ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Здравейте :))))
Работя в Германос от около 1 година и искам да изразя мнението си по повод някои от въпросите във форума ;).Работата в Германос не е лека,работи се здраво,има напрежение ,проблемни клиенти,проблеми,които си създаваме сами :))) и т.н , но като цяло заплащатането е много добро ,естествено ,ако си изпълняваш таргетите ,а и допълнителните социални придобивки са си "6"/ваучери,телефон и отново т.н./.Хората по " високите етажи " мислят за хората си и това се усеща на всички по-големи празници,а и не само.
Няма как да изкарващ добри пари и да не правиш по цял ден,така че на който му се работи, в Германос определено може да го прави и да знае за какво го прави.Не е розово в никакъв случай,но е добър вариант :)

Пълна лъжа!Наличности има, ама нали трябва да им върви таргета, затова така са ви казали.Т.е те искат САМО със сим карта да ви го продадат.
Не се учудвам изобщо....

Подавам жалба към продавач в обекта. Часът е 10:30. Със синът ми отиваме да си изберем мобилен телефон. Гледаме, те предлагат оферти. След около 20 мин. гледане, ние излизаме за да си помислим кое ще ни е най-изгодно. Спряхме се на LG GD330 (свободна цена 149.90) Казваме им: Ще вземем този телефон на свобоната цена. Те обаче казват, че точно такъв не можем да вземем без да подпияем договор*. Питаме ги, защо така. Те отговарят, нямаме бройки. Ние си тръгнахме, разочаровани, че няма да вземем този телефон. А те, че изгубиха клиент!

*Договорът е за нова сим карта с месечна такса 9.90 с Globul Smart.Аз лично имам две карти от които едната е неизползваема.

Управителят на обект в София, Иван Димитров, изнася информация от системата и злоупотребява с лични данни като ги  разпространява в интернет.

В сервиза сладури хляб има но прилични заплати няма. Специално за ремонта на НОКИА ако не знаете  от Финландия , Ви плащат около 5 евро за прейнсталация на софтуер и около 10 евро за механичен ремонт (смяна на дисплей, слушалка , микрофон и т.н. ) . Така че при тия таргети дето ви ги налагат в Германос от 20-ина ремонта на ден , можете да пресметнете печалбата за сервиза.

Здравейте,бих искал да задам един въпрос главно към настоящи и бивши служители на фирмата.Смятате ли,че един студент редовно обучение би могъла да съчетае работата като продавач-консултант в магазините/По време на интервюто ми казаха,че работното време е гъвкаво,но забравих да ги попитам от колко часа започва втората смяна(казах им,че главно ще взимам такива заради сутрешните лекции).Та така........пред голяма дилема съм,ако ми се обадят за второ интервю дали изобщо да ходя........

Някой може ли да ми каже дали първоначалното обучение в магазина се заплаща и как преминава обучението в София в Централен Офис?

каква е началната заплата за складов работник в централен склад ? :)

До lowlevel: Погледнато от една страна сигурно нещата изглеждат по този начин, както Вие казвате. Но ако Мария плаща квартира и не иска да работи за жълти стотинки, е напълно в реда на нещата да се интересува от предимствата, които и предлагат бъдещите работодатели. Аз също мисля да кандидатствам там и понеже съм човек, който влага всичко от себе си в една работа, бих искала да знам дали усилията ми ще си струват, така че е нормално да се задават такива въпроси, мисля че сайтът е предназначен именно за това.

До Мария: Без да искам попаднах този форум, но се надявам да не те вземат на работа. Това с ваучерите за храна и социалните придобивки ме разби. Аман от такива служители, които още не почнали работа, не са се доказали като работници реват за почивка, отпуска, храна, телефон, служ. кола и други екстри.