СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Съвсем закономерно се появи и Ръчния монтаж в отрицателните коментари /не че има много положителни/. На Svetlina искам да кажа, че нещата в този отдел бяха много различни преди 2-2,5 год. Тогава жените се държаха заедно, работеха заедно и се подкрепяха за всичко. Това естествено ги направи по-силни, което пък не се хареса на определени хора от т. нар. "Ръководство". След поредица от лъжи, интриги и всякакви постановки успяха да съсипят отдела и да изгонят почти всички работнички /има още 3-4 жени от тогава, те знаят за кокво става въпрос/Не знам дали ще ми повярвате , но тогава даже наложените глоби разпределяхме върху всички/доброволно/, за да не тежи само на 2 или 3 жени - защото знаем какви са заплатите. Не се работеше извънредно, не се работеше в събота и неделя - при същото количество работа. Но жените бяха все обучени, стари работнички и се работеше на коефициент 120-130 % върху нормата. И както вече казах работехме ЗАЕДНО. И какво спечели г-н Вестнер като ни изгони - само проблеми за себе си . А ние - всички изгонени и напуснали си намерихме много по-добри, по-спокойни и по-добре платени работни места. Ще намерите и Вие Светлина, сигурна съм и Ви желая успех. А колкото до Сиско Сет,  ще продължи да си върви по същия начин. Там нищо не се променя, защото некадърните ръководители не допускат някой по-можещ и по-знаещ да се меси в делата им.

Работя в Sisco Set-ръчен монтаж.Моето мнение за фирмата е доста негативно.Наемат се хора,нямащи понятие от електроника,получаваш 30-минутно "обучение" в което ти се излива маса информация и сядай......и работи.Попадаш на "колектив",който чака с нетърпение да се издъниш и започват да те гледат отвисоко и да пошушват:"Колко си тъп и ограничен!"При следващите грешки,които са неминуеми,защото на мен лично ми бяха подавани и чужди грешки,получаваш луд скандал на висок тон,който да се чува най-вече от шефовете,а сигурно и от съседните фирми.Ако пробваш и попиташ супервайзера за нещо се оказва,че няма време точно сега,или че това е най-тъпият въпрос,задаван някога-всичко това естествено на доста висок глас!Ако си дебелокож и нагаждач може и да оцелееш в бъдеще,но ако не си-губиш.Сега си търся работа и съжалявам,че въобще започнах работа в тази фирма.Но ме успокоява това,че не съм само аз,а около 1500 човека почвали работа в Sisco Set и напускали панически или изгонени от фирмата.

Здравейте, виждам че има доста противоречиви мнения за работната обстановка в тази фирма. От доста време си търся подобна работа в тази сфера /производството,а именно отдел качество/, и наблюдавам как тече обявата. Бих искала да чуя няколко мнения за отдела и екипа в качестовот. За мениджъра и темпа на работа. Моля за коментари и съвети от бивши или настоящи служители, защто това за мен е важно. Благодаря!

Пропуснах да спомена,че придобиването на такива сертификати не е никак лесно, защото клиентите си имат железни изисквания, от които не отстъпват. Едно от изискванията, може би от най-важните е добре обучен персонал, хора, които знаят какаво правят. Това обаче е почти невъзможно при невероятното текучество на работници и некомпетентни ръководители - визирам мениджъра производство, мениджъра по качество, както и супервайзорките. Тяхната некомпетентност и неумение да работят с хора са в основата на повечето проблеми в тази фирма. Жалко, защото по една или друга причина напуснаха наистина знаещи и можещи хора, които искаха да работят точно тази работа и точно в тази фирма. Между другото (към Администратора) песента, която свалите от сайта беше много истинска и отразяваше  съвсем правилно ситуацията във фирмата. Не може ли да я качите пак?

Със сигурност цеха в Белово е легален според българските закони и пак със сигурност не е сертифициран за производството на платките, които се правят( за автомобилните напр.) Заради това не се говори за този цех на клиентските одити.

отговора на въпроса нелегален цех ли е белово не мога да кажа точно, но когато идваха за одит или представители на фирмите за които произвеждаме незнаеха и не трябваше да разбират. Направете си изводите сами

На колежката която се двоуми дали да сезира инспекция по труда, ще и кажа само евала ако има смелостта да го направи. Става въпрос за Белово, и да гледа отстрани как се гърчи тази ГОООЛЯМА фирмичка.Някои несправедливо уволнени служители в София имаха смелоста да го направят и имаха голям успех.Голям кеф беше.

Не знам дали фирмата има сертификат за качество и дали в София се изпълняват всички изисквания, но в Белово е някакъв ад.
Натъпкани като скумрии, в почти същата миризма, няма добра вентилация, а поялниците пушат ли пушат.
Просто имам чувството, че ние сме евтинко нелегално цехче на Софийската фабрика, което върши мръсна трудоемка и сръткава работа в мизерни условия.
Чудя се дали да не сезирам инспекцията по труда за условията на работа тук.
Обръщам се към служителите в София:
Знае ли изобщо някой дали подразделението в Белово е легално?

Преди време изпратих CV по обява за асистент на мениджъра по качество, като си мислех, че както обикновено тези мейли остават в трета глуха... след няколко дни обаче получих мейл в който от ЧР ми насрочваха интервю, имаше и посочен телефон на който да потвърдя явяването си...
В уречения ден и час отидох на интервюто, посрещна ме симпатична и усмихната мнооого бременна служителка - ЧР, покани ме в стаята им за интервюта, поговорихме си общи неща свързани с работата и вида на договора /звучеше убедително, сигурно на всичките ми въпроси за договора, осигуровките и т.н отговаряше без колебание, без увъртане и си рекох, че това е фирмата която търся-отворен обаче остави въпроса за размера на трудовото възнаграждение, като ми каза, че сумата е обект на договаряне след като приключи интервюто с мениджъра по качеството, когото очаквахме да се появи/ докато в един момент влезе някакво тийнейджърче с вид на не повече от 17г., представи се като мениджъра по качеството и аз едва не си глътнах езика "Кога това дете се е изучило, че е и израснало в йерархията до такъв отговорен пост."
Поприказвахме си за електрониката и качеството и накрая стигнахме до работната заплата... като ми каза сума около 600 лв. веднага ми стана ясен принципа на действие на тази фирмичка...
Уговорихме се да им се обадя но така и не го направих.
Сега като чета тук, виждам, че съм била права.

Здравейте! Аз пък бях провокирана от Вас, г-жо П.Апостолова. Вие се изказвате много неподготвена, като чета коментара Ви не сте изкарали дълго време във фирмата, не питам защо. Този толкова умен и приятен младеж, когото величаете е всъщност толкова дребно и подло човече, че не можете и да си представите даже. Той е подлял вода и е прекарал толова много хора, че го е страх да се движи сам по улиците ( и има защо). На тази позиция се е задържал толкова време с цената на хиляди интриги и за сметка на много работнички, които е изгонил по най-брутален начин. Точно такива са и хората от обкръжението му (едва ли е изненада) и точно това е причината за колосалното текучество във фирмата. Сигурно Ви е направило впечатление, че 80% от персонала е от Перник и селата. Просто фирмата е известна в цяла София и не могат да си наберат персонал от тук. Аз работих 4.5 в тази фирма и мисля,че имам далеч по-добър поглед за "климата" вътре. А Вие си имайте мнение(то си е Ваше), но не се изказвайте за хора, които не познавате. Жалко, че нищо не помръдва в Сиско от години, но рибата мирише откъм главата. А тя, главата си е същата. Пак повтарям - за сметка на много кадърни, работливи и умни хора. Иска ми се да кажа няколко думи и за другите от обкръжението, но най-вероятно ще ме цензурират, така че спирам дотук.