Теленор България

Дадох си труд да изчета почти всички мнения за Теленор България. Извинете, коментатори, но това е сайт за мнения за фирми като работодатели, а не форум за оплакване на недоволни клиенти на мобилни оператори.
Така че, аз като потенциален кандидат за работа в Теленор България в отдел финанси (не знам дали така се нарича) бих искал да получа информация за фирмата като работодател, а не да чета оплакванията на недоволни клиенти. Има си други специализирани сайтове и институции, където може да отправите оплакванията си.
Някой би ли споделил информация относно фирмата по критериите за оценка.
Благодаря ви предварително.

Видях, че от тези дни има обява в джобс за продавач-консултант Теленор. Знам, че доста дълго, но ще го направя! Моля ви прочетете поста ми докрай.

Декември месец малко преди празниците 2 седмици видях обява и реших да кандидатствам. Обадиха ми се за интервю, отидох в Бизнес Парка. Въпросната от служител човешки ресурси е 23 годишно момиче, учи в Унсс няма лош мой набор мислейки се за велика. Мога да ви дам и фейсука й. Та както и да е интервюто протече гола вода. След два дни ми се обади да ми каже, че съм одобрен и да се запозная с регионалния мениджър. Отидох всичко беше ок залъгаха ме с напразни обещания, аз съм на 27 години,а регионалния и той мои набор около моите години. Извадих документи и аха да почна работа. Обучение от един месец нямаше - бил съм само аз нов назначен служител, трябвало поне 5-6 нови, но нямало и за това обучението ми ще е в самият магазин. В самият магазин управителя два дни ме заля с информация относно програми, бонуси, таргети и тн.Работното ми време в мола 1ва смяна беше до 17 и 30..всичко окей ноооо всичките колеги излизат почивка моя ред не идва цял ден на крак, искам поне 10 минути да хапна, непушач съм. На обяд 12-13ч колегите излизат почивка, повечето колеги от мола и те тогава почивка и на мен се падна да оставам аз и още 2-3 смотани колеги, които не си знаем правата. Носех си сандвичи и си ги връщах... Бях почивка един ден когато управителя ми каза да отида на работа за малко понеже регионалния искал да говори с мен..и отидох и както бях почивка почнах да работа, облякох си ризата и зачакахме регионалния..онзи влезна и ми каза заплашително "мойто момче браат трябва до края на месеца поне още 20 човека да им смениш абонаментния план с по-висок и да бъдеш по убедителен." Окей..така да бъде бяхме едва 19 декември..направих и изпълних плана. Минаха празниците..Януари регионалния пак идва и ми казва, че за месец януари трябва да продам 30 домашни телефона..ако ли не "да си събличам ризата и да си ходя"..Окей попитах човешки защо 30 телефона? А той ми каза, че толкова бил минимума миналата година на продавач консултант от този магазин в мола. Е казах си окей ще навивам познати, роднини ще изпълня плана..уви обаче когато продадох 2 плана и 2 домашни телефона управителя в програмата чекира това, че колегата ги е продал а не аз. Последва лек скандал в склада. Казах му на управителя, че искам да си ползвам и почивката за хранене. Той ми каза окей ще те пиша втори смени от 13ч и 30-14ч до 22 22- и 30. Колегите от 1 смяна оставят огромна мизерия и си отиват..а аз отивайки на работа най-вече от 14ч веднага ми казваха да си ползвам почивката..ама аз туко що дойдох?!?! Еми от 16ч до 21ч бил пиков час така, че не можело тогава да ям...дори да отида до тоалетна..смятайте.. Няколко дни 2 смяна приклчвах с управителя..и съответно на интервюто ми беше казано, че ми се полага ваучер и такси..уви обаче защото съм нов служител трябва да се групирам с колега. И така таксито спира в кв Левски където е управителя, а аз после трябвало сам да си хвана нещо до жк Надежда..."айде чао пич имаш още 1ч и 30 минути градски транспорт работи още", постоянно крещене и психологически стрес...и за какво? За някакви си дали ги има и 700лв...ПАРОДИЯ! Инспекцията по труда е подкупна..а да осъдя теленор не си заслужава..защото имат добри адвокати...и това тук от този форум ми се води работодател топ 10...НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ!!!!!!! БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧ!!!!!!

Здравейте, споделям мнението си като бивш служител в кол центъра. За другите отдели нямам впечатление. Работата е доста натоварваща, по цял ден ти викат в слушалката и отнасяш маса негативи заради каши, забъркани от други хора. Заплатата да кажем става, но онези отгоре все се стараят да не получиш бонус и да ти орежат придобивките по много тъп начин, мотивация - нулева. Само си хабиш нервите. Постоянно нови и нови изисквания и промени, а да дадат нещо насреща - не ги бива. Накратко - изобщо не си струва, само ако си много закъсал.

Това е най некорекната фирма която съм виждал,чувал или конктактувал.Отдавна съм приключил с нея.Даже им подминавам офисите.След 10-12 години като съм скъсал с тях ми званят за някъкви задължения и ме заплашват по телефона.Живеем в 21 век уж сте голяма работа направете извадка ,че дължа някъква сума и мия пратете.И интересно къде бяхте тези няколко години ,че сега се сетихте за задълженията.Това са два номера на ваши служители които не се представят и са аругантни и некултурни 0875309903,0875342448.

Над 10г. съм клиент на Теленор, но такъв мениджмънт до момента не е имало. Наложи ми се да рекламирам 3 пъти за една и съща повреда закупен от тях апарат/ към които сервизните "специалисти" се отнесоха безотговорно от самото начало/. Потресена съм от обслужването на служителите за кадър, съжалявам за тези, който се срещат с клиентите лице в лице и виждат проблема, но за съжаление не могат да помогнат....инструкцията им е такава.
Скъпи служители в офисите на Теленор, съветвам Ви да не се унижавате изпълнявайки служебните си задачи. Всички Вие сте млади хора и много добър потенциал, за Вас работа за толкова пари има на всякъде, просто я потърсете. Успех!

Когато беше "Германос" работната атмосфера беше невероятна,заплащането беше повече от задоволително.Когато глобул стана теленор всичко във фирмата тръгна на зле,като на първо място почна с избора на регионален мениджър-просто нямам думи:абсолютно непрофесионално отношение,комплексарско държание,желание да унижи служителите.Заплащането спадна до прага само на минималната работна заплата,таргетите станаха непосилни,а агресията ,която се изискваше от наша страна беше нечовешка!да шием всичко що върви по земята винаги са били думите на нашата скъпа регионална,която винаги не изпускаше момент да ти каже колко си некадърен и прост!
Радвам се,че научих много неща от работата си там,имам много хубави спомени от колегите си,но управленското ниво стана под всякаква критика,радвам се ,че вече не съм част от този цирк!

Може ли някой да каже към днешна дата как стои въпросът със заплащането? Благодаря

Не съм бил служител, нито настоящ, нито бивш, но отскоро съм бивш клиент, при това след 10 години с Глобул. Държа да кажа, че обслужването в Теленор е потресаващо зле и върви все по-надолу и то не само в един от офисите, а навсякъде. Служителите буквално лъжат клиентите, по-голямата част от тях са откровенно некомпетентни, отношението е грубо, а договорите им са абслоютно незаконни.

Здравейте, интересуваме какви са условията за франчайз Теленор? Ще се радвам ако някой може да ме “светне“ :)

Изключително разочарована съм от Теленор! Нямам думи за тяхната безотговорност и простотия! Бях на интервю за работа, като на следващия ден ми се обадиха и ми казаха "Харесали са Ви на интервюто, но тъй като мястото не е овакантено, ще Ви се обадим като това стане, за да Ви предложим нашите условия и ако Ви устройват да сключим договор." Днес случайно отидох да си платя сметката и от служителите на магазина разбрах, че всъщност са харесали мен, но ще вземат момче, тъй като ги е страх да не забременея. Две от 3-те служителки във въпросният магазин са в майчинство (като позицията за която кандидатствах е по заместване на едната). Съжалявам за това, че едва ли не не ме назначиха, а в един момент без отговор от тяхна страна разбирам, че всъщност се отмятат. Не Ви ли е срам малко? И между другото имах възможност да започна работа на друго място, която пропуснах за да започна в Теленор. И в един момент - нищо! Благодаря Ви много за уважението и смелостта да се обадите и да кажете каквото имате!