Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

Изобщо не си правете труда да започвате там. Пълен ад работиш като луд с малко хора и допълнителни часове който задължително не се плащат

Мария меринджейката още ли бачка в Бургас? Едно време играеше с рампите и им изваждаше краденото а после я направиха супервайзер ! Успех на всички които започват там . Ако сте товарачи поне веме знаете при кой да отидете да ви изкара през охраната краденото ;))

Започнах с голямо увереност, че това е работата която търся от дълго време (престижна работа на летище София, два на два, самолети, най-различни МПС-та и тн.). Да ама не, мизерията е тотална. Началниците се държат все едно си в казарма и, че едва ли не си късметлия, че работиш за Goldair Handling. Но не се замислят, че работиш за 1000лв. с 20 часа извънреден труд всеки месец, които не се заплащат, разбира се. На ден се прехвърлят по 6-10 тона багаж. Най-лошото, обаче идва от колегите (със стаж 2-7 месеца, защото с повече просто няма, всеки нормален си заминава защото за тези пари има работа колкото искаш и не третират като РОБ) които се имат за яката работа, но всъщност забравят, че са просто хамали. Ако има грешки (а те са ежедневие) виновен е най-ниско поставения в фирмата, нищо, че е на 5 дена работа. Съвета ми за тези, които мислят да почват или са почнали работа в тази "супер компания" е да бЕгат бързо, преди да са се разочаровали без време. Успех пичове.

Много лошо мнение имам за фирмата оперираща на летище Бургас. Като започнем от базата, техниката, ръководството и служителите! База няма, техниката е стара и амортизирана. Ръководството се състои от некомпетентни индивиди, които незнайно как съумяват да изпълняват служебните си задължения предвит неграмотността си и липсата на каквито и да е знания и компетенции в сферата на самолетообслужвабето. Служителите са хора, които не могат да си намерят по-добра работа и затова мазохистично се опитват да изкарат месеца за да вземат някоя и друга мизерна заплата. Всеки работил на летището знае, че служителите на тази фирма биват гледани с надсмешка с оглед представянето им по време на работния процес. Личния съвет, който мога да дам на хората търсещи информция за фирмата е, бягайте надалеч !

Най-лошото решение, което може да вземе човек в живота си! Не знапочвайте в тази фирма, към който и отдел да е. Престижна работа, с огромни обеми и много ниско заплащане. Изкачване в йерархията е възможно, благодарение на огромното текучество на персонал. Дрлъжността и отговорнистите се покачват двойно, понякога и тройно, а заплатата максимум със 100 лв. Мениджърите имат елементарни понятия от авиация, team leading, и законодателство. Правят се големи количества извънреден труд, които не се заплащат. Няма никакви социални придобивки. Фирмата и в трите града (София, Варна, Бургас) е под всякаква критика! Напрежението е огромно, пълна липса на организация на работния процес, преките ръководители не могат да ти помогнат в по-голямата част от случаите. Не си губете времето, няма смисъл. Това е изключително жалко подобие на работа. Робски труд, е най-точното определение!

Най добрата фирма искарваме си документи и след това казват несте одобрени уникална фирма пълни измамници!!!

Искам повече информация за длъжността check-in agent за София?

Най-лошият избор който може да направите е да започнете работа в тази фирма. Мнението ми се отнася за Бургас, за София нямам такова. Неадекватни ръководители, мизерия и ниски заплати. Не Ви препоръчвам дори и за сезонна заетост.

Пълна измама не спазват работно време не заплащат извънредни часове а те са много робски труд за жълти стотинки .Не се лъжете подиграват се с хората роби в собствената ни страна,при въпрос защо не се заплащат извънредни часове отговора е като не ти изнася молбата за напускане.Страшна гавра с труда на хората. За един месец работа ти искат предизвестие постоянно текучество ,на смяна по четири пет жени а претенциите им са много големи.

Голямо текучество на хора във фирмата,без значение на кое ниво в йерархията са.Няма служители, които да са се задържали повече от 3години, с изключение на двама трима слагачи.Това важи за цялата им структура в БГ.Стратегията е периодична чистка,като целта е да не се навлиза много в компрометираната вътрешна среда на фирмата.Никаква преспектива за развитие и нескончаеми лъжи и обещания от мениджмънта относно развитието на фирмата, като вътрешна среда и кариера.НИСКОТАРИФЕН НАЗЕМЕН ОПЕРАТОР.
Препоръчано за хора,които нямат друга преспектива за по добра работа.Като цяло - ГУБЕНЕ НА ВРЕМЕ.