Теленор България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6&markers=София,ж.к. МЛАДОСТ 4, Бизнес Парк София, сграда 6

Теленор България

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Добър ден.
Кандидатствах в Теленор за позиция в кол центъра им . Може ли някой да ми даде мнение как стоят нещата там.(бивш/настоящ служител). Трудно ли се правят таргетите , отношението на отговорниците, колегите и като цяло заслужава ли си да започнеш там и имаш ли възможност за развитие ?

!Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??
И за капак не само там,а и в специалните сайтове за брошури и промоции на телекомите у нас

Ето на-
Нашият любим Теленор отново се изложи тотално!
Вече сме 06.10.2019г(нов месец демек)
А следичка от каталога им в мобилното приложение никаква!!??

Започва сливане на мобилните мрежите на Теленор и Виваком. Половината поддръжка след това ще бъде съкратена.

Така,искам да изкажа възмущението си от магазина в Ямбол на старата автогара!Супер надути пуяци,биха ти направили и с....а ,за да ти продадът телефон или някоя услуга ,но да покажат уважение и нормално отношение към клиент-не!Заради вас ще сменя мобилния оператор,за да не виждам повече тъпите ви муцуни ;) и ви пожелавам много още ваши абонати да го направят,защото това заслужавате с надменното си поведение!!! :):):) И така няма бонусчета,нали се сещате. :)

За работа от около месец няма как да разбереш що за помолни и долни същества работят в тази фирма. Особено за трейнинга съм склонен да твърдя за няколко много неломпетни хора поставени кой знае как в този отдел. Хора с които съм работил в магазините и смятам, че са там не заради своите умения....Поработи още мноооого повече месец и ще видим дали мнението ти ще е толкова позотивно. Теленор вместо да се отърве от плявата и лошия материал си го наби с малоумната идея да остави тотално дискредитирани хора на ръководни позиции смело прегрърнали новата идея на теленор но работещи със старите германоски похвати. Надявам се част от тези да не са там, но едва ли. Отдавна не съм част от компанията, да има една хубава страна, теленор е добър бекграунд за да си намериш нещо по-добро. Цени си нервите и здравето, защото никой в теленор няма да ги оцени, а накрая дори някой лайнар с гимназиално образование ще ти сочи с пръст вратите и ще ти казва, че никой не те държи на сила тук.

Изумена съм от това, което чета. Работя в кол центъра от вече месец. Отношението на всички тийм лидъри, съпорти, колеги като цяло за мен е повече от добро. Когато има проблем винаги има човек насреща. Обучението премина леко, естествено в някои дни материала беше в повече, но без тази основа, от стаята за трейнинг не можеш да излезеш. Заплащането на 4 часа не е високо, но за 8 часовеите смени е добре. Също така всеки месец има бонуси на базата на труда, който се полага.
Относно графиците, както обичат да казват, това не е държавна работа и не може да се пишем от понеделник до петък от 09:00-17:00 и да се почива събота и неделя, в този смисъл, че работното време е гъвкаво, няма проблем да се излезе в по-голяма отпуска от дължимата стига да помолиш и след това да поработиш малко повече. Коректно отношение, любезни са, заплатата е навреме.
Това е моето мнение, въпреки че съм от скоро, не мога да се оплача. Единственото нещо е времето, което трябва да дадеш на себе си, за да свикнеш с клиентите и правилният подход към тях.
Всички са много милички и няма нищо страшно, аз лично си намерих много нови приятели и общувам с колегите от трейнинга, въпреки, че не се засичаме вече толкова често.
Това е :)) няма нищо страшно, всичко е много готино :))

От коментарите тук виждам недоволни служители на Теленор. Е аз съм от днес бивш абонат на Теленор, но доволен от тях, защото ми прекратиха договора и ми изключиха веднага телефонния номер, докато А1 ме въртяха и отказаха да прекратят безсрочния договор. Заради това се принудих да си прехвърля телефонния номер от А1 в мрежата на Теленор с цел прекратяване на взаимоотношенията ми с А1 и закриване на телефонния номер. След една година договорът ми с Теленор изтече и по мое желание Теленор ми прекратиха договора. Оказаха се по-коректни от А1, които си бяха мошеници номер 1.

Така че каквото и да си говорим за Теленор, единственото хубаво нещо за тях е, че дават свобода на клиентите си и те могат да се откажат по всяко време от излишна услуга, която не им трябва и само я плащат. В А1 няма тази свобода и не можете да се откажете лесно от услуга, освен ако нямате връзки с някой служител на А1, който би могъл да ви съдейства, иначе сте загубени абонати на А1, които ще бъдете въртени и разигравани доживотно, до момента, в който не си прехвърлите телефонните номера в мрежата на Теленор. Оттам нататък Теленор ви спира излишните телефонни номера, с които А1 са ви набутали. Поне в това отношение Теленор са коректни. Нека да кажем поне една хубава дума за Теленор. А вече не не знам как стоят нещата със служителите, защото никога не съм бил служител на Теленор, а само клиент. Имам добри впечатления от Теленор и за в бъдеще ще им стана отново клиент. В момента съм на предплатена карта във Виваком и без договор.

Преди 3-4 години кандидатствах в Теленор. Не знам дали мнението ми е актуално, но на интервюто всичко вървеше супер, докато стигнахме до заплатата. Предложиха ми твърда заплата, или малко по-ниска с процент от продажбите. Понеже не обичам да лъжа хората избрах твърдата заплата. Пожелаха ми успех в търсенето на работа. Може би това е достатъчно да решите дали да започнете. По дяволите не мога да си платя сметката там - по 20 мин ми предлагат телефони, таблети и какво ли не. Просто ги умолявам да ме обслужат и толкова...