите служители. И бих казал на теб, човече, че злобата си я има в някои от дългогодишните служители на Сиско Сет. Те винаги се озлобяват, когато някой знае и може повече от тях в дадена област и не могат да се примирят с мисълта, че някой знае и може повече от тях. Такава е например т.нар. Малкото Диди, другата е Мара Митничарката.
Та такива озлобени екземпляри са започнали от най-ниското стъпало на работнички, повишили са ги, защото са научили на изуст някои неща в производството, и си мислят, че като знаят всичко за производството на конкретната фирма, са се хванали за яката на дядо Господ. Но те не познават научната основа на самата електроника, а това създава доста предпоставки за грешки.
Има и установено научно правило в поведение на животните (включително и хората), че когато по някаква причина най-нисшестоящият индивид бъде въздигнат на по-висока позиция, дори и на върха на йерархията, той става много по-жесток и нечестен като ръководител, отколкото индивид, който винаги си е бил на ръководни позиции. Затова пазете се от такива, които отначало са били прости рабтници/чки, а после – началници!
В тази фирма се цени незнанието и простотията, началникът често пъти застава на страната на подлеца, а не на добрия и честния човек, защото финансово така му оттърва.

здравейте,
аз изкам да се обърна към този анонимния които е писал на 21.05.2009 ,че май не може да чете .не са писали само напуснали служители но и настоящи които са на същото мнение че тази фирма е ОТВРАТ.не може ти да окачествяваш хората всеки които е отишъл там е да работи за да може да се прехранва да изкарва пари за семейството си .това че има хора които са от дълго време там не значи че им харесва а ти анонимен си никои за да определяш кои за какво е отишал и дали спи там или не всеки има право на мнение а относно до този нестабилен психически чех просто ще се въздържа от коментар.

Не се лъжете от малкото добри отзиви на неосведомени хора, ако са останали във фирмата вече не мислят така.
Бягайте далече за доброто на вас и семействата ви.
Ако все пак се излъжете, гледайте винаги да имате някой лев за плащане на глоби и готово CV за кандидатстване на друго място.

Аз съм бивш служител на фирмата, работих там малко повече от 4 години и смея да твърдя ,че добре познавам организацията на работата и методите на управление на компанията. Според мен гн.Вестнер е поставил на ключови позиции неподходящи и некомпетентни хора, които избиват комплексите си на гърба на жените. В резултат на което тези, които не искат да бъдат мачкани просто си тръгват, остават тези, които за момента нямат избор или обичат да им скачат по главите. Има разбира се и положителен елемент в картината - усвояването на професията и прилагането и на друго място за добри пари, както направиха много колежки и естествено приятелството с тези вече бивши колежки, защото света не свършва със Сиско Сет.

Ама че злоба интересно тук са писали само хора който са напуснали Siskoset......Мога да кажа на всички вас, че хора който не-работят спят, по цял ден и идея си нямат за какво са отишли на работа в сиско сет еми нямате работа там.....Смешно е да се правят подобни изказвания за хората въпросният г-н Хитка ми е пряк началник и може да вика но определено си има за какво,тои е човек който явно държи на това персоналът му да е годен за работа както би държал и всеки един от вас ,но с това мислене и сподобни исказвания едвали някога някои ще ,Ви даде това право......

това е една отвратитела фирма която използва хората.
нея я управляват пълни перковци.
които може да се спасява

tova e nai izmislenata firma v cialo Belovo.Mn.se radvam,4e ve4e niama da sam tam.Upravata e pod vsiakakva kritika tova sa xora,koito prosto niamam dumi da opi6a palni NE6TASNICI slabo kazano.