Батерия АД /img/frontend/nomap.png"

Батерия АД

Във фирма Батерия работя от 1998 г и се учудвам , че има хора които пишат само глупости .
С батериите MAX POWER израсна едно цяло поколение  в България.Продуктите които произвеждаме и продаваме са с най-високо качество в България.Офис сградата ни е в експлоатация от 2001 г и тогава бе една от най-модерните за този тип търговия.Във фирмата работят повече от 120 човека, а много от тях повече от 10 г.Вярно ,че заплатите не са най-добрите , но се надяваме това да се промени.
Това ,че не са Ви взели на работа и ръководството е преценило така защо пишете глупости ?

Фирмичката е пред фалит! Затънала е в дългове! Заплатите са много малки и се бавят много! Осигуровките /ако се преборите да ги има/ са на минимума за по-ниски /нереални/ длъжности.
Структура няма! Стратегия също! "Фирмена култура" е мръсна дума! Офисът е под всякаква критика! "Автопаркът" се разпада! Въпрос на време е агонията да приключи....
Търси се NSM /под различни имена/ при положение, че във фирмичката няма нищо национално. 14 регионални офиса... ама друг път - няколко миризливи килери или гаражи под наем с по едно ТП! Заплата 1000 нето - смях за NSM, особенно когато те осигуряват на 400 като склададжия + никога недостижим процент от оборота - оборот просто почти няма!

Тази смешна ''фирма''още ли е жива ??? Преди няколко години бях на интерво при тях - гръмката обява гласеше''национален търговски представител''. Т.нар.офис изглежда като отпреди 50 години,мръсно и голяма мизерия,а на самото интервю се оказа,че моето СВ е четено от съпругата на шефа Минков,а не от самия него..??? На т.нар.интерво въпросният господин почти през цялото време се хранеше от нещо като пластмасов леген със салата от зеле и моркови :) . Потресът е пълен.Всички да бягат не с 200,ами с 400 от там.

Бях кандидат. За малко. Ето и мнението ми - за да спестя загубата на време на потенциалните следващи желаещи:
1. Интервю: няма такова! Е, ако безмислен разговор в стил "обичам да се слушам" минава за интервю - приемете го. Дали са ви чели CV-то? Да! По диагонал. Личи си от запомнените едно-две имена на фирми в него.
2. Компетенции: какво е това? Не е интересно какво можеш нито какво знаеш - те са опитали всичко и правят всичко. Да се чуди човек как така с всичките тези знания са го докарали до кота -150 и 6 месечно забавяне на заплатите! А, да - на самото интервю хич и не се притесняват да те информират, да си знаеш от сега ...
3. Потенциал за развитие: нула, с уклон към -2. Иначе казано - ако сте инвестирали време, за да учите и да се развивате - честито! Сега е момента да зарежете всичко, за да се втъкнете в калта на живота. Мисля, че ме разбрахте.
4. Уважение: я пак? Няма как да уважаваш другите, ако първо не уважаваш себе си! Каквото и да си говорим, ако не спазваш елементарните норми на поведение (уговорен час, предварителна подготовка и (да не забравя) подходяща часова зона за делови срещи), ако не цениш времето на другите, тяхното мнение и т.н. - за какво уважение става дума?
5. Работна заплата: хлъц ... Все си мислех, че времето на мътната вода си е заминало. Все си мислех, че е някак нелогично работодател да ти предложи да те осигурява на минимална заплата и на длъжност. която няма нищо общо с това, което ще правиш. Все си мислех ... До вчера. И не мога да повярвам, че има способни хора, които толкова са го закъсали, че ще се навият да работят на черно, губейки перспектива и потенциал, срещу собственото си CV. Защото: Какво, по дяволите, значи след всичките години стаж като мениджър да станеш работник в склад? Именно това ще пише в трудовата ти книжка, неразумни!
6. Ще спра до тук. Защото това е място, където се коментират работа и заплата, а не продукти.
На всички следващи кандидати - успех!
На собствениците - още по-голям! Защото с този подход, с това мислене, без промяна - светлината в тунела е от насрещния влак. Вие, мили хора, учите работниците си как се краде - не се учудвайте, когато утре те започнат да го правят! И - повярвайте ми - ще станат по-добри от вас, защото учениците надминават учителите си - живота го показва.

Може да се случи с всяка марка , но когато се разтече някоя опаковка значи че този който доставя продукта не е погледнал срока на годност.

Колкото до това дали 240 лв са много за някого - много бих искал да знам кой е този , който пуска обявите защото  е пълен неграмотник!
Ето как изглежда една ваша обява - на която се смях признавам си с глас, но иначе сте тръгнали да поучавате хората....
Какво означава думата МЪНДЪРЧАЙЗИНГ???  ХАХАХАХА :)))))
Ref.No: Спец.рег.продажби
Описание и Изисквания: „Батерия” АД е фирма, занимаваща се с производство и търговия на стоки за бита: битова химия, батерии, функционална парфюмерия, автокозметика и др.
- Следи и извършва мъндърчайзинг в обектите

не си губете времето в тази фирма... освен ако не ви съблазни заплатата от 120 лв.

СЛАВЕНА,ти май нищо не си опитала от продуктите на фирмата ,а :)..почти всички са отлични ,така че не се хаби да плюеш ,повече от клиентите ,които са ги пробвали ,са възхитени от действието им ...а това ,че ти се е разтекла някоя опаковка ....с всяка марка може да се случи :)
 а за заплащането ....всичко е свързано с работата ти ...когато си я вършиш добре и с желание ,няма да останеш разочарован /е,ако очакванията ти не са прекалено високи ,разбира се/,а мързелив ли си ,дори и 240лв са ти много :)
може да се каже ,че някъде ,нещо ,във фирмата не е както трябва ,но това не е нито качеството на препаратите ,нито заплащането :).... има ли идеални????!!!!

Пълно фиаско е в тази фирма.Не купувайте продукти от тях.Първо не са качествени и второ текат всички.Търговските им представители се опитат да направят нещо но не се получава.НЕ КУПУВАЙТЕ ПРОДУКТИТЕ ИМ

за бога нора моля ви започнете там работа ама моля ви се да видите какво значи подигравка с хора и селяния до шия. Заплата може ама после или ако ви устроят 240 лева взимани наизплащане защото видиш ли фирмата имала проблеми --заложени имоти които вие ще варнете естественно..... ниско ниво до неузнаваемост селскостопански двор пълен с скраб и вехторий това му викат офис??????? говори се на-он-че и она селска идилия или както и викат семеина фирма средна възраст на персонала 50 години пенсионери от разни служби бифши доностници на бифши служби ако ви допада средата моля заповядаите..... да не говореме ако имате семеиства за хранене и разчитат на вас??? маико мила е ще са доволни близките ви няма спор????? една хубава дума не чух от сегашния персонал ама ги разбирам нората -какво да правят -каде да отидат седят чакат си заплатите милите и това е а семеиния борт на директорите викат "А заплати на нас имотите ще ни вземат тиа заплати чакат" Между впрочем всичко се разпродава ако имате интерес от старо желязо отидете българска равота до кога ще се подиграват така с хората това ако са на запад ще плащат като обезумели обещетения да не говорим за уволнения от днес за вчера само да не харесаш на семеиството. Компютри 16ста употреба с уиндоус 98-и маикрософт я е забравила тази версия..... кактои да е отидете и се опарете сами винаги не сте работили не даи си боже някоя глоба от 50 лева поради някаква причина и ще си занесете в къщи спомени но пари друг път тия не плащат едно и второ са на минимум заплати и като сложиме и манталитета е заповядаите и успех в ФЕРМАТА ви желая.......

Тази фирма е добра за работа !!! Никой не разбира от маркетинг - това си е рай !!! Ако се работи с характер , могат да се постигнат добри резултати . Само че със заплата от 800лв. няма да дойде някой сериозен кандидат . Началната заплата на позиция "Маркетинг Мениджър" май трябва да е от 1 500лв. плюс кола , телефон , лаптоп и пари за 2-3 костюма - поне . Как иначе този човек да Ви дигне ПЕЧАЛБИТЕ с 20-30% . нали не е сериозно . Иначе успех на ръководството , искат да променят нещата , което е похвално . И за персонала ще е в плюс .