Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

ще има да търсят постоянно.... качествените служители са малко и едва ли биха работили на малките заплати и постоянен неплатен оувъртайм в Голдеър ... никой вече не вярва на опашати гръцки лъжи...изгониха си всички качествени мениджъри и служители ... търсят хора без опит ;))) но проблема е,че няма кой да ги научи тези хора, а мениджмънта ще трябва да си измие ръцете с някой... и така търсенето продължило

Какво става сладури, не наехте повечето качествени хора и сега се вкарахте в схема на постоянно търсене

Издирвам уникално красива служителка- чекинг агент на 16 гише (биснес класата) вчера (13.10.2018) към 17:50 в София, когато го отвориха (17:55 по-план). Тя най-вероятно е коренячка софиянка!
Ако някой ми даде нейн facebook има голямо черпене от мен

Здравейте предстои ми интервю за товарач във въпросната фирма моля да ми кажете как стоят нещата?

Здравейте,някой може ли да каже,как точно протича интервюто и на какъв език се води?

Не знам що за хора работят в тази фирма, но не прочетох нито един ясен коментар, нито един прилчен коментар, нито прочетох нещо, което да е написано грамотно.

Напуснах преждевременно, случайно да знаете дали ще ми удържат пари за работното облекло? Благодаря

Всичко е напълно вярно от долните коментари ! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ , че има промяна-всяко лято едни и същи приказки от 1001 нощи.. Заплащане-унизително , Отношение-ужасно, Работно време-робско !

Проблемът е следният: В тази фирма няма абсолютно никаква организация. Работи се на 2 дневни, 2 нощни, 2 почивки. Товарачите са банда наркомани, престъпници и цигани които влизат в самолета с идеята да крадът, малко се намалиха нещата като въведоха охрана, но уви пак крадът, има хора от охраната които не искат да влизат в самолета, заради тези лица. Изключвам 2 български групи товарачи, които са много добри и съвестни хора, останалото е леш. Супервайзерите и най вече бившият такъв - Г.Георгиев, от който се потвърди че е направил кражба, преди това си беше редовен крадец, иронията е, че издигнаха най-големия крадец товарач и го направиха супервайзер. СМЯХ! Има едно момиченце, така пълничко, не знам дали се казва Мария, но тя яко си лапа на Диян, каквото и да си говорим, този Хюндай съм го виждала със запотени стъкла. Чистачките са готини, няма проблем с тях. Има още един супервайзер - Венци, той е пълен боклук. Отдавна си играе с товарачите, но НЕ ГИ ГОНЯТ ЗАЩОТО НЯМАТ ХОРА, и така бат Сотирчо е приел факта че по-добре ра крадът а той пак да си взима парите от обслужените полети. Гръцките товарачи верно си взимат много повече пари, но да ти кажа си ги заслужават(с изключение), хората работят доста бързо и са много учтиви, за разлика от българските мангали и "батки". О, забравих да спомена Ат.Георгиев бивш товарач, е брат на бившия супервайзер Г.Георгиев, ироничното в случая е че Г.Г. много говорише че не иска да се краде, а самият той защитаваше брат си и накрая него уволниха защото краде. СМЯХ В ЗАЛАТА! Подробности с рампагенти които играят с товарчите, няма нужда да споделям, това е факт. Няма да се изненадам ако и от охраната играят с тях, много от тях са съмнителни, въпреки че са от друга фирма. На кратко казано. Бонуси като 1ст на куфар? Хаха. Стига бе хора, не бъдете роби, не избирайте тази работа за нищо на света.

Това лято всичко е съшото както е описано в по-долните коментари. Две дневни,две нощни,две почивки,12 часови смени за 720 лева,кеф бате...като добавим,че дневните смени температурата на перона достига 50 градуса,направо е Ад.. Управлението е под абсолютна критика,за нищо не стават нито Мария общата,нито Соти,нито Диян...тази година понеже нямаме товарачи,са викнали бригади от Гърция които взимат освен заплати,ами и по 40 евро командировъчни НА ДЕН!!! Грък товарач да си в днешно време! Но те хитреците са си на график с полети и нощните като ги няма,кой разтоварва самолети - рамп агентите! Вдига ли им се заплатата - НЕ! Поне колегите са готини,има смях и приятни моменти с тях,което е като лек мехлем върху раните ни. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА!