Голдеър Хендлинг България /img/frontend/nomap.png"

Голдеър Хендлинг България

Здравейте,аз съм бивш служител в тази гръцка фирма ... която е коректна само откъм заплащането защото иначе санкциите са големи е те го знаят.
Така работих в така известното Хале - Работа по 12-13 часа товарене и разтоварване на голям брой самолети.Повечето товарачи загубиха кръстове ... а други спряха да правят и '' фокуси '' Викат те когато им потрябваш 3-4 сутринта трябва с такси от Бургас да се ходи а иначе осигоряват карта за градски транспорт която ако си в Меден Рудник за месец не стига.Условията на работа са ужасни едно помещение до Перона за товарачи с шкафчета и вътре мирише като в джамия.По важното е че има хора супервайзери където не се знае защо са сложени на тази позиция,мърморят сумтят и работа никаква не вършат чисто и просто както се казва - Има баламурници да работят,той нашия само заплата ще взима.
Не споделям с вас имена,но който е работил знае за какво става въпрос а който мисли да започва НЕДЕЙТЕ ще похабите друга възможност за реализация здрави нерви и физически възможности.Шофьорите напускат защото вайзера им няма отношение Падари не трябват а компетентни хора които да си тежат на мястото.
Чистачките във фирмата повечето са грозновати момичета копнеещи за мъжки ласки и внимание.С две думи се пробват на всеки втори товарач.Има една рампагент от Стара Загора милата разправят и за славата да го л... из целият Бургас,но нищо важно е че се издигнала а не е важно как иначе самочуствие до небето.
Подписвате договор на 870 бруто ... за 5 дни в седмицата на 8 часа ... нищо вярно работиш и 6 и 7 дена по 12 и нагоре часа НО зимаш пак толкова колкото си подписал единственото истинско нещо в договора.Подсилката била 50 лв нищо подобно.
Един от вайзерите постъпи правилно и замени гърците с Фрапорт което е много добър избор.
Не започвайте в Голдеър Хендлинг,там мамят откъм работа и заплащане.

В момента работя за GoldAir, и положението е пародично. Вече 2 месеца не сме на смени а на повикване, никога не знаем дали утре сме от 8:00 сутринта или от 20:00 вечерта. Случва се 10 пъти в 9:30 да разберем че в 3:00 сутринта сме на работа като трябва да отидем с такси. Работим по 6-7 дни без почивка, някой колеги направиха и по 10 дни за 700 лева които още даже не сме взели. Не разбирам как може човекът който се води "шеф" на тази фирма да не го интересува че името му е свързано с нещо което няма абсолютно никакъв авторитет или достойнство.

Който е почнал при гърците , много ще съжалява че не е почнал във фрапорт .Голдеър е пародия на наземен оператор ,Басдекис е нагъл лужлив грък , ама много Михо той пък горкия от фекалкаджия го направиха мениджър , а той е неадекватен и изобшщо не знае къде се намира, Марчето дашната , страхотна интригантка половината товарачи е минаха за спорта, Неделчо той не е виновен момчето супервизор на товарачите много наивен.Като цяло бачкаш за нищо мятаж тонове за тоя дет духа ,заплата 600 лв на повикване си , гърч за нищо РАБОТЕТЕ В Фрапорт

Стига сте ме обиздали, миналата година дори аз и баста ми товарихме самолети това це хората са марзеливи не е мой проблем!!! Като не ви стигат парите ходете некаде другаде. Миналата година който е оставал след смяна сам му давал по 50 лева! Всицки знаят це съм цестен и добър работодател!

100 лева са разход по делото, което дължи фирмата. За работника е безплатно да води трудови спорове. Всъщност фирмата е осъдена да възстанови служителя и да му изплати всички пропуснати заплати до този момент.

Господин настоящ служител, може би за хората водили делото парите не са били от значение. Може би с този свой акт, са искали да Ви покажат значението на думите чест, достойнство и принципи. Аз лично , се съмнявам настоящите служители да са запознати с тях. Разбирате какво имам предвид, нали така ? ;)

До представителя на управлението – какво по-точно се опитваш да покажеш с това четиво?
Че пичът А.Д.Д. се е изръсил да плаща Бог знае колко разходи по делото, за едни смешни 100лв.? И като си ги раздели със свидетелчето Любчо Пехливанов, ще му останат парички само да си купи салфетки, да си бърше разбитите илюзии, че е голям тарикат.
Нещо не ти се получи този път ;)

Интересно четиво, достъпно до всеки ;) http://212.122.172.41:8888/LegalActs/2016/G/04.01-15/07634515_26440616.htm

Приятно четене!

Кандидатствах за товарач за бургас и бях одобрен. Условията са приемливи смените също като за сезонна работа,въпреки натоварването.Миналата година работех в фрапорт,там е горе долу същото.

Фирма "Шитеър"! И Чък Норис би си тръгнал с дископатия в края на сезона.Единственият плюс , е че заплатата се изплаща на договорената дата и с това положителните неща в тази кочина се изчерпват.Работа - нямаше да е много,ако се наемаха достатъчно хора,а не два пъти по-малко от допустимия минимум.Работа на смени - пълна илюзия.На повикване. Отношение - все едно си цигански кон. Мога да продължа с негативите , но няма да ми стигнат символите.