Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Хора пазете се!!! ДЕНИС ЕМИЛОВ ЛОЗАНО УПРАВИТЕЛ !! ЛЮБИМА ТАБАКОВА ЗАМ УПРАВИТЕЛ!! Не професионалисти . Не могат да обяснят, не могат да се обадят на някой който разбира повече от тях. . От такива хора пропадат компании При приключване на Интернет договор с дата след 5 дни блокираха картата и трябваше да платим неустойки защото трябвало да дойдем в деня на изтичане . В Клонът в Кв Овча купел

Почвайки като стажант, ще бъдете приети за нищо друго освен стажант. Дали ще имате какво да правите и какво да научите зависи от това колко сте нагъл. Общо взето пригответе си химикал, бележник и нерви за да обикаляте и разпитвате какво аджеба е вашето амплоа. Повечето надзиратели(преки началници) дори не са им каза ли, че към тях ще има прикачени стажанти. Вие сте наети там защото сте евтина работна ръка,а на ваш гръб се прави реклама тип: "вижте ни кви сме добре приемаме стажанти, даваме ръка на младежта". Е да ама не. Трябва да сте наясно, че постоянна позиция, колкото и да обещават няма да получите. Ежегодно стажантите не получават информация за това дали ще продължат във фирмата почти до края на стажа. Ако сте късметлия последната седмица преди изтичането му ще получите информация, че ви изритват. Във фирмата само гледат как да съкратят работници. Тези които са от много години стоя само за да пият кафе и да си изчакат пенсията. Ако си търсите къде да се пенсионирате моля кандидатствайте там. Успех!

Преди около 2-3 месеца си взех устройство за безжичен интернет.Устроството представлява тип джобен рутер и ми върши много добра работа.От известно време насам обаче започнах да получавам sms на него, които се опитах да прегледам и евентоално после да ги изтрия. Пробвах да вляза в папката от самото устройство, но в меньото му нямаше такава функция и затова опитах да ги отворя от сайта на теленор като вляза там с паролата си и натисна върху папката с писмата, както е обяснено и в инструкциите за ползване.Обаче нищо не се получи. След като влязох с паролата и натиснах върху папката тя не се отвори, а сайтът просто си презареди пръвоначалната страница все едно изощо не съм влизал в акаунта си. Обясних този проблем в офиса на теленор който се намира на Графа, но точно в този ден явно не случих на служител. Бях си донесъл и устройството и лаптопа, а той влезе в сайта щракна върху папката тя не се отвори, после тръгна по стъпките за смяна на паролата ми. За да я смениш обаче трябва първо да въведеш старата. А аз веднъж вече я бях сменил докато пробвам и му обясних, че по този начин не става но той не беше в настроение и отказа да ми дава обянения. Разочарован просто си платих месечната такса за да не бавя клиентите и си тръгнах. Следващият месец обаче събщенията бяха станали 3. Този път реших да платя в офиса им на Витушка. Там попаднах на друго момче което беше малко по коректно. Обясних проблема и на него, но и той също нямаше представа и ми предложи да звънна на 123 или директно да отправя въроса си към huawei България. Като звъннах на 123 един от операторите им ме съветва да съм си отворил настройките на браузъра и да изчистя от та данните от сърфирането си. Пълна глупост. Абсолтно нищо не се получи. Предложи ми да направя пак същата операция, но през друг браузър. Пак същото. След това писах и на huawei Бг. и те ми отговориха, че за целта трябва да извадя сим картата от устройството, да вляза след това в сайта и да щракна върху иконата с писмата като пак пробвам през друг браузър. Аз обаче поначало останах скептичен да не би на устройството да му се случи нещо докато е включено в мрежата без сим карта вътре в него. Отидох отново до теленор на Графа с надеждата да говоря с момичето което ми продаде остройството понеже тогава ми беше казала че тя също имала такова. Това обаче не стана пое ме друга служителка на която трябваше да обясня всичко отначало. Тя поиска да донеса устройството, аз и отвърнах че пред последния път когато дойдох с него и с лаптопа си колегата и не направи нищо. Обясних и какво са ми отговорипи от huawei Бг. и какви са им притесненията. Тя каза че ще им пише лично и ще ми се обади, ако не до края на деня то на следващия. До края на този месец имаше 1 седмица. Седмицата мина, но никой не ми се обади, а през това време се трупаха нови съобщения на устройството. Дойде време да плащам, отидох в същия офис при същтата служителка тя ми отговори че това което са ми писали huawei би трябвало да стане без проблем все пак там служителите били по компетентни. Прибрах се направих операцията но се повтори пак същото. Е поне на устройството нищо не му стана. При последния разговор теленор ми обясниха, че най-вероятно устройството ми нямало такава функция след като в huawei пробвали и при тях ставало а при мен не. Клиент съм на теленор повече от 10 години и за първи път получавам такова некоректно и некомпетентно обслужване. Така е в България лесно се подписват договори, и лесно се вземат пари, но трудно се намират продавачи които си разбират от стоката. А вие уважаеми клиенти на теленор ако също не сте доволни от услугите им се хванете към някоя друга фирма, ако пък сте доволни моят съвет е не ходете в офисите им на Графа и Витошка в София да видим откъде скапаните им служители там ще си вземат бонусите.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Много слабо покритие извън града (Благоевград ) и непрекъснато се включват македонски оператори дори и от противоположната страна на Македония, от към от предела.
Веднъж ги наблюдавах висшите им кадри в един хотел в Благоевград на сбирка бяха дошли ... Направи ми впечатление колко много силиконови цицки имаше ... Е ясна е работата какви и как ги настаняват в тая компания

Здравейте,със съпруга ми от 17 години сме клиенти на този мобилен оператор и използваме два номера един за него и един за мен. Закупили сме през годините 4 броя мобилни апарати (поне за толкова знам със сигурност) от вашите магазини.Титуляр е съпругът ми.Последния апарат, който взехме на 08 май 2018 г. е обвързан с договор както винаги е HUAWEI P Smart.Обектът, от който го закупихме е 823 в гр.София ж.к. Люлин . Още на втория месец 27.07.2018г. телефонът даде дефект с огромна жълта лента в дясната част по дължината на дисплея.След отремонтирането му, 3 месеца по-късно на 28.11.2018г. апаратът даде същия дефект.След това отремонтиране 8 месеца по- късно пак същото. На 28.08.2019 г. отново го оставих за ремонт. Само искам да ви отбележа, че на всичките 3 броя протоколи бе отбелязано, че апаратът е с нормални следи от употреба.След още 5 месеца на 27 февруари 2020г. оставих апарата за ЧЕТВЪРТИ ПЪТ със същия проблем, само че този път пожелах смяна на апарата, тъй като смятам, че проблема явно е фабричен, изхождайки от това, че на втория месец от покупката се повреди и продължава все още.Днес когато отидох да си го получа от магазина ми отговориха, че ако искам да се отремонтира апарата трябва да заплатя сума от над 100 лева, тъй като е неправилно употребяван. Апаратът е изкривен.Само че когато го приеха и го огледаха отбелязаха, че е с нормални следи от употреба драскотини по заден панел и дисплей.Искам да ви попитам как три пъти телефона не беше изкривен и можеше да се отремонтира на четвъртият път когато пожелах смяна дори не са го пипнали развяват ми някакви снимки с дефекта, с които дори не ми доказва, че това е моя апарат. И каква е гаранцията , че не е изкривен в дните, в които не е бил в мен. Телефонът още е в гаранция и не допусках, че така се отнасяте с дългогодишните си и лоялни клиенти, както вие ни наричате когато ни преследвате с предложенията си към нас.Не знам дали бихте взели под внимание това мое мнение, но аз като лоялен клиент и гражданин на тази страна ще се обърна за съдействие към институциите отговарящи за правата на гражданите!Чувствам се безкрайно обидена и не бих направила покупки повече от офис на теленор ,въпреки, че в деня когато оставих устройството си за ремонт си закупих и таблет като не предполагах за отношението, което ми се показа!

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Добър ден.
Кандидатствах в Теленор за позиция в кол центъра им . Може ли някой да ми даде мнение как стоят нещата там.(бивш/настоящ служител). Трудно ли се правят таргетите , отношението на отговорниците, колегите и като цяло заслужава ли си да започнеш там и имаш ли възможност за развитие ?

!Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??
И за капак не само там,а и в специалните сайтове за брошури и промоции на телекомите у нас

Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??