ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Кандидатствах за консултант-продавач в магазин Глобул.Явих се на интервю ,но повече не ме и потърсиха.Сега си пуснах cv за магазин Германос.До колкото знам Германос и Глобул са обединени.Някой знае ли дали имам някакъв шанс да ме поканят на интервю от Германос,след като веднъж не са ме одобрили от Глобул.

Здравейте! Аз се явих на интервю за продавач-консултант в за магазин на Германос в София онзи ден и днес ми се обадиха за второ интервю с регионален мениджър. Мотивирана и надъхана съм и заради това смятам, че ще ме вземат, затова имам въпроси към настоящите слущители или скоро напуснали. Има ли ваучери за храна всеки месец и на каква стойност са? Наистина ли има 13-та заплата? По 8 часа ли се работи или и отгоре? Взимат ли се бонуси при работа на официални празници? Има ли проблеми с платения годишен отпуск стига да не е декември например и ако сега почна ще мога ли примерно септември да изляза за малко в отпуска?
Бих искала да знам всякакви подробности за работата и бонусите, а също така се интересувам от социалните придобвки. Не съм питала за тях, но и не ми казаха, че има. Затова се притеснявам, макар че ще попитам задължително. Благодаря предварително на всички!

Новия РПМ Марин М. е много не подходящ за длъжноста.Няма си хал хабер от нищо и е свикнал друг да му върши работата.Нищо не знае и не разбира и рано или късно ще лъсне истината за него.

само 420 ли вземат -няма ли вариант за по висока заплата  защото получих информация за около 600 лева?

Би трябвало да се обаждат поне като не са те избрали за дадената позиция, а не да чакаш като идиот! Утвърдените фирми обикновено звънят и ти казват: "Да, удобрен си" или "Съжаляваме, но избрахме друг. Ще запазим автобиографията Ви за следващ етап или при отваряне на работно място". Или поне един мейл да драснат - уж голяма фирма....

Незнам далиима смисъл да изказвам разочарованията си от фирмата, но все пак за тези които биха искли да работят едно мнение и от мен :) Много неща ще научите,много социални придобивки горе- долу добро запалщане. Има готини колеги, но начина по който се напуска там е отчайващ сблъскваш се с българщината и то в най- грозната му страна. С удоволствие казват, че си уволнен въпреки, че ти сам си подал молбата за напускане :). Все пак е мнго добра школа и колкото по вече години изкараш толкова по добре. После където и да започнете ще ви е много по леко :).

Пожелавам успех на всички бъдещи и настоящи служители!
P.S. За интервюто просто бъдете себе си. Човешки ресурси са професионалисти и да не ви одобрят не се притеснявайте, просто понякога си търсят друг тип. Има и такива, които са преквалифицирани за тази робата и не биха ви наели за да не напуснете при първа възможност.

420 лв.

някои може ли да ми каже каква е стартовата заплата за консултантите в Магазините на германос?

за Служител: Ами в София малко трудно ... ако има кой да те вкара пък напоследък като гледам по магазините само служители от мъжки пол има ии трудно да ги накараш да ти погледнат афтобиографията поне 90 % ги плаши това че съм студентка и като отида на интервю имат едни странни физиономии и то ти става ясно че вече не те искат :D

Не знам какво разбирате под "проста работа". За проста работа не е необходимо CV. Пък и ако работата е толкова проста едно CV би трябвало да е най-малкия проблем.