ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

420 лв.

някои може ли да ми каже каква е стартовата заплата за консултантите в Магазините на германос?

за Служител: Ами в София малко трудно ... ако има кой да те вкара пък напоследък като гледам по магазините само служители от мъжки пол има ии трудно да ги накараш да ти погледнат афтобиографията поне 90 % ги плаши това че съм студентка и като отида на интервю имат едни странни физиономии и то ти става ясно че вече не те искат :D

Не знам какво разбирате под "проста работа". За проста работа не е необходимо CV. Пък и ако работата е толкова проста едно CV би трябвало да е най-малкия проблем.

Здравейте, искам да попитам по какъв начин мога да "впечатля" хората който ми разглеждат автобиографията ... мотивационното писмо за да ме извикат на интерю или камоли да ме наемат на една простра работа в Германос ? Благодаря предварително.

Драги г-да, първо този сайт е за СЛУЖИТЕЛИ и КАНДИДАТИ ЗА РАБОТА, а не за постоянно мрънкащи и недоволни клиенти. Ако нещо не ви устройва има служби, сайт на компанията и т.н. където можете да се жалвате и оплаквате. Другото нещо, което искам да Ви кажа е, че в магазините на Германос не се обслужват фирми с много карти, за това Глобул си е направил труда да ви назначи персонален асистент за вашата фирма, и щом не желаете да ви се предлагат всевъзможни неща (каквато е работата не всички служители във фирмата) или не посещавайте магазините и плащайте по интернет или просто уведомявайте, че има човек, който отговаря за фирмата Ви и той ви дава оферти. Другото, което искам да кажа е, че НЯМАМЕ МАГАЗИН НА ЦЕНТРАЛНА АВТОГАРА, магазинът там е ГЛОБУЛ!!! Никой не ви кара да вземата нещо на сила, предлага ви се ако ви хареса взимате, ако не-мислите, проучвате и тогава се възползвате. Докато не се научите да се информирате, четете договорите и анексите, които разписвате служителите няма да са ви виновни за вашето незнание. Има много коректни и свестни колеги, но докато вие клиентите подхождате с агресия и с лошо е нормално да не получавате винаги добро отношение!!!!

Имам отношения с Глобул като клиент от 2003та година и мисля,че съм доста наясно с много неща от системата на този оператор и неговите франчайзери.Като клиент и като собственик на мобилна група с над 200 номера към Глобул съм се убедил многократно,че ГЕРМАНОС вреди на мен и всичко свързано с мобилните услуги.Многократно съм ставал свидетел как служители на Германос апелират мен или мои абонати от мобилната ми група да си хвърлим настоящите сим карти и да направим нови договори с нови карти към Глобул.Служителите на Германос лъжат безогледно и безобразно относно условията на договорите,лъжат за това какво се получава,за телефоните и за тарифите.Служителите на Германос или са зомбирани на работното място или са наплашени и гледат като ненормални.Извинявам се за това -но редовно когато плащам сметка ми се мели нонстор за домашни телефони,мобилни интернети или ред подобни глупости.Дори когато казвам категорично,че не ме интересува пак се продължава с мрънкането.Имало е случаи когато плащам в кеш около 500,600 или 1000 лева и тогава разни пуяци(вероятно управители) започват мазно и угоднически да ми предлагат схеми за телефонни групи или ако аз излъжа ,че не съм мола на групата веднага ми предлагат да  я предам и да напусна .Имал съл случаи когато от ГЕРМАНОС не искат да вземат 20-30- или 50 лв само защото сметката на цялата група е например 3000 лв и служителят не знае какво да прави.
Лично за мен като клиент Германос освен една каса за сметки не ми предлага нищо друго.Посредствена верига със зомбирани служители-тип Макдоналдс или Шел(там също купета това или онова)

Честно да ти кажа, ако беше изпитала и 1 малка част от нещата, които са изпитали някой наши колеги, смятам че нямаше да говориш така, а още повече пък Силно ама много Силно се съмнявам, че ще му кажеш в очите с риск да изфръкнеш като мръсно куче след дни. Радвам се, че си доволна и се надявам никога да не ти се случат някои от нещата, които са споделили наши колеги.  И мога да ти кажа, че колкото и съвестно и добре да си вършиш работата пак не е гаранция, че ще се държат с теб добре и ще те поощряват, зависи дали допадаш на управител, регионален, зонален и т.н. И 1 малка забележка обиждам се пише с "о"!!!
Успех!!!

ИСТИНА Е , ЧЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ, НО ЕДНО Е ДА ИМАШ МНЕНИЕ, А СЪВСЕМ ДРУГО ДА СИ ПОЗВОЛЯВАШ ДА УБИЖДАШ ХОРАТА И ТО САМО , ЗАЩОТО ТУК ИМАШ НЯКАКВА АНОНИМНОСТ.ЗАЩОТО СЪМ СЛУЖИТЕЛКА И ТО ИМЕННО ПРИ ТОЗИ РМП КАЛИН ТОДОРОВ И 100% ТОЙ Е НАЙ - ДОБРИЯТ РЪКОВОДИТЕЛ ,КОЙТО МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА-ОБЕКТИВЕН И ВИНАГИ С ТОЧНА ПРЕЦЕНКА.И ТОВА , ЧЕ НЯКОЙ Е НЕКОМПЕТЕНТЕН И ДЕМОТИВИРАН И ТОЙ Е ПРЕЦЕНИЛ , ЧЕ ТАКАВА ЛИЧНОСТ САМО ВРЕДИ НА ФИРМАТА НЕ Е ВИНА НА РЕГИОНАЛНИЯ.СМЕШНО Е ТУК ДА КАЗВАТЕ НЕЩА, КОИТО НИКОГА НЕ БИХТЕ КАЗАЛИ В ОЧИТЕ НА ДАДЕНИЯ ЧОВЕК!!!!!!!!

искам да попитам какво е работното време на магазините, защото почвам работа след няколко дена, а останах с впечатление, че е по 8 часа. От вашите мнения разбирам, че е по 12 часа... ще може ли малко повече информация от настоящи служители.