Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Големи съкращения. Това е най-тъпата фирма. Съкращават хората, които реално вършат работа, а остават мижитурки и ментално объркани хора като пешо и иван. Накрая ще си махнат всички служители.
Никога не се хващайте в тази фирма, поне докато там са норвежците, тези скандинавски селяни 1лв им се струва много. Такава експлоатация полседните години няма никъде и накрая съжалявам трябва да се махаш

Просто не мога да не споделя тук какво ми се случи току що. Кандидатствах за кол центъра на Теленор, явих се на интервю и днес ми се обади някаква женица от човешки ресурси да ми каже, че съм одобрен. Аз се зарадвах и тогава чух НЕВЕРОЯТНОТО предложение. А то гласеше 580!!!!!!!!!!!!!! лева НЕТ!!!!! За 8 часа работен ден в доста натоварено работно място с нощни смени! И това МЕГА НОРВЕЖКАТА КОРПОРАЦИЯ Теленор. Потресен и отвратен съм в така наречената ни Европейска държава, фирма върху която валят пари да предлага 580!!!!!!!!!!! лева нетно. Това се случва не на село, а в СОФИЯ!!!!!!!! в гордостта на властта, бизнес парк София!!!!!!! ОО, забравих имало и 50 лева БРУТО за транспорт!!!!!!!!!! И после защо цялата ни държава емигрирала. НИКОГА няма да си купя АБСОЛЮТНО НИЩО от Теленор и съветвам хората колкото и принудени да са да не се поддават на този не знам как да го нарека освен шантаж.... 290 евро!!!!!!!!!! на месец заплата в Европейска България!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фалшиви лицемери!
Кандидатствах за работа в компанията през юли 2017 г. за офис-позиция, свързана с прилагане на корпоративните процедури и поддържане системите за управление на дружеството.
Поканиха ме на интервю в крайно неудобно време - 09,30 ч. Напуснах работното си място за да уважа поканата, което можеше да доведе до санкции от бившия ми работодател, но в името на взаимния интерес се съгласих.
Отивайки на място в Сграда 6 на Теленор в Бизнес Парк-София, трябваше да чакам почти 15 мин, докато техния представител се появи. В крайна сметка интервюто започна в 09:50.
В интерес на истината последното премина в позитивна обстановка, което в последствие още веднъж затвърди у мен лицемерното отношение на служителите на това дружество, изхождайки от крайния резултат.
Интервюиращите се стремяха всячески да измъкнат информация за сегашната ми позиция и за ноу-хау-то, което притежавам като след близо 40 мин и кратко финално събеседване на английски език ми бе даден тест, който следваше да попълня в рамките на още 50 мин!!!
Общата продължителност на двете части на интервюто бе близо 90 мин, като домакините въобще не се съобразиха с факта, че все пак то се провежда в работно време, че аз имам и други ангажименти към работодателя си и нямам цял ден за да попълвам безсмислените им тестове.
Уговорката бе, че до 14 дни ще получа обратна връзка с резултат от интервюто. На 15-ият ден объркана девойка от ЧР-отдела на Теленор ми се обади за да ми каже, че им трябва още малко време за да „решат”, въпреки че решението вече е било предварително взето.
Доказателство за това е, че предният ден същата обява за работа се появи отново в jobs.bg и най-сконфузно от всичко бе, че въпросната девойка дори не знаеше, че обявата е подновена. Т.е. вътре в дружеството няма елементарно ниво на организация и комуникация между отделите, а хорицата са сертифицирани по ISO 9001 все пак, където основно изискване е по какъв начин се установяват правилата на вътрешната комуникация.
Днес получих заветното второ обаждане за да ме уведомят, че не съм одобрен, защото видите ли съм допуснал...правописни грешки в теста по английски!!!!!!! Разговорният ми английски бил ОК, цялостното впечатление от мен било страхотно, но тези няколко правописни грешчици ми "изяли главата". Чудно откъде се появиха тези грешки, при положение, че теста бе в word с активиран check spelling и програмата веднага подчертаваше, ако е налице сгрешена при изписването дума.
Това разбира се е пълна измислица и отвлича вниманието от основния проблем - че големия телекомуникационен оператор, явно не е бил готов да ми предложи заплатата, която пожелах, а тя повярвайте бе съвсем реалистична за опита, който притежавам и за нивото на заплащане в столицата.
Може иначе да наливат милиони в отвратително-досадни телевизионни реклами, в комбинация с проваления Дришо, но да инвестират в кадри е "кауза пердута" за големците от Теленор.
Не си губете времето и нервите с "Теленор". Ще Ви излъжат - все пак това е един от устоите на фирмената им политика.

Bysness analyst надали имат наистина. Нали знаеш как е по тия среди дето се правят на елитни.Правят се на мили , докато не ти вземат парите. После не ме интересуваш.

Може ли да дадете информация за кол центъра- какви с смените, каква е заплатата и какви придобивки има? Ваучери, карта за транспорт.

Предварително благодаря

Цъкайте минуси, давайте.

Здравейте, бихте ли споделили информация относно позиция B2B Advanced Analyst, наскоро побликувана. За кой отдел всъщност става въпрос и изобщо някаква информация/ натоварване, заплащане, английски на какво ниво се ползва?

Над 500 бивши служители при търсене за Компанията в past companies.
Това е мн. голямо текучество!

Колко е заплащането на Customer support-a?

Явно шуробаджанащината и наглост е на висота затова не искате да говорите?