Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Здравейте,със съпруга ми от 17 години сме клиенти на този мобилен оператор и използваме два номера един за него и един за мен. Закупили сме през годините 4 броя мобилни апарати (поне за толкова знам със сигурност) от вашите магазини.Титуляр е съпругът ми.Последния апарат, който взехме на 08 май 2018 г. е обвързан с договор както винаги е HUAWEI P Smart.Обектът, от който го закупихме е 823 в гр.София ж.к. Люлин . Още на втория месец 27.07.2018г. телефонът даде дефект с огромна жълта лента в дясната част по дължината на дисплея.След отремонтирането му, 3 месеца по-късно на 28.11.2018г. апаратът даде същия дефект.След това отремонтиране 8 месеца по- късно пак същото. На 28.08.2019 г. отново го оставих за ремонт. Само искам да ви отбележа, че на всичките 3 броя протоколи бе отбелязано, че апаратът е с нормални следи от употреба.След още 5 месеца на 27 февруари 2020г. оставих апарата за ЧЕТВЪРТИ ПЪТ със същия проблем, само че този път пожелах смяна на апарата, тъй като смятам, че проблема явно е фабричен, изхождайки от това, че на втория месец от покупката се повреди и продължава все още.Днес когато отидох да си го получа от магазина ми отговориха, че ако искам да се отремонтира апарата трябва да заплатя сума от над 100 лева, тъй като е неправилно употребяван. Апаратът е изкривен.Само че когато го приеха и го огледаха отбелязаха, че е с нормални следи от употреба драскотини по заден панел и дисплей.Искам да ви попитам как три пъти телефона не беше изкривен и можеше да се отремонтира на четвъртият път когато пожелах смяна дори не са го пипнали развяват ми някакви снимки с дефекта, с които дори не ми доказва, че това е моя апарат. И каква е гаранцията , че не е изкривен в дните, в които не е бил в мен. Телефонът още е в гаранция и не допусках, че така се отнасяте с дългогодишните си и лоялни клиенти, както вие ни наричате когато ни преследвате с предложенията си към нас.Не знам дали бихте взели под внимание това мое мнение, но аз като лоялен клиент и гражданин на тази страна ще се обърна за съдействие към институциите отговарящи за правата на гражданите!Чувствам се безкрайно обидена и не бих направила покупки повече от офис на теленор ,въпреки, че в деня когато оставих устройството си за ремонт си закупих и таблет като не предполагах за отношението, което ми се показа!

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Добър ден.
Кандидатствах в Теленор за позиция в кол центъра им . Може ли някой да ми даде мнение как стоят нещата там.(бивш/настоящ служител). Трудно ли се правят таргетите , отношението на отговорниците, колегите и като цяло заслужава ли си да започнеш там и имаш ли възможност за развитие ?

!Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??
И за капак не само там,а и в специалните сайтове за брошури и промоции на телекомите у нас

Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??

Започва сливане на мобилните мрежите на Теленор и Виваком. Половината поддръжка след това ще бъде съкратена.

Така,искам да изкажа възмущението си от магазина в Ямбол на старата автогара!Супер надути пуяци,биха ти направили и с....а ,за да ти продадът телефон или някоя услуга ,но да покажат уважение и нормално отношение към клиент-не!Заради вас ще сменя мобилния оператор,за да не виждам повече тъпите ви муцуни ;) и ви пожелавам много още ваши абонати да го направят,защото това заслужавате с надменното си поведение!!! :):):) И така няма бонусчета,нали се сещате. :)

За работа от около месец няма как да разбереш що за помолни и долни същества работят в тази фирма. Особено за трейнинга съм склонен да твърдя за няколко много неломпетни хора поставени кой знае как в този отдел. Хора с които съм работил в магазините и смятам, че са там не заради своите умения....Поработи още мноооого повече месец и ще видим дали мнението ти ще е толкова позотивно. Теленор вместо да се отърве от плявата и лошия материал си го наби с малоумната идея да остави тотално дискредитирани хора на ръководни позиции смело прегрърнали новата идея на теленор но работещи със старите германоски похвати. Надявам се част от тези да не са там, но едва ли. Отдавна не съм част от компанията, да има една хубава страна, теленор е добър бекграунд за да си намериш нещо по-добро. Цени си нервите и здравето, защото никой в теленор няма да ги оцени, а накрая дори някой лайнар с гимназиално образование ще ти сочи с пръст вратите и ще ти казва, че никой не те държи на сила тук.

Изумена съм от това, което чета. Работя в кол центъра от вече месец. Отношението на всички тийм лидъри, съпорти, колеги като цяло за мен е повече от добро. Когато има проблем винаги има човек насреща. Обучението премина леко, естествено в някои дни материала беше в повече, но без тази основа, от стаята за трейнинг не можеш да излезеш. Заплащането на 4 часа не е високо, но за 8 часовеите смени е добре. Също така всеки месец има бонуси на базата на труда, който се полага.
Относно графиците, както обичат да казват, това не е държавна работа и не може да се пишем от понеделник до петък от 09:00-17:00 и да се почива събота и неделя, в този смисъл, че работното време е гъвкаво, няма проблем да се излезе в по-голяма отпуска от дължимата стига да помолиш и след това да поработиш малко повече. Коректно отношение, любезни са, заплатата е навреме.
Това е моето мнение, въпреки че съм от скоро, не мога да се оплача. Единственото нещо е времето, което трябва да дадеш на себе си, за да свикнеш с клиентите и правилният подход към тях.
Всички са много милички и няма нищо страшно, аз лично си намерих много нови приятели и общувам с колегите от трейнинга, въпреки, че не се засичаме вече толкова често.
Това е :)) няма нищо страшно, всичко е много готино :))

От коментарите тук виждам недоволни служители на Теленор. Е аз съм от днес бивш абонат на Теленор, но доволен от тях, защото ми прекратиха договора и ми изключиха веднага телефонния номер, докато А1 ме въртяха и отказаха да прекратят безсрочния договор. Заради това се принудих да си прехвърля телефонния номер от А1 в мрежата на Теленор с цел прекратяване на взаимоотношенията ми с А1 и закриване на телефонния номер. След една година договорът ми с Теленор изтече и по мое желание Теленор ми прекратиха договора. Оказаха се по-коректни от А1, които си бяха мошеници номер 1.

Така че каквото и да си говорим за Теленор, единственото хубаво нещо за тях е, че дават свобода на клиентите си и те могат да се откажат по всяко време от излишна услуга, която не им трябва и само я плащат. В А1 няма тази свобода и не можете да се откажете лесно от услуга, освен ако нямате връзки с някой служител на А1, който би могъл да ви съдейства, иначе сте загубени абонати на А1, които ще бъдете въртени и разигравани доживотно, до момента, в който не си прехвърлите телефонните номера в мрежата на Теленор. Оттам нататък Теленор ви спира излишните телефонни номера, с които А1 са ви набутали. Поне в това отношение Теленор са коректни. Нека да кажем поне една хубава дума за Теленор. А вече не не знам как стоят нещата със служителите, защото никога не съм бил служител на Теленор, а само клиент. Имам добри впечатления от Теленор и за в бъдеще ще им стана отново клиент. В момента съм на предплатена карта във Виваком и без договор.