Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Някой с мнение за кол центъра, че ми предстои интервю ?

Работих в магазина на старата автогара. Колектива е ужасен, има ваши и наши. Дебелата Ана работи от 15 години вече там и едни и същи хора прибират бонусите от заплатите. Въртележка на кадри. Постоянно набират нови, след което ги принуждават да напуснат заради лошото отношение от управителката Даниела Пенчева и регионалния мениджър Деян Велев. Насилват персонала да мами и лъже клиентите си, бонуси не се получават!! В понеделник се ходи на оперативка от 8 сутринта при което се затваря магазина в 7 вечерта. Работи се в събота и по празници. Минимално заплащане и ужасен колектив. Интриганти и клюкари. Не ви трябва!!

Изгониха си кадърните хора по един или друг начин и сега търсят хора под път и над път с обещания за развитие в международна компания... То не бяха публикации в социалните мрежи за набиране на хора , та даже вече и платени такива в спортни сайтове.Доста добра дългосрочна фирмена стратегия за постигане на цели..Мениджмънта ви е под всякаква критика , много се радвам , че вече не съм част от Теленор , отвориха ми се очите за много неща и не съжалявам , че избрах да се развивам в друга компания , вашите "перспективи" граничат с лудостта.
Много поздрави на регионални мениджъри като Венци Веселинов и други , накрая ще се наложи да слагате фанелките и обратно в магазина,

Това , че последните месеци условията са отвратителни и служителите масово напускат поради факта , че вършат работа за двама-трима едвали се дължи на мързел.Всеки има правото да се стреми към по-добри условия , който му се работи при неблагоприятни както в Теленор към момента си е негов личен избор , но малко е мазохистко , все пак след време най-вероятно ще разбере , че е нямало смисъл да работиш за фирма в която труда ти не се цени , а гледат само да те цедят като лимон.

Всяка фирма и всеки работодател търсят РАБОТЕЩИ хора.Лесно е да се плюе или да се оправдава нечия некадърщина с Георги Георгиев.В днешно време за съжаление преобладават нахалните, наперени , самовлюбени фанатици пред хората , които работят здраво от сутрин до вечер.
Фирмата е коректна, заплатите не са особено високи, бонуси се изкарват.Ако на някой му се работи - добре дошъл, ако има само претенции на база мързел може да се включи в по-долната групичка от хейтъри.

Това което се пише за Г. Георгиев в по - голямата си част е вярно, селско момче, с не особено голям интелект, но умее да продава ФАКТ. Никой нищо не казва за чичката РМП Ивайло Иванов, е той е истинският лизач, само го е казвал трябва да се лижат задници за да се работи тук. Че е лизач е видимо, но проблема е в това че не може да взема адекватни решения, просто човека няма реална преценка. Освен това е и на хапчета. Както и да е всеки сам си преценява, най - вече ръководството. Не един кадърен служител напусна заради него и повечето са си и по -добре. Аз бича но не знам до кога. Има господ, ще си плати и той, ако не се е и случило вече. Така че нови служители мислете преди да започнете да работите с горе описаните Регионални Меринджеи. ( Разград и Търговище )

Като бивш служител ми е интересно изчетеното дотук. Интересно ми е колко много изписано има по адрес на РМП Георги Георгиев. Незнам обаче защо няма нищо написано за жена му Сибел Кадир. Нима тя неработи за тази фирма? Работи и то за два магазина, единият в Кубрат другия в Попово. Интересното е че Георги за разлика от Сибел е цвете. Ако Теленор държаха малко или много на истиннпстта щяха да си проверяват нещата, но както пишеше в един коментар и за тях ще дойде видов ден!
Относно за тези хпра които искат да започнат работа в фирмата има голямо значение къде. Защото всичко е обвързано с таргети т.е договори. И в никакъв случай незапочвайте където магазина е на франчайз, там и таргетите са по високи и заплащането е по ниско!

След дългогодишни взаимоотношения с Теленор, приключих окончателно работа с тях.

Разочарован съм от A1 и си прехвърлих всички телефонни номера в Теленор. Дано да не ме разочароват и Теленор.

Лошото на A1 е, че има един основен договор и към него анекси, които удължават този основен договор. В Теленор е хубаво, че за всяка услуга има отделен договор и не те задължават да подписваш основен договор.

Надявам се да попадна на добри служители в Теленор, които няма да ме измамят. Гласувал съм им доверие, а ако проиграят това доверие, ще ги отрежа и Теленор. Който си играе с доверието ми, добро не е видял.

GloBul беше бранд, доказал се с времето. Как очаквате вашите потребители да са ви верни, като вие не сте верни на нас и си променяте бранда по сто пъти? Точно свикнахме със зеленото лого и добрите условия и хайде, всичко наново. По-добре Теленор да беше влязъл на пазара като изцяло нов бранд, не да затрива български такъв. Така стана и с Мтел -> А1. Надявам се сега като Теленор ви продаде отново да си върнете българското име и бранд идентитет. Липсват ми онези реклами с песните Fly Away For A Summer и Hey Sunshine.