ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Някой може ли да ми каже дали първоначалното обучение в магазина се заплаща и как преминава обучението в София в Централен Офис?

каква е началната заплата за складов работник в централен склад ? :)

До lowlevel: Погледнато от една страна сигурно нещата изглеждат по този начин, както Вие казвате. Но ако Мария плаща квартира и не иска да работи за жълти стотинки, е напълно в реда на нещата да се интересува от предимствата, които и предлагат бъдещите работодатели. Аз също мисля да кандидатствам там и понеже съм човек, който влага всичко от себе си в една работа, бих искала да знам дали усилията ми ще си струват, така че е нормално да се задават такива въпроси, мисля че сайтът е предназначен именно за това.

До Мария: Без да искам попаднах този форум, но се надявам да не те вземат на работа. Това с ваучерите за храна и социалните придобивки ме разби. Аман от такива служители, които още не почнали работа, не са се доказали като работници реват за почивка, отпуска, храна, телефон, служ. кола и други екстри.

Кандидатствах за консултант-продавач в магазин Глобул.Явих се на интервю ,но повече не ме и потърсиха.Сега си пуснах cv за магазин Германос.До колкото знам Германос и Глобул са обединени.Някой знае ли дали имам някакъв шанс да ме поканят на интервю от Германос,след като веднъж не са ме одобрили от Глобул.

Здравейте! Аз се явих на интервю за продавач-консултант в за магазин на Германос в София онзи ден и днес ми се обадиха за второ интервю с регионален мениджър. Мотивирана и надъхана съм и заради това смятам, че ще ме вземат, затова имам въпроси към настоящите слущители или скоро напуснали. Има ли ваучери за храна всеки месец и на каква стойност са? Наистина ли има 13-та заплата? По 8 часа ли се работи или и отгоре? Взимат ли се бонуси при работа на официални празници? Има ли проблеми с платения годишен отпуск стига да не е декември например и ако сега почна ще мога ли примерно септември да изляза за малко в отпуска?
Бих искала да знам всякакви подробности за работата и бонусите, а също така се интересувам от социалните придобвки. Не съм питала за тях, но и не ми казаха, че има. Затова се притеснявам, макар че ще попитам задължително. Благодаря предварително на всички!

Новия РПМ Марин М. е много не подходящ за длъжноста.Няма си хал хабер от нищо и е свикнал друг да му върши работата.Нищо не знае и не разбира и рано или късно ще лъсне истината за него.

само 420 ли вземат -няма ли вариант за по висока заплата  защото получих информация за около 600 лева?

Би трябвало да се обаждат поне като не са те избрали за дадената позиция, а не да чакаш като идиот! Утвърдените фирми обикновено звънят и ти казват: "Да, удобрен си" или "Съжаляваме, но избрахме друг. Ще запазим автобиографията Ви за следващ етап или при отваряне на работно място". Или поне един мейл да драснат - уж голяма фирма....

Незнам далиима смисъл да изказвам разочарованията си от фирмата, но все пак за тези които биха искли да работят едно мнение и от мен :) Много неща ще научите,много социални придобивки горе- долу добро запалщане. Има готини колеги, но начина по който се напуска там е отчайващ сблъскваш се с българщината и то в най- грозната му страна. С удоволствие казват, че си уволнен въпреки, че ти сам си подал молбата за напускане :). Все пак е мнго добра школа и колкото по вече години изкараш толкова по добре. После където и да започнете ще ви е много по леко :).

Пожелавам успех на всички бъдещи и настоящи служители!
P.S. За интервюто просто бъдете себе си. Човешки ресурси са професионалисти и да не ви одобрят не се притеснявайте, просто понякога си търсят друг тип. Има и такива, които са преквалифицирани за тази робата и не биха ви наели за да не напуснете при първа възможност.