Батерия АД /img/frontend/nomap.png"

Батерия АД

Това е най-качествената пародия на фирма. Мисля, че могат да вземат диамантен медал.

Хора, колкото и да сте закъсали, не си губете времето.

Аз мога да потвърдя,че мнението ми за такъв работодател е негативно.По време на интервюто ми,на няколко пъти звъняха на г-н Минков,за да му напомнят за закъснели плащания.Едни обяснения му към кредиторите бяха...тип утре пускам пари,чакам една голяма сделка.Явно и друг път се е оправдавал така,защото след това имаше,не този път е сигурно.След разговора,най невъзмутимо заяви,че тези от банките били ужасни,само искали и досаждали.Освен това,сам си каза,че дава малки заплати,не че не иска,а просто не може повече.Текучеството и напускането накуп на цели екипи и всичките много стари коли на паркинга,също говори много.Та пропуснах,предложението на този работодател.Вие преценете за себе си.Освен това засичам една от служителките с раздрънкана кола на Батерия Макс,често и съвсем целенасочено и задавам разни въпроси.Тя услужливо ми отговори,че положението е мизерно,но така било навсякъде.И странното е,че и тя с охота е приела минималната работна заплата по закон,служебна раздрънкана кола и думите на Максим Минков-"Не,че не искам,не мога да давам повече".Фирмата била много зле,и ала бала неща.

Здравейте на тези които са решили да съберат малко инфо за батерия макс преди да започнат работа.Първо сте допуснали грешка,че изобщо сте си изгубили времето да ходите на интервю в тази фирма.Второ там се лансират хора при започване на работа които са пенсионери при възможност бивши военни,питате се защо,защото те получават пенсия и не мрънкат за заплати.От тук нататък си направете извода Вие колко пари ще получавате,вариантите са два,200 лева на месец или нищо което по-вероятно.Какво да Ви говоря за офиси които миришат на мухъл,а г-н Минков собственика е като вехтошар нищо не изхвърля,всичко продава в разни сайтове.А за отношение просто не питайте и не търсете няма такъв филм.Типичното българско първеню са Вера и Максим Минкови,задължения на фирмата и лични задължения пет пъти повече от колкото може да си представите,иначе се возят на s-класа,нищо,че е стара.Пародия от всякъде.Общо взето не се занимавайте,само Ви давам съвет,а Вие решавате сами.

изобщо не ходете на интервю в тази фирма,ако искате да разберете на колко бивши служители дължат пари идете в фирмата в петък в 17.30 часа,само тогава евентуално се дават по 50 лева,а може и по 30 лева,общо взето са пълна пародия,бягайте,бягайте много бързо.

Здравейте,би било добре всички които мислят да работят в MAX да са наясно с следните неща:
Започвате работа с големи обещания,пред вас на старите служители е забранено да говорят за каквито и да било финансови операций.Когато дойде време за първата ви заплата ви дават някви 50 лева,вие продължавате да работите и по този начин се трупа едно не малко задължение на фирмата към вас,или по точно вие с вашия труд който не се заплаща подпомагате фирмата.Най-точно казано ще получавате между 50-70 лева през седмица което прави 140 лева на месец това е заплатата,а за другите пари ще имате да вземате или забравете.Най точно казано е НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО В ТАЗИ ЗАПАДНАЛА ФИРМА,ФАЛИТА ИМ ЧУКА НА ВСИЧКИ ВРАТИ.
БЯГАЙТЕ БЪРЗО ПАРИ НЯМА

Това е най смотаната фирма в коята някога съм работила. Казват едно а всъщност излиза друго. Не плащат и фирмата им е толкова западнала. О да правят в момента реклама на продуктите си ама те са под всякаква критика. Недейте да им вярвате каквото и да ви говорят. Те са измамници.

Госпожа Панева писала по надолу е дъщерията на собственика та искам да я попитам защо фирмата след като е толкова добра не дават на хората заплатите защо работниците си тръгват толкова често нали голяямата им семейна фирма е супер защо дори малкото клиенти не искат да чуят за препаратите знаейки че им се досавят с истекли срокове

Във фирма "Батерия" съм експорт мениджър от 2007  година. От тогава сме участвали в 52 международни панаира по света. Нашите продукти се изнасят в 21 държави. Отидете в гръцките детски супермаркети и вижте, че има 15 наши продукта с нашата марка. Нека някоя друга българска фирма да се похвали с това. Това е нашата "фирмичка" и престанете да пишете глупости без да ни познавате!

В някаква степен и аз израстнах с Maxx Power... китайските разбира се. Само се чудя защо от повече от 6 месеца ги поръчвам, а не ми ги доставяте? Клиентите ми вече не питат за тях...