ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Уважаема Алекс,
аз също съм възмутен от лъжите на Германос, но във Варна, магазина им се намира на бул. Мария Луиза, незнам си кой номер. Някакви юнаци се опитват да ме придумват за домашен телефон, да ме придумват за да си сменя плана на мобилния телефон, и миналата година ме излъгаха, че ако не си преподпиша договора , който беше на 5 лв. такса, ще бъде на 10.80. Нищо подобно - подписах договор на 6.90, а другия номер който ползвам си остана пак на такса 5 лв. И тези нехранимайковци не знаят, че когато аз се занимавах с телекомуникации те ходеха на детска градина. Добре, подведоха ме за единия номер, но и двата номера изтичат по едно и също време, и ще ги закрия пак при тях - защото знам, че освен че им дават бонуси за подновени договори, също така ги режат ако имат прекратени договори. Така че мили друзя в Германос Варна - бъдете търпеливи, и съветвам всеки който не е доволен от глобул да си закрие договора там.  Защото определено не се работи така с клиенти.

Така че, вижте до кога сте подписали договор при тези , които са ви излъгали - и отидете в същия магазин. Но бъдете сигурна, че ще пробват всякакви начини, с които да ви кажат, как не могат да ви го прекратят...

Клиент съм на оператора от няколоко години. Но такижа лъжи и такова отношение не съм виждал никога. Става въпрос за един от вашите офиси в град Пловдив, който се намира в ТЦ Гранд. Такива лъжи не съ слушал- домашен телефон без такса, мобилен интернет на 10 лв-ужас. И това ми го каза една Ваша служитела с черна коса в Германос в Гранда, на която не запомних името. Може ли такива повърхностн лъжи. Така ли обучавате служителите си. Едва ли някога повече ще псетя този офис- тя ми набута буквално домашен телефон "без такса". Нямам думи

мнението ми конкретно за магазин на германос който е в търговски център ГРАНД е ,че тегионалния менаджер който явно не си оглежда добре работата и не подбира добре персонала по магазините от въпростана рерига е доста невеж и некомпетентен........ главно и конкретно за магазина които посочвам е служител с името Мария която е крайно неочтива и неприветлива спрямо клиентите, живея в съответния квартал близо до този офис и редовно си плащам сметките и преподписвам договорите там.... Веднъж бях подведен от нея и въпросния слувител мария ми даде домашен телефон който уж беше без такса,а после се оказа,че имам договор за 2 години и такса от 6.90 , същата излъга и баба ми като и казала,че договора и изтичал след 1 месец и и продала карта с нов номер,а след като баба ми казва какво е станало аз проверих стария и номер и видях,че до изтичането му има още 6 месеца и така в продължение на тези 6 месеца тя плащаше такси за двата си номера поради вина на този служител........ мисля,че повече коментара е излишен-от 5 месеца не посещавам този офис и никога няма да влезна в него поради вина на този СЛУЖИТЕЛ....... и още веднъж благодарим за това на хората които подбират персонала за съотжетните магазини ,а те са именно регионалните менаджери и хората водещи интервютата за нов персонал за ФИРМА наложила се на мобилния пазар като ГЛОБУЛ.....

Моето мнемие е,че на който не му харесва да не се жалва а да се опита да си намери по-добра работа и по-добро заплащане. Успех с търсенето!!! Немога да разбера що за хора сте, как може да оплюваш фирмата в която работиш, по този начин вие излагате и самите себеси. който плюе срещу вятъра, плюе в лицето си!!! Много сте велики на думи. ОК!!! Ами кажете тогава това което мислите на управителя на магазина или на РМП, А НЕ КАТО ПИШЕТЕ АНОНОМНИ КОМЕНТАРИ В РАЗНИ ИЗМИСЛЕНИ ФОРУМИ!!!

Здравейте :))))
Работя в Германос от около 1 година и искам да изразя мнението си по повод някои от въпросите във форума ;).Работата в Германос не е лека,работи се здраво,има напрежение ,проблемни клиенти,проблеми,които си създаваме сами :))) и т.н , но като цяло заплащатането е много добро ,естествено ,ако си изпълняваш таргетите ,а и допълнителните социални придобивки са си "6"/ваучери,телефон и отново т.н./.Хората по " високите етажи " мислят за хората си и това се усеща на всички по-големи празници,а и не само.
Няма как да изкарващ добри пари и да не правиш по цял ден,така че на който му се работи, в Германос определено може да го прави и да знае за какво го прави.Не е розово в никакъв случай,но е добър вариант :)

Пълна лъжа!Наличности има, ама нали трябва да им върви таргета, затова така са ви казали.Т.е те искат САМО със сим карта да ви го продадат.
Не се учудвам изобщо....

Подавам жалба към продавач в обекта. Часът е 10:30. Със синът ми отиваме да си изберем мобилен телефон. Гледаме, те предлагат оферти. След около 20 мин. гледане, ние излизаме за да си помислим кое ще ни е най-изгодно. Спряхме се на LG GD330 (свободна цена 149.90) Казваме им: Ще вземем този телефон на свобоната цена. Те обаче казват, че точно такъв не можем да вземем без да подпияем договор*. Питаме ги, защо така. Те отговарят, нямаме бройки. Ние си тръгнахме, разочаровани, че няма да вземем този телефон. А те, че изгубиха клиент!

*Договорът е за нова сим карта с месечна такса 9.90 с Globul Smart.Аз лично имам две карти от които едната е неизползваема.

Управителят на обект в София, Иван Димитров, изнася информация от системата и злоупотребява с лични данни като ги  разпространява в интернет.

В сервиза сладури хляб има но прилични заплати няма. Специално за ремонта на НОКИА ако не знаете  от Финландия , Ви плащат около 5 евро за прейнсталация на софтуер и около 10 евро за механичен ремонт (смяна на дисплей, слушалка , микрофон и т.н. ) . Така че при тия таргети дето ви ги налагат в Германос от 20-ина ремонта на ден , можете да пресметнете печалбата за сервиза.

Здравейте,бих искал да задам един въпрос главно към настоящи и бивши служители на фирмата.Смятате ли,че един студент редовно обучение би могъла да съчетае работата като продавач-консултант в магазините/По време на интервюто ми казаха,че работното време е гъвкаво,но забравих да ги попитам от колко часа започва втората смяна(казах им,че главно ще взимам такива заради сутрешните лекции).Та така........пред голяма дилема съм,ако ми се обадят за второ интервю дали изобщо да ходя........