Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Моля дайте мнение и заплати в билинга, благодаря.

Ако сте решили да кандидатствате за работа в Sourcing бъдете готови да бъдете унижавани и мачкани всеки ден. Няма да имате право да говорите и да отстоявате позиции (нищо, че именно Sourcing предполага да можеш да отстояваш интереси/позиции и да водиш преговори). Там си тъп, неграмотен и нищо не става от тебе. Всеки един документ ти се редактира, но излиза от твое име. После ти носиш отговорност за това,което (не)си писал. Екипът е много зле, т.е екип няма. Като стане напечено всеки се спасява сам, както може. Никой, на кикого не помага. Атмосферата е изключително неприятна... И тук там някой коментар зад гърба на ближния. Ако сте от този тип хора, ще се чувствате добре там.
Качествата ви нямат никакво значение.Иска се само да си послушен и да търпиш да ти крещят. Фирмата е ОK- има интересни придобивки, ваучери за храна, хората от ЧР правят всичко възможно да те накарат да се чувстваш добре (всъщност те ми направиха най-добро впечатление от всичко. Благодаря на Ради и Жоро за коректното отношение!)
Хоум офис уж има, ама като си нов не може да ползваш. Работното време е гъвкаво, но ако поискаш да ходиш от 8 до 16.30 почват да те гледат кисело, защо си тръгваш пръв (нищо, че си дошъл в 8.00). Заплатата е ниска на фона на повишението на цените и психическия тормоз, който ти се упражнява. Препоръчвам Йеттел като стабилен работодател, но не и отдела.

Работата в Теленор е най-големия кошмар, който може да ви се случи. На първо място бъдете готови да се откажете от личния си живот, защото те ще се опитат да обсебят всяка свободна минута от вашето време! Работата в магазин се състои от постоянни заплахи и пасивно-агресивни мейли ежедневно от Регионални, Зонални и каквото се сетите още мениджърчета без никакво образование и спорен професионализъм. Да не говорим, че ще ви се налага постоянно да лъжете клиентите с измислени “пакетни цени” които имат за цел активирането на допълнителни услуги, от които клиента няма нужда и не би закупил в друг случай. Системите, с които ще ви се налага да работите са от 2005 година (минимум) и са под всякаква критика. Орлин Алексиев така наречения регионален мениджър всъщност е един абсолютен селяндур, който ще си избива комплексите върху вас ежедневно, със заплахи и евтини манипулации, да, те си мислят, че сте толкова безмозъчни и няма да усетите опитите да ви манипулират, включително използвайки проблеми в личния ви живот (ако евентуално направите грешката да споделите нещо). Управителите в магазините постоянно ще опитват да ви настройват срещу колегите ви по най-отвратителен начин и ще ви принуждават да ходите извънредно на работа в почивния си ден, включително на събрания, които могат да се превърнат в ежедневни. Отпуските са МИРАЖ! Изобщо работата в Теленор са най-най-ужасните 2 години от живота ми. Не се подлъгвайте да работите за тези мошеници и измамници.

Предвид факта,че Венцислав Веселинов,който нарича служителите си “овце” и всички знаят за неговото отношение и агресия,все още работи там - трябва да ви говори що за работодател е Теленор. Заплатата е мизерна - 880лв + смешен бонус в порядъка на - 200-300лв,но ви обещава много нерви и извънредни часове. Забравете за отпуска, там няма да получите такава,когато вие искате. Ще работите с разбити компютри,стари системи и много излъгани клиенти. Не си заслужава.

Ако някой обмисля да работи в тази фирма, нека да си помисли добре. Вярно е, че има шанс да си изкарате допълнително пари към заплатата чрез бонусната система, но истината е, че ви се разгонва фамилията. Ако сте съгласни и за вас не е проблем да ви се мрънка на главата, постоянно да се дават наставления и акъли, ако нямате против да ви се държи сметка и да се обяснявате като малки момиченца в детската градина, то тогава тази работа е за вас. Другото, което мога да кажа е, че нямате лично време, т.е. няма значение дали почивате, ако се налага ще ви звънят колеги или управител и ще ви занимават с глупости. Бих казал, че парите не си заслужават, предвид отношението на регионалния и управителя. Колегите в началото ще се възползват от незнанието ви, за да си правят техните таргети. От вас не се иска да сте търговци, а хиени и колкото е възможно по-нагли и нахални. Напрежението и стреса причинени от страна на региоланлния и управителя не са никак малко. Помнете, че здравето е на първо място. Под този стрес може да си отключите немалък брой заболявания и после колкото и пари да взимате няма оправия.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Каквото и да се каже за фирмата ще е малко! Относно господин Венци Веселинов има много неща да се кажат - изключително агресивен и човек който унижава търговците си. Една грозна негова постъпка: разбра,че една от служителките е бременна и веднага я премести в мол,за да я накара да напусне. За щастие момичето си взе болничен. Нито заплатата,нито придобивките не си заслужават,а когато Ви се падне регионален г-н Веселинов,трябва да сте свикнали да се държат с вас като парцал и да ви викат пред клиентите,но още по-лошото е че ще ви кара да лъжите старите хора,за да си изпълни таргета. Явно хората в човешки ресурси си имат едно наум за него,предвид факта,че за 15 години тъпче на едно и също място. Хора не ди мълчете - докладвайте на HR,на зонален,на старши директор и ако трябва дори на изпълнителния директор на компанията. Не си мълчете,за тоеа такива плазмодий като него си позволяват така да се отнасят с хората. Ценете себе си!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

За всеки, който си мисли да започва в магазинна мрежа, нека помисли отново.
Работих в компанията дълго време и смея да твърдя, че познавам всички хора на ръководни позиции лично и мога да ви кажа, че нито един от тях не е с всичкия си и не мисли за никой друг освен за себе си.
По мое време в София се смениха много регионални мениджърчета.
Първо имаше един много готин Иво. Иво обаче беше прекалено готин и всички искаха да работят при него, затова го изпратиха във Враца...
След него дойде една откачалка Соня. Тази беше тотално умопобъркана, но бързичко я уволниха понеже клиенти заведоха дело срещу нея, пък се оказа и, че е крала от магазина, в който преди това е работела.
После на нейно място дойде един Николай Комов. Абсолютно бездарен тип. Той даже не знаеше какво се очаква от него, но за сметка на това имаше страхотно завишено самочувствие за себе си. В крайна сметка се опита да ме накара да използвам лични отстъпки за да може той да си стигне личната цел, излишно е да казвам, че не се случи. Господина в момента продава гуми в Примекс.
След неговия провал, решиха да преустроят София и не назначиха друг на негово място, а оставиха само 3ма регионални мениджъри.
Този при когото попаднах беше кофти, но поне не се явяваше често и не беше много напорист. Той напусна компанията и сега си работи нещо друго (сигурно и на него му е писнало).
Другите двама абсолютни идиоти. Единия (Венцислав Веселинов) е човек с много ниска емоционална интелигентност. Човека е агресивен, не се интересува от чуждото благоденствие и най- важното е в края на деня да си изпълни целите. Най- кофти беше, че те кара да лъжеш хората, но ако стане на въпрос почва да ти се кара затова, което ти е казал да направиш (имаше някакво ментално заболяване този).
Другият е един мазник, който изневеряваше на жена си със служителки. Даже една си спомням как я повиши за да му върже, но тя взе, че напусна...
Тяхната шефка по онова време беше Иванка Бакърова АКА Ванчето.
Ванчето беше жив пример за това какви не искаме да станат децата ни. Златотърсачка и прекомерно амбициозна зла хиена, с комплекс за малосмисленост. Абсолютно инфантилно поведение умесено с пошлост и плиткоумни закани, заплахи и планиране. За нея мотивация означава да ти стои на главата, да ти прави забележки и да те унижава пред клиентите.
Сега не е по- добре. Едно момиченце е регионален, съмнително е понеже мъжа и е регионален в Пловдив, а преди това беше в Пазарджик, но тя казва, че е успяла сама и има страхотни качества. Излишно е да казвам, че е тотално сляпа и неможеща, за съжаление.
Съответната "Шефка" на цяла София Ваня, пък вече също не е в компанията. Дали са я уволнили понеже е безкрайно арогантна, но за сметка на това тъпа или пък е решила да се върне с позиция назад, но в А1 не зная, но сега в А1 сигурно е станало доста по гадно!!!
На нейно място е дошъл Зонален Мениджър, преди това такъв на Източна България, който съм виждал 2 пъти и все пак успя да създаде ужасно мнение и горчилка в мен.
Представете си Зоналния Мениджър е господин, който по визия и държание, както и по управленски методи не се различава особено от някой силов играч на СИК,ВИС,ТИМ или друго сформирование с цел рекет и престъпна дейност от средата на 90-те години. Абсолютен мутрак, крайно нагъл, олицетворение на всичко гадно в наща нация. Докато е бил в Бургас дори е заплашвал служители с физическа саморазправа!

Та вие си правете изводи. На мен лично Теленор ми показа какво да избягвам в кариерата си. Даде ми и един прекрасен занаят, не мога да си изкривя душата. Запозна ме със страхотни хора, но никога на никого не бих препоръчал да работи в тази долнопробна структура!!! Освен ако не иска да се чувства като парцал 24/7. Работата в магазин е все едно да си просяк. Носиш едни и същи дрехи и се молиш на хората да ти се разпишат на лист...