Батерия АД /img/frontend/nomap.png"

Батерия АД

Ще се изкажа като наблюдател на всички обяви в jobs.bg от 6м. към настоящия момент. Тази обява за търговски представител я обявяват няколко пъти, това ме навежда на мисълта, че или много са претинциозни и много избират, или тази позиция е с малко заплащане и никой не иска да се хване на работа. Оставям Вие да прецените кое е! Но според мен е второто.

:) много мнения на шефове има тука

Траги4ен слу4ай!Дори не си помисляйте.Ако имате време можете да отидете да се позабавлявате на едно интрвю.Ще видите невиждано аматьорство за правене на бизнес от "слухари" както и офис от времето на нашите деди.Илиенци от преди 30г. С две думи офицялното представителство на ПЛЮШКИН.

Г-н Мах,защо ли си мисля,че само от време на време ходиш до Шумен,за да тровиш живота на бившите ми колеги там.Спомняш ли си как ме прие на интервюто зад голямата купа с моркови и зеле и с голямата вилица и мазна брада?Грешката ми беше,че си изгубих няколко месеца при вас.По-организиран хаос никъде не съм виждал.

Zaplashtaneto e stimulirashto da rabotish poveche, i taka triabva za da mogat horata s potencial da poluchat tova koeto zaslujavat i obratno.Neznam zashto se oplakvate ot tova.Moje greshkata da e u vas.Rabotnoto vreme e super, kogato imah poveche rabota zapochvah po-rano i svarshvah po-kasno no tova pak se obvarzva priako s dohoda taka che niama nedovolni.Kolegite sa poveche ot super, pomagahme si koi s kakvoto moje.Kogato si varshish rabotata savestno ne ti dishat vav vrata, koeto za men pak e mnogo vajno za da dam vsichko ot sebe si za rabotata. Imat ti doverie.Neznam kak e po ofisite v drugite gradove, no tova sa moite vpechatlenia ot firmata. I sashto mnogo e vajno i koi ti e menidjar.Moiat beshe super.

Бла,бла все мнения на заплатаджии.Хора,за да получавате трябва и да давате.За ваше съжаление,мога да опонирам на всяко от посоченитемнения.НИЩО ВЯРНО.Служител съм в"Батерия"АД от 9 години .

Нямам думи за отношението на работодателя към работниците! Бягайте на далече, само ще кажа, че най-старият им служител е от 3 години, а по-голямата част стоят по 4-6 месеца и бягат!

време е фирми като тази да влязат в новият век. Всички са с остаряло мислене и почти няма млад персонал. Една приятелка работеше там и въобще не беше доволна. Когато си търсят мениджъри си търсят от вънка а не повишават хората от фирмата, които са им лоялни и работят с тях от години. Това означава, че не можеш да имаш никакво развитие в тази фирма колкото и да си добър. Собственика много се пали и малко повече вика, но с това се свиква стига парите да са добре, но не са. Работиш като луд дори и в събота и по празници.

Скоро бях на интервю във фирма батерия и ми направи впечатление,че заплатата която ми предложиха веше 350 лева.Длъжноста беше търговски представител.Много се смях на лелката коята ми задаваше въпросите и двамата не издържахме до края на интервюто

Прави ми впечатление че от доста време стоят едни и същи обяви за работа в jobs.bg - това не е ясно как да го тълуваме. Казват някои от мненията тук че е супер заплащането и средата.А защо тогава вече месеци стоят едни и същи обяви за работа. Това определено е странно.
:D