Теленор България

Това е най некорекната фирма която съм виждал,чувал или конктактувал.Отдавна съм приключил с нея.Даже им подминавам офисите.След 10-12 години като съм скъсал с тях ми званят за някъкви задължения и ме заплашват по телефона.Живеем в 21 век уж сте голяма работа направете извадка ,че дължа някъква сума и мия пратете.И интересно къде бяхте тези няколко години ,че сега се сетихте за задълженията.Това са два номера на ваши служители които не се представят и са аругантни и некултурни 0875309903,0875342448.

Над 10г. съм клиент на Теленор, но такъв мениджмънт до момента не е имало. Наложи ми се да рекламирам 3 пъти за една и съща повреда закупен от тях апарат/ към които сервизните "специалисти" се отнесоха безотговорно от самото начало/. Потресена съм от обслужването на служителите за кадър, съжалявам за тези, който се срещат с клиентите лице в лице и виждат проблема, но за съжаление не могат да помогнат....инструкцията им е такава.
Скъпи служители в офисите на Теленор, съветвам Ви да не се унижавате изпълнявайки служебните си задачи. Всички Вие сте млади хора и много добър потенциал, за Вас работа за толкова пари има на всякъде, просто я потърсете. Успех!

Когато беше "Германос" работната атмосфера беше невероятна,заплащането беше повече от задоволително.Когато глобул стана теленор всичко във фирмата тръгна на зле,като на първо място почна с избора на регионален мениджър-просто нямам думи:абсолютно непрофесионално отношение,комплексарско държание,желание да унижи служителите.Заплащането спадна до прага само на минималната работна заплата,таргетите станаха непосилни,а агресията ,която се изискваше от наша страна беше нечовешка!да шием всичко що върви по земята винаги са били думите на нашата скъпа регионална,която винаги не изпускаше момент да ти каже колко си некадърен и прост!
Радвам се,че научих много неща от работата си там,имам много хубави спомени от колегите си,но управленското ниво стана под всякаква критика,радвам се ,че вече не съм част от този цирк!

Може ли някой да каже към днешна дата как стои въпросът със заплащането? Благодаря

Не съм бил служител, нито настоящ, нито бивш, но отскоро съм бивш клиент, при това след 10 години с Глобул. Държа да кажа, че обслужването в Теленор е потресаващо зле и върви все по-надолу и то не само в един от офисите, а навсякъде. Служителите буквално лъжат клиентите, по-голямата част от тях са откровенно некомпетентни, отношението е грубо, а договорите им са абслоютно незаконни.

Здравейте, интересуваме какви са условията за франчайз Теленор? Ще се радвам ако някой може да ме “светне“ :)

Изключително разочарована съм от Теленор! Нямам думи за тяхната безотговорност и простотия! Бях на интервю за работа, като на следващия ден ми се обадиха и ми казаха "Харесали са Ви на интервюто, но тъй като мястото не е овакантено, ще Ви се обадим като това стане, за да Ви предложим нашите условия и ако Ви устройват да сключим договор." Днес случайно отидох да си платя сметката и от служителите на магазина разбрах, че всъщност са харесали мен, но ще вземат момче, тъй като ги е страх да не забременея. Две от 3-те служителки във въпросният магазин са в майчинство (като позицията за която кандидатствах е по заместване на едната). Съжалявам за това, че едва ли не не ме назначиха, а в един момент без отговор от тяхна страна разбирам, че всъщност се отмятат. Не Ви ли е срам малко? И между другото имах възможност да започна работа на друго място, която пропуснах за да започна в Теленор. И в един момент - нищо! Благодаря Ви много за уважението и смелостта да се обадите и да кажете каквото имате!

Доста непрофесионално отношение на HR-ите. Казват ти, че ще ти се обадят задължително, ама дръжки.

ПРОЧЕТИ !!!! --> Преди седмица ходих на ВТОРО интервю в Бизнес парка. Макар че четох доста негативни неща тук, реших да отида. ПЪРВОТО мина много добре. Мога да кажа, че беше най-приятното, на което съм бил. Въпросното момиче, Милена Делчева, може все още да учи в УНСС, но излъчваше зареждащ позитивизъм и си личеше, че си обича работата, което не е ли най-важното все пак? Интервюто премина като приятелски разговор. ВТОРОТО обаче не беше със същия успех. След два дена ми се обадиха за него, както бе споменато в един от постовете подолу. В 13.02 ч. бях на рецепцията, а те ме помолиха да изкачам. Което продължи 24 минути. Помислих си, че сме били двама за този час и той е минал първи. Г-н Ивайло Димитров, регионален мениджър за София, и както той самият натърти, и на Южна България, ме прие с извинение за закъснението, а докато чакахме асансьора, дойде някакъв негов колега, който го пипита какво става, а той „Малко интервюта“ – каза го с лека погнуса, ако не ти се правят интервюта, просто недей да ги правиш. На интервюто присъсваше и управителката на магазина в Сити Центъра, която четеше сивито ми. Това буди подозрения, че тези 24 минути са били за намирането на сивито и време преднина да се запознаят с него, за да не изглеждат нелепо. Може и да греша. Премина по стандартния начин: управителката задаваше въпроси, регионалният от време на време. Докато интервюто не пое в странна посока или поне досега не ми се бе случвало. Управителката започна да ме пита за личния ми живот, дали родителите може ли да ме издържат, което ама хич не им влиза в работата!!!!! Попитах за заплащането, а управителката се обърна към Ивайло с „То, това не се ли казва на второто интервю“, а той и „прошепна“ че всъщност сме на втория етап. Което подвърждава думите на коментиращ тук в сайта, че хаосът е голям.
Мисля, че каза 700 лв (бруто) твърдо, максимален бонус при покрит таргет 392 лв, 150 лв ваучери за храна и 50 лв транспортни . Което е предостатъчно, поне за мен. След това попита, какво бих променил в себе си, отговор, за който ми трябваше 1-2 мин., тъй като досега не ми го бяха задавали. А той поясни въпроса: „Какво не харесваш в себе си, така да го наречем“. Не съм толкова тъп, господин младмеринджей. Последва въпрос за извъредния труд. Разбира се, ако се заплаща никой човек няма да откаже да поработи два, три часа отгоре за повече пари. А той продължи със супер любопитство: „Ами ако не се заплаща?“ . Кой би се съгласил на такава работа, ако те посрещат на интервюто с такъв въпрос. Т.е. да разбирам, че се бачка яко извъредно без пари??????? Последва малоумното питане дали обичам да ми правят забалежки, а в същата секунда се усети, че въпросът му беше глупав и каза „Е, то кой обича?“. Точно така, никой не обича. Обясних, че ако е в процеса на обучението, нямам проблем, но ако е само защото управителят няма какво друго да прави и е неоснована забележката, не го търпя и ще й бия пълен игнор. Той ме попита супер очудено „Дори ако е управител?“ идеше ми да го попитам „такива ли са ви управителите на вас“, но казах „Да, ако ме уволнят, ще си намеря друга работа, аз съм млад човек.“ и явно този отговор хич не им хареса, след това нямаха повече въпроси. Той ме изпрати и се почувствах леко изпъден, дори в асансьора си гледаше в телефона, без да прави нищо, а само местеше менюто нагоре-надолу, което е неуважително, г-н Димитров! Разделихме се с пожелание за успех от негова страна и аз също му пожелах успех. Успех и на новите кандидатпродавач-консултанти в Теленор.

Нищо подобно - компанията не е норвежка, а много балканска имайки предвид броя на сърбите на ключови позиции. Натоварването е изключително голямо, хаосът и неяснотата също, макар че се говори мнооого за стратегия. Никакво покритие на големите празни думи.