Батерия АД /img/frontend/nomap.png"

Батерия АД

работя от скоро но за сега ми харесва. работата е много, но нима има лека работа. екипа винаги е готов да ти помогне. а заплащането е напълно нормално за б-я. а за млада фирма като тази винаги ще има развитие за хора с потенциал.

За добро или лошо мога да съдя само като страничен наблюдател, т.е. като потенциален кандидат за работа. Прави ми впечатление, че от въпросната фирма от доста време пускат едни и същи обяви в интернет, а това ме навежда на мисълта, че тези обяви са фалшиви. Т.е. в момента реално нямат нужда от специалисти, а просто си събират автобиографии. Знам за такава практика в други фирми, в които съм работил. Това вероятно е предизвикано от страха за липса на кадри, който се вменява в публичното пространство.
Оставям оценките нулеви по разбираеми причини.

trqbva da vi kaja 4e kato rabotodateli 6efovete sa mn.dobri,imat strahotni produkti.i 4estno da vikaja ne znam dali ima nqkoi nedovolen ot zaplatata si.nadqvam se taka ui da si ostane.i o6te ne6to-regonalnite menidjari na pove4eto ot ofisite,sa nai-dobrite upravitelite,koito moje da si pojelaete

Останах потресена - попадаш в сграда от 40-те годинина миналия век, в която дори и стаите и бюрата са антични, малки тъмни стаи...да работиш с кеф. Осигуряват те на минимална заплата и то не по длъжността, на която работиш, плащат малко, няма дори къде да хапнеш по обяд. Работи се по примитивен начин и всичките 12 склада се водят на ръка в екселска таблица.....Има ли нужда да казвам каквото и да било повече

Nemoga da izrazq s dumi, razocharovanieto si ot tazi firma. Neveroqtni mosheinici. Rabotqt samo s freelancers (predimno studenti). Izlagah se da napravq, nqkolko proekta za tqh. Ne plashtat i kradat idei.
Nai-interesnoto e, che otnoshenieto im e sravnitelno dobro i s tova imenno podlugvat.