Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

Отвратително отношение на част от служителите към пътниците!Затова и изключително невъзпитаната им служителка на която попаднах скри баджа си и отказа да се представи, за да не мога да пусна жалба срещу нея! Единственият публикуван имейл за жалби към фирмата,също е фалшив

Отвратен съм. Лошо отношение на което станах свидетел не веднъж, лъха на некомпетентност и безхаберие, низка култура, очевидно условията там са лоши и служителите под силен натиск иначе нямаше да работят по този начин. УЖАС.

Изключително некоректен работодател, алармирам в този сайт, с цел да предпазя бъдещи кандидати , които се стремят към професионално развитие и израстване.Абсолютно неточен и адекватен процес на работа, всичко се базира на едно хаотично търсене в Google, няма изградени процедури и политика , което затруднява вземането на най-елементарно решение.Никаква колегиалност и за съжаление се наблюдава много ниско ниво на компетентност във всеки един отдел.Относно заплащане и социални придобивки, последните липсват, а заплата средна за стандартите на града.

Успех на всички

HR отдела смешни сте! Вземете си вършете работата ако умствените ви способности позволяват....спрете да пускате позитивни постове за фирмата ,че ви се смеят хората ...нямяте ли си друга работа освен да давате 'не съм съгласен" .... не забравяйте , че всичко се знае в тази фирмичка.Ако на това разчитате да си намерите качествени служители сте ултра жалки :)))и не забравяйте,че много хора ще ви съдят за измамите и нарушенията,които системно извършвате

Напуснах заради заминаване в чужбина, но работата е интересна и не е натоварено. Бих се върнал пак. Може да се помисли за вдигане на заплатите, но пък осигуряват на пълна заплата.

Измамници!
Променят правилата "по средата на мача"!
През сезон 2019 г. подмамиха хората да започнат работа при тях, макар че предварително са знаели, че не могат да им осигурят работа през целия сезон. За най-натоварения месец - август - заплата 700 лв. И въпреки подписания договор изнудиха хората да напуснат преждевременно, и то - "по взаимно съгласие". Спирам до тук, защото колкото и лоши неща да напиша за тия измамници, пак ще е малко!

Препоръчвам Ви да стоите настрани от тази фирма освен, ако не сте мазохист, обичате интригите и/или живеете на фотосинтеза. В такъв случай честито - намерихте перфектният работодател!
Като плюс мога да отбележа, че по същество работата е интересна.
Минусите идват главно от фирмата и условията:
-Ниски заплати, най-ниски в целият бранш
-Заплащането за оувъртайм е ЕС мит.
-Некадърно и некомпетентно управление във всяка една област или отдел в който се сетите.
-Никакво отношение към персонал - ти си там да бачкаш, да вършиш каквото ти е казано и да си мълчиш. Всякакво противодействие ви гарантира отрицателно отношение, било то например проявата на лично мнение по въпрос.
-Наличието на “техни хора” и всякакви шуробаджанашки истории, обикновено прикрепено с доза д-лизане и доносничество.
-Максимата “Няма незаменими” важи с пълна сила при наличието на огромно текучество, нон стоп обяви за работа.
-Техниката е зле, пари за подобрение или каквото и да е било освен заплати за висшите нива няма.

Работата не е натоварена и наистина е интересна, всеки ден се случва нещо различно, но колектива е под всякаква критика. Суоервайзърите на чек ин отдела са крайни некомпетентни, графиците са безумни, постоянно обсъждане на колеги и занимава е с интриги...

Много некомпетентни служители,”началници”!
Вземат ти здравето за някакви мижави пари,пълни мошеници и тарикати!Много лижизадници,като цяло!

През ръцете на товарачите в Бургас на смяна им минават по 40-50 тона на смяна а на милите чистачки прахосмукачката им тежала ха хаа!!!