Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

Фирма "Шитеър"! И Чък Норис би си тръгнал с дископатия в края на сезона.Единственият плюс , е че заплатата се изплаща на договорената дата и с това положителните неща в тази кочина се изчерпват.Работа - нямаше да е много,ако се наемаха достатъчно хора,а не два пъти по-малко от допустимия минимум.Работа на смени - пълна илюзия.На повикване. Отношение - все едно си цигански кон. Мога да продължа с негативите , но няма да ми стигнат символите.

Бях на интервю за чекин агент за Бургас и много подробно ми бе обяснено в какво се състои работата.Предлагат карта за целия градски транспорт или карта за паркинга на летището.Като цяло прочетох доста отрицателни коментари,но впечатленията ми от интервюто са положителни и условията за сезонно работа са приемливи.

Абе фирмата е експлататор на работещите в нея за без пари никакво развитие НИКАКВО сезона работа! Работи се по 15 , че и на горе часа като не се плащат! Няма техника , няма подръжка , няма среда за малко почивка мизерни условия , никадърни суперваизори и мениджъри , да не говорим за Басдекис той изобщо не знае какво прави в Бургас и летището на него му дай сиртаки да играе! Заплатата е между 600 и 720 лв чисто , ходиш на работа нон стоп в денонощието , не осигуряват транспорт не дават карта за паркинга.Всеки който иска да е на летището в Бургас да се пробва в Фрапорт там поне заплатата е по добра и се работи на истински смени с истински почивки ! Не се лъжете с обещания на гърци ГОЛД ЕЪР са мошеници

Като бивш служител искам да кажа че за условията в държавата ни голдеър покрива стандартите за служители работещи на смени.Отношението на ръководството е напълно нормално към служителите които си вършат работата.Винаги са били коректни с изплащането на заплатите на посочената дата,което в повечето фирми е проблем.При постъпване на работа при тях всички получават квалифицирано обучение от професионалисти,което дава добър старт и предимство за по нататъшно развитие.

Бъркате се! Нито на Сотирис, нито на татенцето ще им дърпат ушите, чикиджиите в Гърция. Сестрата на татенцето е женена за Андреа Ликурендзос, който беше министър на икономиката и после на здравето в Гърция, по време на Нова Демокрация! Как мислите татенцето без образование, заема този пост, за малкото синче - също! Само Сотирис е по-образован ;)

Всичко което се пише тук е напълно вярно ! И аз съм на мнението ,че на Басдекис и на татенцето му таз година ще им дърпат големите гръцки уши че се осраха в Бургас и Варна до година ще им бият шута и от София. Така е Басдекис, не сме ти роби, таз година ше направиш и ти малко мускулчета женчо и лайнолизците от новият му хомо екип

Tragikomichna firma!izmamnici,lujat majat,za da im se hvanesh na vadicata,rabota na smeni-xaxaxax smenite sa 6 rabotish 1 pochivash,vikat te po 2pati na den,transport nqma,pari za benzin ne davat,personala e minimum 2pati po malko otkolkoto trqbva da e,samoletite chakat s chasove nqma koi da gi obsluji(dori i da imashe,tehnika nqma)imat te tochno za jivotno na koeto ako mu kajat she sedish 30chasa i trqbva da ostanesh,kacat samoleti,idi tam vzemi onzi nqma elektrokari nqma vagoni,lentite se palqt po samoletite pojarna idva da gi gasi i stavash svidetel na vsichko tova,zdraveto ti zaminava poneje nqma hora i rabotish kato za 2ma 3ma za 650lv ima nqma!!!Sotiris li si motiris li si Go Back to Greece,stiga si lugal horata!2016mi stiga da razbera""firmichkata ti""za nishto ne stava,ne se lujete hora i ako vse pak se izlujete si spomnete za tova koeto ste procheli:)))Soti uspeshen sezon,prigotvai gashterizona

Изобщо не си губете времето да ходите по интервюта ,този грък и брадясалото момче изобщо не знаят ,какво предлагат за 600 лв и % трудов стаж и гъвкави смени , за жълти стотинки не си заслужава по добре да си общак някъде Пълна подигравка е интервюто

Не знам какъв мазухист трябва да си ,че да почнеш в Голд еър за 600 лв чисто , и да си без никаква почивка ! Изберете по добрият вариант Фрапорт по работа на смени дневна нощна и по висока заплата.Гърците ще ви излъжат

Не се хващайте на въдицата на Басдекис , иска да се работи за има няма 600 лв и да си нон стоп на повикване и то за хамалкса работа ТЕЗИ СА ЛУДИ