Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

На 17.06 трябваше да летя до Базел,но ми беше отказано качване на борда на самолета по най-бруталния и арогантен начин.Причината-отказ да заплатя още веднъж цената на куфар/до 10 кг./,който както можете да видите в билета,вече бях платила.Без да ми бъде дадено,каквото и да е обяснение,служителките се саморазправиха с мен,заявявайки ми,че няма да летя .На следващия ден трябваше да съм на работа.Отидох веднага да си презаверя билета,но вече за Меминген ,за което се наложи да заплатя още 151 лв.Служителката,която присъства на недопускането до полета,се оказа,че не може да се справи с тази операция и се обади на свой колега за помощ,като му обясни,че съм си изтървала полета,което беше пълна лъжа.Всичко това ,както разбирате ми струва загуба на време,нерви и пари,за което се надявам да бъда обезпечена.От 22 год.живея в чужбина,пътувам редовно,но никога досега не бях се сблъсквала с таково некомпетентно и грубо отношение!Дълбоко съм възмутена и смятам да отнеса въпроса и до други инстанции ,ако вие не вземете сериозно отношение.И още нещо -аз минавам през две проверки на документи и багаж,логично е ,ако има нещо нередно да ми бъде казано на место,а не в последния момент да бъда лишена от право на полет!

Безкрайно любимият ми бивш работодател ПРИНУЖДАВА служителите си да излязат в неплатен отпуск (за справка - неплатеният отпуск се пуска САМО по желание на сужителя).
За тези, които откажат - заплашват в УВОЛНЕНИЕ. (за справка - дисциплинарно уволнение без основателна причина е ПОДСЪДИМО)
Отказват да съкратят служителите си (за поредна справка - работодателят дължи ОБЕЗЩЕТЕНИЕ на съкратения служител, ако той не си намери работа в рамките на един месец).
Въпросът ми е към Инспекция по труда - по кой член точно ще бъде осъден работодателят и какво ще е обезщетението за служителите?

Всичко в тази фирма е под всякаква критика. Никога не бих стъпала даже на летището заради тях.

Ако искате да работите без адекватно заплащане на поредните гръцки феодали заповядайте в Голдеър ! Извънреден труд не се заплаща, работно облекло под всякаква критика , социален пакет нулев , уважение към служителите абсолютно никакво ! Огромно текучество на хора във всички отдели, почти никакво обучение освен ако не е задължително за работа на територията на летището. Напуснаха най-добрите и дългогодишни служители защото гръцкото шефче отказа увеличение на заплатите и отказа да заплати десетките часове извънреден труд на хората .Най-смешната и жалка фирма оперираща на летище София , летище Бургас и Варна ! НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ !

Намерете контакти за жалби на авиокомпанията ,на която сте бил пътник и там пуснете жалбата. Опишете им всички детайли- дата на полет, вашите данни и номер на резервация. Гарантирано авиокомпанията ще пише на Голдеър и ще търси обяснение ; авиокомпанията има интерес да има добър сървис и най-ветоятно хендлинг агента ще понесе финансова санкция и много бързо ще се разбере коя е тази служителка. Не си губете времето да пишете до хендлинг агента- тях ги интересува само да си вземат паричките и крият грешки на служителите си... то и едни служители с по 5-6 месеца стаж .... това са им кадрите за съжаление....

Отвратително отношение на част от служителите към пътниците!Затова и изключително невъзпитаната им служителка на която попаднах скри баджа си и отказа да се представи, за да не мога да пусна жалба срещу нея! Единственият публикуван имейл за жалби към фирмата,също е фалшив

Отвратен съм. Лошо отношение на което станах свидетел не веднъж, лъха на некомпетентност и безхаберие, низка култура, очевидно условията там са лоши и служителите под силен натиск иначе нямаше да работят по този начин. УЖАС.

Изключително некоректен работодател, алармирам в този сайт, с цел да предпазя бъдещи кандидати , които се стремят към професионално развитие и израстване.Абсолютно неточен и адекватен процес на работа, всичко се базира на едно хаотично търсене в Google, няма изградени процедури и политика , което затруднява вземането на най-елементарно решение.Никаква колегиалност и за съжаление се наблюдава много ниско ниво на компетентност във всеки един отдел.Относно заплащане и социални придобивки, последните липсват, а заплата средна за стандартите на града.

Успех на всички

HR отдела смешни сте! Вземете си вършете работата ако умствените ви способности позволяват....спрете да пускате позитивни постове за фирмата ,че ви се смеят хората ...нямяте ли си друга работа освен да давате 'не съм съгласен" .... не забравяйте , че всичко се знае в тази фирмичка.Ако на това разчитате да си намерите качествени служители сте ултра жалки :)))и не забравяйте,че много хора ще ви съдят за измамите и нарушенията,които системно извършвате

Напуснах заради заминаване в чужбина, но работата е интересна и не е натоварено. Бих се върнал пак. Може да се помисли за вдигане на заплатите, но пък осигуряват на пълна заплата.